Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan nagy probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy probléma, ha a szerelmetek mást is megkíván, miért erőltetitek a monogámiát?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet hagyni, hogy kiélje mással is a szexuális vágyait, ha arra van szüksége? Miért nem örültök inkább annak, ha a párotok jól érzi magát mással is, és kiél esetleg olyan dolgot, amit veled nem tud? (mert pl ázsiai lánnyal feküdne le, te pedig európai vagy...). Az helyett, hogy tiltjátok és lebirtokoljátok a másikat, miért nem örültök annak, ha a párotok boldog? Miért jobb lebirtokolni a másikat, és lelki terrorban tartani azzal a másikat, hogy ha elmondja a titkos vágyait, szakítás lesz a vége? Én nem hiszek a monogámiában, úgy gondolom egy poligám kapcsolat, tehát egy nyitott kapcsolat sokkal őszintébb, szeretetteljesebb, és szabadabb tud lenni, és alkalmasabb abból a szempontból, hogy az ember ne érezze magát ketrecben, még akkor is, ha jogunk van mással a szexre, de nem élünk a lehetőségünkkel.


Erről egy cikket is olvastam, és osztom a nézeteit az illetőnek:

[link]



2017. jan. 22. 23:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 A kérdező kommentje:
Kedves 42. , veled teljesen egyet értek, és köszönöm a jókívánságot, de igazság szerint én ezt a vitát elvi síkon folytatom, mert a 21. században még mindig a monogámia az elfogadott, mikor egyértelműen látszik, hogy képmutatásra alapul az egész, és pont ezért harcolok ellene. Nők zgye nemi szerepüktől fogva monogámok főleg, férfiak pedig szintén a nemi szerepük miatt, de poligámok. De ha az egyik fél poligám, a másik pedig monogám, akkor lehetetlen egy őszinte kapcsolatot kialakítani, ahol valóban a férfi sem a nő nem érzi, hogy lefeküdne mással. Én pedig hiszek a szabadságban, és elvi alapon sem hiszem, hogy valódi szeretet lehet, ha én a nőmnek megtiltanám, hogy lefeküdjön Brad Pitt-el. Miért kéne megtiltanom, mert nem veszi be a gyomrom, és a féltékenységem, ami a birtoklásból ered? Ennyire alacsony szinten kellene mozognom? Hiába fekszik le mással, ha engem szeret. Úgyis visszajön hozzám, és csak hozzám jön igazán vissza! Na ezért nem értem a monogám kapcsolatokat, egyébként pedig pár éve monogámnak vallottam magamat, és olyan kapcsolatot is akartam, és ha megcsaltak volna dobom a másikat, de eltelt pár év, bölcsebb lettem, és elvi síkon is teljesen máshogy gondolkodom már, de ehhez ki kellett emelkednem, és sokat gondolkodnom...
2017. jan. 23. 01:54
 42/89 anonim ***** válasza:
95%
Nem emelkedtél te semmit, csak minden erőddel azon voltál, hogy bebeszélj magadnak valamit, amit te magad sem tudsz elfogadni. Valószínűleg a kérdést is azért tetted fel, hogy önigazolást szerezz, mert még mindig nem tudnál elfogadni, hogy a szerelmed "Brad Pittel" hempereg, ahelyett, hogy veled is tehetné. És ez továbbra sem számít birtoklásnak. Mindenki azt csinál, amit akar. A választási lehetőség meg van adva. Birtoklás már az lenne, ha megfenyegetem, hogy megkeserítem az életét is, ha másokkal fekszik le. Ő eldöntheti, hogy mi ér neki többet.
2017. jan. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon magasra jutottál, fantasztikus szellemi magasságok Ó bölcs tanító. Hihetetlen milyen szinteket bejár az elméd. Iszonyat magasan jársz, hogy nincs tériszonyod oly magasságokban tanító?


Nyomd el a herbálodat és gyere le az akácfáról, irány aludni!!!

2017. jan. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lettél te bölcsebb? Szinte már rá akarod erőszakolni az emberekre azt az életstílust amiben te hiszel. Ez nem bölcsesség. Akkor lennél okos, ha elfogadnád, hogy nem mindenki akar így élni ahogy te, és nem tukmálnád rá senkire.

Nem mindenki korlátozza a párját aki monogám. Az eszedbe sem jutott, hogy mindkét fél akarja azt a monogám kapcsolatot? Ilyen is van ám! Persze vannak akik hazudoznak és becsapják a párjukat, de ettől függetlenül sok olyan pár is van akik azért hűségesek egymáshoz, mert ez teszi boldoggá őket. Ezt kéne felfognod, de sajna nem megy... Arra amúgy még mindig nem kaptam választ, hogy mióta is működik olyan jól a te nyitott kapcsolatod, hogy ekkora szakértő vagy? Egyáltalán volt már konkrétan olyan helyzet, hogy lefeküdt már valamelyikőtök mással? Éles helyzetben hogyan kezelted? Vagy nem kezelted sehogy, mert nem volt ilyen, és csak a szád jár, hogy mennyire örülnél, ha más eresztené tele a csajod vagináját?

2017. jan. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
88%
Nekem annyiból probléma, ha a szerelmem mással is lefekszik, hogy utána már nincs gusztusom vele lefeküdni.Hiába fürdik, de az agyamban ott lesz a kép, hogy azzal a szájjal, amivel más nőt nyalt, most engem akar csókolni...lehet 2 órával utána....Undorító számomra, a gyomrom forog a gondolattól is.Ha egyedül kevés vagyok neki, akkor menjen dugjon másokat, de akkor ne akarjon engem is.
2017. jan. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
97%

Harcolj csak, te kis Don Quijote! ;) Igazi szélmalomharcot vívsz a téveszméiddel és még csak észre sem veszed.

Amúgy a birtoklás miben különbözik attól, amit most csinálsz, hogy mint egy Top-Shop-os árus ránk tukmálsz valamit és előadod magad, hogy az milyen jó, miközben meg nem, nekem pl. nem jó, tehát ne akard rám erőszakolni azt, ami nem vagyok és másra se akard!

Mondjuk legalább megtanultad, hogy nincs olyan szó, hogy lebirtoklás. Ügyes vagy!

A többiek már minden mást leírtak.

2017. jan. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ötoldalnyi szófosás ez nagyon beteg.
2017. jan. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
90%
Tegyük fel: a nőd egyik este összefekszik egy böhöm feka állattal,akinek akkora a farka mint a te vádlid.Jó fél litert bele is ereszt.Te ezután már csak harangozni fogsz tudni az asszonyban,ő ez elviseli majd esetleg,de nem fog tőled elélvezni csak a négertől.Vagy: másik este egy arab migránsra van gusztusa,aki úgy meghajtja az asszonkát' hogy a száján jön ki a csávó 3,5 méteres fanszőre.Ezek után lenne gusztosod kinyalni a nődet?Ha igen..hát..meg is érdemelnél egy ilyen nőt.
2017. jan. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ha nem olvasom el a több oldalnyi teljesen felesleges szócséplést.

Az van, hogy ha valaki nyitott kapcsolatra vágyik, akkor lelke rajta, teljesen legális, senki se fogja megakadályozni. Tehát ha a kérdező így akar élni, akkor tegye meg!

Senkit nem fog érdekelni!


Pont úgy, ahogy egy boldog, nyitott párkapcsolatban élő férfi is toronymagasról fogja lesz.arni, hogy a szomszédai és a kollégái boldog monogámiában élnek a feleségükkel, mert nekik meg ez így jó.


Amikor valaki viszont nekiáll ennek az egyszemélyes háborúnak, az csupán arról szól, hogy álmodozik, és nem talál olyan partnert, aki erre vevő lenne, vagy nem talál partnert úgy általában. Vagyis ő nagyon szívesen dugna bármit, amin luk van, csak ott kezdődik a gond, hogy egy nőnek sem kell (főleg ezzel a vergődéssel), nem hogy soknak.


Tehát marad a frusztráció, hogy úgy, de úgy meg tudna dugni egy ázsiai csajt... csak egyik se hagyja magát. És máris az van, hogy a kérdező boldogtalan és görcsöl, mert még mindig csak a barátnőjét tudja dugogatni, mindenféle cicababák helyett.

És gyakorlatilag saját magát is csak áltatja ezzel a dumával, hogy őt belekényszerítik a monogámiába, miközben ő tulajdonképpen azért monogám, mert nincs lehetősége félrelépni.


Ennyi.


Akinek a nyitott párkapcsolat bejön, és működik, az vasárnap este valami swinger partin tölti az időt, nem a gyakorin, panaszkodással.

2017. jan. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
100%

Ha előre meg van beszélve egy kapcsolatban, hogy a felek kiélhetik mással is a vágyukat, azzal semmi gond nincs egészségükre váljon.

Viszont ha valakivel olyan kapcsolatot kezdesz, amiben az van kimondva, hogy csak egymással, az megcsalás, mert nem ez volt megbeszélve.

Ilyen egyszerű. Ha neked ez a vágyad, akkor keress olyat, aki rábólint a nyitott kapcsolatra.

2017. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!