Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A ti értékrendetek szerint ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti értékrendetek szerint ez megcsalás volt vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel beszélgettünk szerinte az volt és nagyon szemét voltam hogy ezt tettem,csodálkozik hogy a párom megbocsájtott.


Nos.A kapcsolatunkban volt egy olyan szakasz hogy a párom nem foglalkozott velem,szinte levegőnek nézett.Besokkaltam,többször leültünk megbeszélni,szerinte én túloztam el.Megmondtam neki hogy ez igy nem mehet tovább és ha igy marad szakitok.Még aznap külön szobába költöztem,külön tv-tem,ettem minden,amennyire csak lehetett kerültem őt.Gyakorlatilag szakitottam bár a párom ezt nem fogadta el.

Bejelentettem hogy randim van egy fiúval,amely randira el is mentem.Ott semmi nem történt se kézfogás se csók se semmi,egy kávé mellet elbeszélgettünk.

Párom ezek után belátta hogy hibázott,nem figyelt rám,megbeszéltük a dolgot és azóta is együtt vagyunk.


A barátnőm szerint ez megcsalás hisz más férfinak kerestem a társaságát,nem beszélgetés céljából,ismerkedtem,kerestem egy új párt.



2012. ápr. 26. 09:40
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Nálunk valóban nem fordult volna elő olyan, hogy a párom szemébe mondom, ha elmegyek randizni. Ha randizni mennék, már régen nem hívnák a páromnak. Remélem érted a különbséget 29-es válaszoló!
2012. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csúnya dolog lehet hogy egyeseknek ez nem tetszik, de láss csodát, mégis így jött meg az esze a csávókának a sok beszélés meg többi után! Neki ez kellett, és ez esetben, semmi kivetnivaló nincs benne. Egyszerűen lenézte a csajt hogy úgysem meri megtenni, nem dobja ki, (nehéz kidobni egy pasit akit még szeretsz a házadból mondván szakítasz de ő nem akar...nem minden fekete és fehér) és ennyi, ő meg bebizonyította hogy akkor tessék. Ez van. EZ nem volt megcsalást.
2012. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Az, hogy van-e benne kivetnivaló, szerintem mindenki döntse el maga, mindenkinek más az értékrendje, mint az a kérdés kiírásából is kiderült, hiszen a kérdező barátnője is teljesen másképp gondolta.

Jah, végülis a cél szentesíti az eszközt - ebben a formában. Ha a srác ezt elviselte, márpedig úgy tűnik, hogy igen, ám legyen. De attól még lehetnek olyanok, akiknek nem szimpatikus ez az elintézési mód.

2012. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
de ha ezek utána férfi is elmegy randizni egy idegen nővel, mert neki akkor épp ahhoz lesz kedve akkor a kérdezőnek szó nélkül le kéne nyelni a dolgot, hisz ezt már ő is megtette
2012. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Ez így van!
2012. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

de ha ezek utána férfi is elmegy randizni egy idegen nővel, mert neki akkor épp ahhoz lesz kedve akkor a kérdezőnek szó nélkül le kéne nyelni a dolgot, hisz ezt már ő is megtette


Ha ezt megteszi akkor vége.Azért maradtunk együtt mert belátta végül hogy igazam volt.

Ha én lettem volna az ő helyében akkor már a beszélgetéseknél változtattam volna,mint ahogy a mai napig ha valami baja van szól,megbeszéljük változtatunk.


Ő egyszerüen nem hitte el hogy komolyan gondolom hogy elhagyom.Azt várta hogy lehiggadok és minden rendben lesz.

2012. ápr. 26. 13:03
 37/50 anonim ***** válasza:
A véleményem továbbra sem változott.
2012. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Rendben nem is kell.Azért tettem fel a kérdést mert mások véleményére is kiváncsi vagyok.Ha nem egyezik az enyémmel az nem probléma,elfogadom mások álláspontját is.
2012. ápr. 26. 13:18
 39/50 anonim ***** válasza:

jah ha már ő csinál ilyet akkor vége


Tudod mindenki úgy, olyan cselekedjen, amit fordított esetben eltudna viselni.



Te kiakadna a párod randizni menne, de ő ezt vegye természetesnek.

Az meg, hogy te már mondtad neki, hogy mi lesz a következménye ha nem figyel rád nem mentség.

2012. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

Te kiakadna a párod randizni menne, de ő ezt vegye természetesnek.


Már miért venné természetesnek?Hol irtam ilyet?


Ha a párom szakitana velem én elfogadnám a döntését és felőlem mehet randizni hisz akkor már külön vagyunk,és valószinüleg nem is lennénk többé együtt.


Akkor én ugy itéltem meg hogy külön vagyok tőle,hisz semmilyen kapcsolatunk nem volt azon kivül hogy együtt éltünk(egy házban).Ő nem volt hajlandó ezt a tényt elfogadni és azt hajtotta hogy mi még egy pár vagyunk.

2012. ápr. 26. 13:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!