Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ekkora hibát követtem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora hibát követtem el?

Figyelt kérdés

A fiu baratommal elmentunk multheten foci meccsre, utana elhivott egy italra. Aztan amikor haza kisert akkor egyszer csak "lekapott" es megcsokolt. Bevallom nem ert varatlanul, mert mar regota erzem, hogy o tobbet szeretne tolem, talan erezhet is valamit irantam. Ezert beszeltem is vele korabban, hogy nem lehetunk egyutt, mert nekem van baratom es amugy sem tudnek vele jarni, mert a baratsagunkat nem akarom elrontani es en nem vagyok szerelmes a legjobb fiu baratomba. Elfogadta, azthittem, de megcsokolt. Nem ellenkezdtem, de nem is csokoltam vissza. Utana azert belattam, hogy ez nagy hiba volt, nem akarok az erzeseivel jatszani, ezert most tavolsag tartobb lettem, es elmondtam neki, hogy ez hiba volt es nem tortenhet meg megyszer.


Viszont a heten a parom megtudta, hogy megcsaltam, mert a legjobb fiu baratom ra irt facebookon es kitalalt ,elmondta, hogy megcsaltam. A parom meg az nap este feljott a lakasomra es szamonkert, soha nem lattam meg ennyire kiborulni, uvoltott, elhordott mindennek. Nem akart szakitani. Most folyamatosan tudni akar minden lepesemrol, mashogy beszel velem, lekezelo es a heten nem is talalkoztam mar a fiu baratommal, azt mondta nem is talalkozhatok vele tobbet, ha csak nem akarom, hogy a kapcsolatunk veget erjen. Nagyon rosszul erzem magam, tudom, hogy hibaztam, de most nem reagalja ezt tul a parom? Most meddig akar ellenorizgetni, felhivni tobbszor is es mindenre rakerkezni, kivel voltam es hol meg ilyenek.


A baratom 25

A fiu baratom 21

Es en is 21 vagyok (L)



2017. jan. 21. 22:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyébként én is 21 éves lány vagyok. Az előző voltam.
2017. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nevezném azt a barátomnak, aki kihasznál és elárul. Amúgy bírom az ilyen szende szüzikéket, akik azt mondják hogy nem éreznek semmit az illető iránt, de azért ha "arra" kerül a sor hagyják magukat. Utánna jön a szöveg hogy megbántam, nem akartam stb. Egyáltalán hogy a fenébe akarsz te a barátja maradni, ha közben tudod, hogy megakar fektetni. Mert ez minden csak nem barátság. Többet ér számodra egy ilyen kamu barátság, mint a barátod? Mert mégis mi lesz a "fiú barátoddal" ha megszakítod vele a kapcsolatot?

Mégis miért nem lökted el a csóknál?

2017. jan. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"A parom viszont most nem hagy beken es mindent megakar szabni."

Te talán nem ezt csinálnád? Ja hogy neked csak ez a bajod? Téged ez jobban zavar, mint az hogy megcsaltad? Még jó hogy tiltott tőle és lám neki lett igaza. Hiába mondod hogy többet aztán soha. Ezek csak üres szavak, (mert nálad azok voltak) ha nincsenek tettek mögötte. Komolyan mit vársz még ettől a "barátságtól"?

2017. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

"de most nem reagalja ezt tul a parom"


Hát nem is tudom édes, mondjuk te mit csinálnál, ha a barátodat megcsókolná egy lány haverja? :-)

Tényleg ilyen ostoba vagy, vagy segítenek?

2017. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A fiú barátod nem igaz barátod. Nem kapott meg és azonnal tönkre akart tenni. Soha többé ne állj szóba vele. Ja de, még egyszer írj rá , hogy egy kétszínű álnok kígyó. Esetleg egy pofont is kaphat, nem csak a csókoknak kell elcsattanniuk.


A párod nem reagálja túl. Örülj, hogy nem szakított veled azonnal. Nálam egy ilyen után fel is út, le is út. Írod, hogy nem ért váratlanul, és te mégsem tettél semmit! Ha magadba nézed tudod a választ: mert a hiúságodnak jól esett a figyelem.


Az a helyzet, játszadoztál a fiú barátod érzéseivel. Ha tudod, hogy bejössz neki ne fogadj el tőle italt! Ne bizalmaskodj vele! Mert persze, a konkrét eseményeknél mindig azt gondoltad, hogy áhh nincs ebben semmi, de látod ez lett a vége. Nem szabad mások alá adni a lovat, mert hidd el, valahol ő is átverve érzi magát. Nem elég az, hogy azt mondtad neki nem lehet köztetek semmi, ha a tetteiddel nem ezt mutattad.


A jövőre nézve még annyit, hogy a fiú barát az nem olyan, mint a lány barát. Máshogy kell velük bánni, tartani kell egy bizonyos távolságot, mert előbb-utóbb valamelyikőtök többet fog érezni. Tudom, hogy ezt nagyon nehéz elfogadni, hogy a fiúkkal már nem lehet úgy pajtáskodni, mint gimiben, de ez a felnőtt élet. A férfiak és a nők egymásba szeretnek, ezt nem árt észben tartani.

2017. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
5êve ismered ez sztem nem ok hogy elmenj vele csak ugy valahova ha tudtad hogy szerelmes beléd és te ennek ellenére elmentél vele ês hagytad hogy lekapjon akkor te is szereted a pàrodat nem !Nem szereted eléggé a pàrodat hogy lemondj a fiu baràtodrol !Ha annyira szeretnêd a pàrodat akkor eszedben sem jutna olyannal lógni aki fülig szerelmes belêd !Nekem is volt fiu baràtom de összejöttünk és szota együtt vagyunk !
2017. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A màsik meg az hogy a többieknek igazuk vsn nem igaz baràt!Ha az lenne akkor tiszteletben tartanà hogy van pàrod és nem nyomulna csak akkor ha te szakitottal a pàroddal !Te meg mondtad neki hogy legyetek csak baràtok erre lekap csak kihasznàlta a helyzetet hogy a pàrod nem volt ott!Én nem kinlódnék ezekutàn a fiu baràtnak nem nevezném egyénnel megstakitanàm a kapcsolatot !
2017. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
megszakitanàm vele a kapcsolatot!*
2017. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!