Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A ti értékrendetek szerint ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti értékrendetek szerint ez megcsalás volt vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel beszélgettünk szerinte az volt és nagyon szemét voltam hogy ezt tettem,csodálkozik hogy a párom megbocsájtott.


Nos.A kapcsolatunkban volt egy olyan szakasz hogy a párom nem foglalkozott velem,szinte levegőnek nézett.Besokkaltam,többször leültünk megbeszélni,szerinte én túloztam el.Megmondtam neki hogy ez igy nem mehet tovább és ha igy marad szakitok.Még aznap külön szobába költöztem,külön tv-tem,ettem minden,amennyire csak lehetett kerültem őt.Gyakorlatilag szakitottam bár a párom ezt nem fogadta el.

Bejelentettem hogy randim van egy fiúval,amely randira el is mentem.Ott semmi nem történt se kézfogás se csók se semmi,egy kávé mellet elbeszélgettünk.

Párom ezek után belátta hogy hibázott,nem figyelt rám,megbeszéltük a dolgot és azóta is együtt vagyunk.


A barátnőm szerint ez megcsalás hisz más férfinak kerestem a társaságát,nem beszélgetés céljából,ismerkedtem,kerestem egy új párt.



2012. ápr. 26. 09:40
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

"Megmondtam neki hogy ez igy nem mehet tovább és ha igy marad szakitok.Még aznap külön szobába költöztem,külön tv-tem,ettem minden,amennyire csak lehetett kerültem őt.Gyakorlatilag szakitottam..."


azt mondtad, h ha így marad szakítasz és egy átmeneti helyzetet teremtettél azzal, h a mondandód végén átköltöztél ey másik szobába. de a mondandód lényege az volt, h még nem szakítasz, csak kilátásba helyezed. én sem gondolnám, h a párom szakított velem, mert összevesztünk és azóta a másik szobában tévézik... játszol a szavakkal. így az sem áll meg, h ha a párod csak akkor randizhatna a kirúgás veszélye nélkül, ha előtte szakítana. te sem szakítottál, mielőtt randiztál. ha neked ez belefér (nekem nem, de ezt el tudom fogadni, mindenki más), akkor úgy volna fair, ha elfogadnád fordított helyzetben is. azt mondod, azért teheted meg, mert te szóltál és ő nem változott, azaz a te meglátásod szerint az ő hozzáállása olyan, h hagyta idáig fajulni a dolgokat. mázlid van, h ő nem kritizálja a te hozzáállásodat (ahogy itt sokan megtették), mi szerint simán a pasid elé lehet állni azzal, hogy most pedig mással randizol... nem csaltad meg, de ez egy olyan árulás, ami legalább olyan fájó a másik félnek, mint a közöny/ passzivitás. ha nem fájóbb....

2012. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

én sem gondolnám, h a párom szakított velem, mert összevesztünk és azóta a másik szobában tévézik..


Te mire gondolnál ha a párod átköltözik a másik szobába,és tulajdonképp egy hétig nem szól hozzád,ha itthon volt ki se dugtam nagyon az orrom a szobából,vagy kint voltam az udvaron.Többször megkérdeztem beszélünk-e,nem akart.várta mikor költözöm vissza hozzá,holott tudta hogy előtte beszélnünk kellene és rendezni a dolgot.Igen kilátásba helyeztem a dolgot,de mivel egy hét különlét után sem volt hajlandó beszélni velem igy ugy gondoltam elég világos az hogy vége.


Látom ez a randis dolog sokakat sziven ütött.Készülödtem huztam a cipőm megkérdezte hova mégy mondtam találkozom valakivel.Megkérdezte kivel én mondtam hogy egy fiúval, neten ismerkedtünk meg.Megkérdezte miért.Mondtam hogy randi és eljöttem.

2012. ápr. 26. 14:27
 43/50 anonim ***** válasza:
Ha előbb kimondtad, hogy mostantól vége (és nem csak fenyegetőztél), akkor nem.
2012. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

én arra gondolnék, h válságban van a kapcsolatunk és egyikünk sem érett meg arra, h rendezze vagy kenyértörésre vigye a dolgot, azaz így vagy gy, de tista helyzetet teremtsen. egy átmeneti, köztes állapot rögzült a kapcsolatotokban egy tejes hétre. te sem voltál elég érett ahhoz, h tiszta vizet önts a pohárba. helyette meglépted ezt. rendben van, h őt kimozdította holtpontról és most úgy érzed, ezt a csatát te nyerted. de meg lehet még ennek a böjtje. ne csodálkozz, a adott ponton visszaszáll rád, amit te tettél.


úgy látod, h sokan fennakadtak a randi dolgon? hisz erről szólt kérdés, amit feltettél. ezt taglalja mindenki most már hosszú oldalakon át


még mindig azt gondolom, h nem szakítottál vele, mielőtt randiztál. gondolhatta volna, h akkor ezzel vége? szerintem meg ki kellett volna mondanotok, h vége...

2012. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

így vagy úgy, de tiszta helyzetet teremtsen*


elnézést, siettem, mert közben dolgozom is :)

2012. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

A történet nem mostanában történt,8éves story,a barátnőm most mondta el a véleményét amit akkor még nem mert mert volt akkor elég bajom,nemcsak ez.


Hogy konkrétan igy ezt a szót VÉGE kimondtam vagy nem,nemtudom,ezért is nem irtam le,elég sok dolog lett akkor mondva egymásnak.Azt tudom hogy a párom nem tekintette szakitásnak,de ha kimondtam volna akkor sem tekintette volna annak ezt is tudom.Számára a szakitás az az ha egy pár különköltözik vagy hivatalosan elválik.


Randi dolgot azért irtam le hogy hogy történt hogy világos legyen a kép.Nem kaja közben álltam elé és hencegtem azzal hogy randim van.A bejelentettem lehet rossz szó erre,inkább azt mondanám válaszoltam egy kérdésre és nem titkoloztam arról hogy találkozom valakivel.

2012. ápr. 26. 15:15
 47/50 anonim ***** válasza:
értem. együtt vagytok még? ha igen, jó a kapcsolat?
2012. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

Igen együtt vagyunk,idén volt a 10éves évfordulónk.Ez a 2.évben történt.

Mindkettőnknek első komoly kapcsolata,most már 7éve házasok vagyunk és van egy gyerekünk is:)

2012. ápr. 26. 15:26
 49/50 A kérdező kommentje:
Ja és igen jó a kapcsolatunk,a kommunikáció sokat segit de azt hiszem ezt jól megtanultuk mostmár.
2012. ápr. 26. 15:27
 50/50 anonim ***** válasza:
ha tényleg így van, akkor happy end lett a vége. sok boldogságot!
2012. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!