Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan, hogy annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy annak ellenére nem csal meg a feleségem, hogy velem sem dug?

Figyelt kérdés

Sose volt egy szexgép, de amióta a gyerekek megszülettek még annyira sincs igénye. Ha én nem közeledek, akkor ő aztan nem erőlteti, simán lefekszik mellém az ágyba esténként, nyomkodja kicsit a telefonját és elalszik.

Sose nyomoztam utána, mert nem éreztem szükségét, de most, hogy már hónapok óta fennáll ez az állapot + az utóbbi időben többször is elment a barátnőivel bulizni (hívott engem is, de nem akartam csajos buliba menni).

Long story short, a minap átnéztem az elmúlt évek idővonalát és sokkolt amit találtam: a feleségem nem volt SEHOL máshol az elmúlt években, mint a munkahelyén, tescoban, benzinkúton, iskola óvoda. Nincs egy gyanús külső helyszín, ahova rendszeresen járna vagy sok időt töltene.

Létezhet, hogy ennyire makulálatlan lenne és így él egy nő szex nélkül?


nem is tudom, melyiknek örülnék most jobban: ha azt látom, hogy megcsal és azért nem akar velem d.gni vagy ezt, hogy nincs senkije és még úgy se akar.


2023. nov. 9. 14:17
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

És b+ annak volt igaza, aki arra fogadott, hogy megcsal!!!

Igaz, úgy tűnik, "csak" online, az egyik baratnojenek a ferje nyomja nala a csongot es par hete vele kuldozgetnek egymasnak felmeztelen fotokat.

mindket fel allitasa szerint ez csak annyi volt, a srac szerint a csaj nem engedte, hogy hozzanyuljon, a beszerzett bizonyitekok szerint is csak duma volt, akcio nem.


ejjjgetzi mindig ilyen megerzesem legyen.

nov. 17. 19:12
 32/51 anonim ***** válasza:
Mondd el a baratnojenek, hogy milyen ri+anc egy "baratja" van.
nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

elmondtam, borult az egész mutatvány. szembesitettem oket, ultrára égett a feleségem.


az a durva, hogy legalább ha tényleg dugtak volna, azt mondom, megérte. De tudta nagyon jól, hogy ebből soha semmi nem sülhet ki, talán ezért is mert ezt meglépni.

nov. 17. 19:29
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legszarabb bátyja... Te próbálkoznál, igyekeznél, akarnál de nem vevő rá aztán másnak meg szempillantás alatt megadná. Valakinek aki az életben semmit nem tett érte és érdekes módon őfeléje még csak elvárásai sincsenek. Simán elég, ha a pasi nyomja neki a dumát. Máris nem fáradt, nem fáj a feje stb.. Én bizony nagyon megszopatnám a nőt. Mármint nem valóban hanem ahogy viszonyulnék hozzá ezentúl. Aztán nyugodtan panaszodjon akár neki is...leszarom
nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

De ilyet, a baratnoje ferjere megy ra... Az ilyen nok a legalattomosabbak. En azert abban sem biznek, hogy nem tortent koztuk tobb.

Most mit fogtok csinalni???

nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kilences válaszoló. Ez remek alkalom hogy leültesd és elbeszélgessetek, hogy merre tovább, talán még meg tudjátok oldani, ha mindketten akarjátok. De hosszú távon ez nem tartható, előbb-utóbb fizikailag is eljut oda, hogy ne álljon ellen az újdonságnak.
nov. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:

uj info :DD nyilvan kiderult az is, hogy mar honapok ota osszejarogattak, csak a srac ment az uzletbe.

aztan nemregen le is fekudtek, ugyhogy bingo jo nagy balfasz voltam, hogy nem vettem eszre a jeleket.

nov. 20. 10:21
 38/51 A kérdező kommentje:

plusz minden alkalommal, amikor o ment a srachoz, akkor elotte kikapcsolta a telefonon a helymeghatarozast es utana kapcsolta vissza, igy volt egy 1 oras luk. ugyesen kijatszotta.


miutan lebuktattam, aznap nem de masnap bevallott mindent, most meg itt puncsol, hogy elbaxta es megbanta az egeszet es hogy hajlando bebizonyitani, hogy o nem ilyen es megtenne mindent, ohgy rendbetegye.


elso lenduletbol kibaxxtam a cs'ba, mondtam ma nem alszik itthon, aztan mikor lehiggadtam mondtam uljunk le beszelni, azota teper, hajt, rohadtul be van parazva.

12 evig huseges volt, most lett tele a pupja az itthoni szarsagokkal es bekerult egy szoknyapecer halojaba, aki par het alatt befuzte a hulyesegre.


meg sokkhatas alatt vagyok, keptelen vagyok jozanul donteni

nov. 20. 10:25
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom!

Igazán mesterien lavírozott hónapokig!! Gondolom,sőt biztos,hogy teljes nyugalommal és közben elnézte,hogy Te töröd magad,szét agyalod magad,hogy mi lehet a baj veled esetleg vele,hogy nincs testiség!


Mesteri a nő mesteri!!

nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el azt banjak csak, hogy lebuktak, evekig elhancuroztak volna, ha nem derul ki.
nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!