Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A ti értékrendetek szerint ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti értékrendetek szerint ez megcsalás volt vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel beszélgettünk szerinte az volt és nagyon szemét voltam hogy ezt tettem,csodálkozik hogy a párom megbocsájtott.


Nos.A kapcsolatunkban volt egy olyan szakasz hogy a párom nem foglalkozott velem,szinte levegőnek nézett.Besokkaltam,többször leültünk megbeszélni,szerinte én túloztam el.Megmondtam neki hogy ez igy nem mehet tovább és ha igy marad szakitok.Még aznap külön szobába költöztem,külön tv-tem,ettem minden,amennyire csak lehetett kerültem őt.Gyakorlatilag szakitottam bár a párom ezt nem fogadta el.

Bejelentettem hogy randim van egy fiúval,amely randira el is mentem.Ott semmi nem történt se kézfogás se csók se semmi,egy kávé mellet elbeszélgettünk.

Párom ezek után belátta hogy hibázott,nem figyelt rám,megbeszéltük a dolgot és azóta is együtt vagyunk.


A barátnőm szerint ez megcsalás hisz más férfinak kerestem a társaságát,nem beszélgetés céljából,ismerkedtem,kerestem egy új párt.



2012. ápr. 26. 09:40
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
ne volt megcsalás a szó klasszikus testi értelmében. de azt hozzá kell tegyem, h érzelmi értelemben valamelyest igen. ez a fajta "megleckéztetés" nem jó egy kapcsolatban, szerintem mosolyszünet idején is tilos kifelé kacsintgatni egy kapcsolatból és bevonni egy harmadikat - még akkor is, ha "csupán" figyelemfelkeltés céljából. ha megfordítanánk a kérdést és én lennék a párod, ezt nagyon nehezen, de leginkább egyáltalán nem nyelném le... és nem is tennék ilyet senkivel
2012. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

Akkor felteszem ki mit tett volna?


Nem figyelnek rád és az igényeidre.Hazajön a párod kaja és lehuppan a számitógép elé.

Probáltam felhivni a figyelmét,szép ruha szép haj-semmi

Leültünk megbeszélni-semmi változás

közös programokat szerveztem-semmi reagálás

Kérleltem változtassunk,probáltam nyugodtan,sirva,hisztizve,dühösen-semmi.

Külön szobába költöztem,szakitottam-ez abból a szempontból érdekes hogy szerinte ez nem volt szakitás-még itt sem történt semmi változás.

Bejelentettem hogy uj kapcsolatba kezdek-még itt sem történt semmi.

Elmentem a randira,hazajöttem-itt mondta hogy üljünk le és beszéljük meg.


Ha a külön szobába költözés helyett kitettem volna a cuccait a ház elé másként fest a story,de ezt nem tettem meg,hisz nem is lett volna hirtelen hova mennie.

2012. ápr. 26. 11:00
 23/50 anonim ***** válasza:
53%
Hogy oda vagytok, mi tilos mi nem, hát tudott róla a pasi, ha annyira zavarja akkor egyszerűen addig megy míg nem "engedi el " a randira. Mindenáron bele akarjátok magyarázni megcsaltad lelkileg jaj jaj, egyszerűen megmutatta hogy talán képes lenne nélküle is élni, bezzeg ha leírta volna milyen a párja kávét ide, meg kávét oda meg csicskázzál akkor megérdemelte volna mi? még úgy is hogy ne tudjon róla. Istenem, emberek a Földön. Azon vagytok fennakadva hogy randi, eleve mitől lett volna az? elmentek kávéztak, a kérdező egyáltalán semmit nem akart senkitől, tisztán olyan mint mikor én megyek el egyik barátommal kávézni...mégse csalom meg a párom, ha meg a szakítás szélén áll a kapcsolat ki ne gondolná azt hogy jéé lehet vele jobb lenne. Nézzetek magatokba, könnyű úgy irkálni, hogy nem vagytok benne, a legtöbbetek hol mondaná el a párjának hogy héé édes megyek randira, egyikőtök se, ebből születnek a"kidobjam a párom mert lefeküdt a legjobb haverommal" meg a "megcsaltam, mit tegyek hogy megbocsásson" kérdések.
2012. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

"Nem figyelnek rád és az igényeidre.Hazajön a párod kaja és lehuppan a számitógép elé.

Probáltam felhivni a figyelmét,szép ruha szép haj-semmi

Leültünk megbeszélni-semmi változás

közös programokat szerveztem-semmi reagálás

Kérleltem változtassunk,probáltam nyugodtan,sirva,hisztizve,dühösen-semmi.

Külön szobába költöztem,szakitottam-ez abból a szempontból érdekes hogy szerinte ez nem volt szakitás-még itt sem történt semmi változás. "


Eddig a részig csináltam volna így. Utána viszont vagy menjen és keressen magának helyet, ahol lakhat (nem kell azonnal, de mondjuk 1 héten belül), addig pedig hűvös maradtam volna vele és kerültem volna a találkozást otthon.

2012. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Ez nem volt megcsalás.
2012. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
azt megértem, h boldogtalan voltál vele. nekem a 3. fél bevonása, lebegtetése nem fain. nem az az üzenet, h "mindenki mástól függetlenül, veled (!) nem jó", azaz kettőnk között van a baj, ezért hagylak el és leszek akár egyedül is, mert nem akarok veled rossz kapcsolatban. hanem azt mondod, h "új kapcsolatba kezdek", azaz lecseréllek egy másikra. számomra ettől más a dolog színezete, és ezért nem szimpatikus.
2012. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

26-os: nem fáj az igazság, egyszerűen idiótaságokat írsz...

Továbbra is tartom, hogy NEM megcsalás, viszont gyerekes reakció.

2012. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

Hogy én mit tettem volna? Nos, lényegében ugyanebben a cipőben járok. Nem igazán köti le más, mint a számítógép, nem vagyok körülrajongva, ha lehet így mondani. Próbáltam már szólni neki, nem igen van változás.

Aztán végül is abban maradtam, nem is tudom, mit akarok. Mert most mit csináljon? Hazajön, szórakozni akar. Együtt szoktunk filmet/sorozatot nézni, így végül is megvan a közös program. Beszélgetni nem igen akar - engem meghallgat, de ő nem olyan fajta. Mindig mondja is magyarázatként, de tudom is, hogy így van.

Sokszor gondoltam, akkor levegőnek nézem. De ilyen randizásra nem mennék el. Inkább én is lefoglalom magam.

2012. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
26%

ma 11:16


Az idióta az aki nem képes elfogadni a másik véleményét, vagy mondjam inkább primitívnek? ebben semmi megcsalás nem volt se lelkileg se testileg, és mi abban az idiótaság hogy kinyilvánítom az egyértelműen hülyeségről hogy az, idejönnek az emberek és leírják hogy elítélik mert nem tettem volna azt,tilos ezt tenni, meg a hasonló dolgok, holott egyikőjükben se lett volna annyi, hogy ha oda jut a kapcsolatuk akkor majd a párjuk szemébe mondják ennyi próbálkozás sután hogy elmegyek randira. Inkább a hátuk mögött mennek, mert ez az általános, de persze írogatni könnyű.

2012. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Addig randizni bárkivel is még kapcsolatban élsz csúnya dolog. HZiába nem történt semmi akkor is ilyet nem szabad tenni.Ha már nem működik a kapcsolat akkor le kell zárni, de nem úgy, hogy átköltözöl a másik szobába, hanem szépen külön költözni.



Kérdező te hogy éreznéd magad, ha a párod ment volna el randizni egy csajjal?! Gondolom neked is rosszul esett volna, lehet hogy a barátod megbocsájtot de biztos, hogy fájt neki amit tettél.

2012. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!