Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan nagy probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy probléma, ha a szerelmetek mást is megkíván, miért erőltetitek a monogámiát?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet hagyni, hogy kiélje mással is a szexuális vágyait, ha arra van szüksége? Miért nem örültök inkább annak, ha a párotok jól érzi magát mással is, és kiél esetleg olyan dolgot, amit veled nem tud? (mert pl ázsiai lánnyal feküdne le, te pedig európai vagy...). Az helyett, hogy tiltjátok és lebirtokoljátok a másikat, miért nem örültök annak, ha a párotok boldog? Miért jobb lebirtokolni a másikat, és lelki terrorban tartani azzal a másikat, hogy ha elmondja a titkos vágyait, szakítás lesz a vége? Én nem hiszek a monogámiában, úgy gondolom egy poligám kapcsolat, tehát egy nyitott kapcsolat sokkal őszintébb, szeretetteljesebb, és szabadabb tud lenni, és alkalmasabb abból a szempontból, hogy az ember ne érezze magát ketrecben, még akkor is, ha jogunk van mással a szexre, de nem élünk a lehetőségünkkel.


Erről egy cikket is olvastam, és osztom a nézeteit az illetőnek:

[link]



2017. jan. 22. 23:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
89%

Nálam páros lábbal repülne a társam, ha bejelentené, hog le akar feküdni mással. Ha szeretné csinálja, de többet velem nem fog lenni hiába könyörög. Ez nálam férfiként elvi kérdés, mert csak és kizárólag a monogámiában hiszek, a tartós kapcsolatokban. Habár 24 évesként még nem volt szerencsém egy komoly nőhöz, de nem sürgetem a dolgot. Én biztosan nem kívánnák meg mást, ha pl. feleségem van évek óta, nem is értem, hogy képesek az emberek ilyesmire. Lelkiismeret, önbizalom 0. Annál nincs is jobb érzés, boldogabb állapot, amikor két ember kitart egymás mellett, mindent megtudnak beszélni, szinte minden gondolatát tudják a másiknak és szeretik egymást jóban, rosszban. Én erre vágyom mindenekfelett, egyetlen nőre, lehet, hogy túl nagyok lennének az igényeim? Meglehet, de én nem adom fel.


Ott van az is, hogy ha valakinek gyereke van, akkor is meg tudnád ezt tenni? Annál nincs undorítóbb dolog.

2017. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
85%

Egy régebbi hozzászólásod kérdező:

"Kedves utolsó, de miért kell elválni? Ezt nem értem... Miért nem lehet átalakítani a kapcsolatot, vagy esetleg megengedni, hogy a férjed lefeküdjön mással, ha te nem is akarsz, ha ő szeretne? Tehát ha ő vágyik valamire, miért baj, ha megéli azt, és nem veled?"


Erre válaszolnék.

Azért hagynám ilyen esetben ott a másikat, mert a kapcsolat elején, amikor belementem, nem ebben egyeztünk meg, hanem monogám hozzáállásban. Ha ez lett megbeszélve és a poligámia számomra nem megfelelő, akkor miért kéne vele maradnom, ha nem tiszteli a megbeszélteket, hanem felrúgja?

Vagy ha a te oldaladról néznénk: mit tennél, ha poligám kapcsolatba kezdenél valakivel és ő hirtelen meggondolná magát, hogy ő mégis monogám kapcsolatban akar veled lenni és ezentúl megtiltja, hogy mással is lefeküdj. Nem törődnél a kéréssel gondolom és ugyanúgy dugnál másokkal, mert ez lett az elején megbeszélve.

Ez teljesen ugyanez.

2017. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..


Itt egy kérdés, hogy a szerelmes férfiak mennyire nem tudják elviselni, ha a szerelmük mással szeretkezik. Ennyit a "minden férfi poligám" elvedről.

2017. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
75%

Minden ferfi poligam amig a toli utan mennek.

De ha eletuk szerelme gondolja massal szorakozik olni kepesek.

Az igazi szerelem nem osztoszkodik kizarolagos jatek 2 szemely reszere.

Aki szeret az szexet es szerelmet nem valasztja kulon.

2017. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeségeket írsz. A legjobb,ha olyan lányt keresel,aki osztja a nézeteidet és már a kapcsolat elején tisztázzátok a szabályokat.

Ahogy te írod,hogy x év kapcsolat után benyögöd,hogy mással is akarsz szexelni,az baromira nem korrekt.

Normális nő azonnal kipenderítene.

Én nem tartom magam birtoklónak,van saját kis életünk egymás mellett is, de ez biztosan nem férne bele,hogy mással is legyen. Vagyis persze, "engedném", de onnantól kezdve nem lennénk egy pár többet.

Számomra csak két emberről szól a kapcsolat,úgyhogy olyan párom is van,aki szintén így gondolkozik..

Egyébként szerintem,ha még nem "élted ki magad", akkor kár kapcsolatba belevágni.Szingliként azzal fekszel le akivel akarsz, de egy kapcsolatban ezt nem lehet megtenni(kivéve ha nyitottként kezelitek).

Én amúgy több éve vagyok a párommal és nem éreztem soha olyat,hogy de jó volna mással szexelni. Nem mindenki úgy működik,ahogy azt hiszed.

2017. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem férne bele, hogy megkívánunk mást. Volt egy pár emberrel dolgom, de soha, egyikük sem tudott olyan színvonalas szexet nyújtani, mint a szerelmem.

Szexuális vonzalmat már nem is érzek mások iránt, mert nekem ő az alfa és az omega.

Ha elém állna, hogy megkívánt valakit, minden bizalmamat elveszteném, és borzalmasan érezném magam, hogy ennyire tart. Ha mással akar szexelni, akkor engem felejtsen el.

Hogy miért? Mert számomra a szerelem két ember lelki és testi, harmonikus együttléte, ahol nincsenek tabuk, minden megbeszélünk, és ez engem kielégít minden téren. Ebbe harmadik, negyedik, ötödik, x-edik fél nem fér bele. Akinek a szex és saját maga körül forog az élete, az nyugodtan bevállalhatja ezt, engem nem érdekel, de számomra elképzelhetetlen, hogy úgy érjek a partneremhez, akit szeretek, hogy előtte 2 órával mással hancúrozott. Ez neki sem férne bele, nekem sem, így alkotunk egy párt.

Aki ezt akarja, csinálja, de mindenképpen tisztázza előbb a partnerrel, hogy bocsi, én néha másokkal is szeretnék dugni.

2017. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 Szergej55 ***** válasza:
71%
Nem az őskorban élek. Monogám társadalom nélkül még mindig faekével túrnánk a földet jobb esetben is.
2017. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 Szergej55 ***** válasza:
25%
53-as, nem a nő poligám, hanem a férfi, így nincs kifejezetten ellentmondás. A nők máshogy vannak ilyen téren beállítva, de mindkét fajta ösztönkésztetést káros teljesen szabadjára engedni.
2017. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
59%

En csak azt nem ertem, neked miert okoz ekkora fajdalmat, hogy en szakitanek a parommal, ha megcsalna. Nem mindegy?

Egy nyitott kapcsolat maximum annak oszintebb meg jobb, aki alapbol ugy gondolkodik mint te, csak probalta elotte ezt elnyomni. Annak aki egyaltalan nem vagyik masokra a kapcsolataban, se az o se a parja reszerol, annak meg csak egy vergodes lenne az egesz, ennyi.

Kb annyi ertelme van a kerdesednek, mintha azt kerdezned, emberek, miert faj, hogy a kannibalok megeszik egymast, miert nem tudjatok ti is???

2017. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

"Én barátnőmnek engedtem, hogy lefeküdjön mással, de nem akart élni a lehetőséggel, ő is megengedte, de nem tettem még meg. Ha tiltaná, már lehet rég szakítottunk volna, mert annál jobban akarnám."

Majd akkor írj, ha halálosan szerelmesek lesztek a barátnődbe egymással és nemcsak engeditek a mással való szexet, hanem már meg is történt!

Mert ez így még mindig csak elméletben van nálatok is, amit próbálsz itt ránkerőltetni...

Nekem,ha szerelmes vagyok rá sem bírok nézni más férfira. Szerintem ez a poligámia nekem akkor kéne, ha belekényszerülnék egy olyan házasságba, ami nem vonzalmon alapszik és akkor lenne lehetőségem legalább néhanapján olyannal szexelni, aki legalább tetszik. Otthon meg ott lenne a férjem, akivel kb. mintha egymás apja és anyja lennénk, egy biztos pont, az otthon, amit közösen tartunk fenn és van hova hazatérni, de ha minőségi szex kell azt máshol éljük ki.

2017. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!