Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A ti értékrendetek szerint ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti értékrendetek szerint ez megcsalás volt vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel beszélgettünk szerinte az volt és nagyon szemét voltam hogy ezt tettem,csodálkozik hogy a párom megbocsájtott.


Nos.A kapcsolatunkban volt egy olyan szakasz hogy a párom nem foglalkozott velem,szinte levegőnek nézett.Besokkaltam,többször leültünk megbeszélni,szerinte én túloztam el.Megmondtam neki hogy ez igy nem mehet tovább és ha igy marad szakitok.Még aznap külön szobába költöztem,külön tv-tem,ettem minden,amennyire csak lehetett kerültem őt.Gyakorlatilag szakitottam bár a párom ezt nem fogadta el.

Bejelentettem hogy randim van egy fiúval,amely randira el is mentem.Ott semmi nem történt se kézfogás se csók se semmi,egy kávé mellet elbeszélgettünk.

Párom ezek után belátta hogy hibázott,nem figyelt rám,megbeszéltük a dolgot és azóta is együtt vagyunk.


A barátnőm szerint ez megcsalás hisz más férfinak kerestem a társaságát,nem beszélgetés céljából,ismerkedtem,kerestem egy új párt.



2012. ápr. 26. 09:40
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
azért nem volt csók, kézfogás, stb, mert nem tetszett a pasi vagy a barátod miatt eleve kizárt, h engedtél volna a közeledésének?
2012. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem megcsalás, csupán csak felvázoltad a helyzetet, hogy mit veszíthet...
2012. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem megcsalás! Nem történt semmi, és egyébként is szerintem ez csak egy figyelemfelhívás a másik felé!!!
2012. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos, ezt a hibát szinte minden pasi elköveti, hogy elhanyagolja a csajt, aztán sokszor még ők kiabálják meg a csajt, ha tovább lép!
2012. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Azért nem volt csók mert nem akartam.A randizó fél tudta hogy van élettársam és hogy milyen viszonyban vagyunk.Ezt a randi előtt közöltem vele.

Megmondtam neki hogy addig semmi sem lesz köztünk,testi dolog mig a párommal egy fedél alatt élek és nem tisztázódik a dolog.A pasi megértette és elfogadta.

2012. ápr. 26. 09:50
 6/50 anonim ***** válasza:
69%

Gyakorlatilag nem megcsalás, mert nem volt semmi kézzel fogható köztetek, de lélekben megcsaltad...:S Legalábbis sztem.

Amúgy ugyan ebben a cipőben jártam decemberben. Én is taliztam egy pasival, megittunk egy italt, beszélgettünk és ő haza ment (a barátnőjéhez). Hát...én iszonyatosan nagy ri*ancnak éreztem/érzem magam. Pedig nem volt köztünk semmi, de mégis, elfordultam a páromtól, a szőnyeg alá söpörtem a gondokat és más karjában akartam vigaszt találni...és a szándék fontos, még akkor is, ha nem fajult tettlegességig.

De rajtatok áll hogy ezt minek veszitek, ne engedd, h más beleszóljon az életetekbe!

2012. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Elég szigorúan állok az ilyen dolgokhoz, de ez még szerintem sem megcsalás. Próbáltad megbeszélni, nem figyelt rád, figyelmeztetésképp volt egy ártatlan randid (ha bármi történt volna a másik fiúval, akkor lenne gáz).

A fő, hogy sikerült megbeszélnetek a dolgot.

2012. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
61%
A megcsalás fogalma a nemi kontaktusra szűkül. A csók még nem az de a nemi szervek bármely használata kielégítés érdekében már annak számít.
2012. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Azt hogy érzelmileg megcsaltam-e magam sem tudom.Akkor és most is szeretem a párom,de több hónapnyi küzdelem után ugy éreztem tovább kell lépnem.Egy randi volt csak,utánna a párom ráeszmélt hogy tényleg elhagyom és komolyan vett,átbeszéltük és azóta minden okés.

Végig tudott mindenről,nem titokban csináltam.

2012. ápr. 26. 10:06
 10/50 anonim ***** válasza:
59%

Nálam ez nem szimpla megcsalás, hanem a párod megalázása. Oké, külön szobába vonultál, de hivatalosan még együtt éltetek, nem adtátok fel a kapcsolatot. Ez a randi meg olyan volt, mint egy fenyegetés a párodnak, hova fajul a dolog, ha nem hunyászkodik meg.

Én azzal vártalak volna haza randiról, hogy a cuccaid a lakásajtó előtt várnak. :)

2012. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!