Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan, hogy annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy annak ellenére nem csal meg a feleségem, hogy velem sem dug?

Figyelt kérdés

Sose volt egy szexgép, de amióta a gyerekek megszülettek még annyira sincs igénye. Ha én nem közeledek, akkor ő aztan nem erőlteti, simán lefekszik mellém az ágyba esténként, nyomkodja kicsit a telefonját és elalszik.

Sose nyomoztam utána, mert nem éreztem szükségét, de most, hogy már hónapok óta fennáll ez az állapot + az utóbbi időben többször is elment a barátnőivel bulizni (hívott engem is, de nem akartam csajos buliba menni).

Long story short, a minap átnéztem az elmúlt évek idővonalát és sokkolt amit találtam: a feleségem nem volt SEHOL máshol az elmúlt években, mint a munkahelyén, tescoban, benzinkúton, iskola óvoda. Nincs egy gyanús külső helyszín, ahova rendszeresen járna vagy sok időt töltene.

Létezhet, hogy ennyire makulálatlan lenne és így él egy nő szex nélkül?


nem is tudom, melyiknek örülnék most jobban: ha azt látom, hogy megcsal és azért nem akar velem d.gni vagy ezt, hogy nincs senkije és még úgy se akar.


2023. nov. 9. 14:17
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk ilyenkor jön elő a nők undorító önzősége, mert mégsem mondják, hogy menjen a pasi dugni máshoz, csak ne hozzon haza semmi nyavaját.
2023. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
#9 essel értek egyet. Sokszor van, hogy tényleg nem dug senkivel mert nem kívánja. Viszont az is lehet, hogy pont a munkahelyén elintézi. És az is, hogy nincsen senki mert nem kívánja de valaki elkezdi főzni és az újdonság, az újra nőnek érezni magát stb dolgok olyan hirtelen más ágyába viszik, hogy kettőt sem pislantasz és váltok.
2023. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ugy vagyok mint a #10.

3,5 eve vagyok egyutt a ferjemmel, ugy egy eve kb hogy megcsappant a lelkesedesem. Elotte heti 3-4 alkalom volt, mara jo ha heti 1 van. Nem csalom meg, nem kivanok mast. Nekem bekavart az, hogy kozel 10 evig szedtem fogamzasgatlot, csokkent a libidom. Ha a ferjem kezdemenyez, nem utasitom vissza, mert meghozza a kedvem, csak magamtol nem jut eszembe, hogy nekem hianyzik. Vagy nagyon ritkan.

2023. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az a baj hogy csak ilyen helyekre jár.
2023. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, igen.

Volt egy idôszak, pont a gyerek születése után, amikor kiölt belôlem minden érzelmet. Párszor bement túlórázni, mert ugye én otthon csak henyélek, és kell a pénz. Cserébe leszek szives hason, pucsitott valaggal várni, mert neki, mint a családfenntartónak, ez jár. Jött haza, és ha nem volt elmosogatva vagy kiteregetve, akkor belémállt. Igazából nem volt tartós állapot, pár hét alatt meg tudtunk beszélni és lett változás. De ott bennem minden érzelem megszûnt. A szexre azóta csak szükséges rosszként tekintek. Sokszor eszembe jut, hogy elválok. De kényelmes életem van mellette, a gyereket pedig szereti, jó apa.

A szexet évek óta nem élvezem, nem is kivánom, senkivel. Ha egyszer elválunk, jobb lesz egyedül. Csak még kicsi a gyerek.

2023. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

uhh, csajok. szomoru ezt olvasni, de koszonom, hogy oszinten leirtatok.

bevallom, nem ilyen eletet kepzeltem fiatalon.


en nem szeretnek igy elni, de egyedul ezen a helyzeten nem tudok valtoztatni.

válni viszont én sem szeretnék a gyerekek miatt, még kicsik, szoros a viszonyunk.


(aki a munkahelyre tippel, hogy ott elintezi: egy kis szalonban dolgozik 3-4 nővel, ahol sem hely sem lehetoseg nem lenne ilyenekre + 99%-ban nők járnak hozzájuk.

annyira meg ismerem, hogy nem kockáztatna ott egy lebukást, akkor inkább külső helyszínre menne, de azt meg láthatólag nem teszi.)

2023. nov. 9. 18:09
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
16. Akkor kellemes rejszolást, még úgy 20-30 évig, amíg feláll!
2023. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok, miota vagytok hazasok???
2023. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Figyelj, attol, hogy o nem kezdemenyez (mert magatol nem kivanja), attol meg szeretheti veled a szexet. Csak fel kell izgatni, szules utan sok no megvaltozik, nehezebben engedjuk el magunkat. Nyilvan faraszto lehet, hogy mindig neked kell kezdemenyezni, de a nok amugy se ugy mukodnek, hogy egyik pillanatrol a masikra, a semmibol felizgulunk. Vagyis a többség...

A megcsalasra nem tudok mit irni, ahhoz keveset tudunk, bar attol meg hogy fizikalisan nem tette meg, lelekben masnal is jarhat.

Ha valni nem akartok, es nem tudjatok megoldani, nyilt hazassag lenne a legjobb mindkettotoknek. Talan nala is visszajon a kejvagy, neked meg az alapveto szexualis szuksegleted ki lesz elegitve.

2023. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
Abban biztos vagy, hogy nincs olyan, amikor úgy tudod, hogy dolgozik de mégsem a munkahelyén van? 9-es voltam
2023. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!