Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan nagy probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy probléma, ha a szerelmetek mást is megkíván, miért erőltetitek a monogámiát?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet hagyni, hogy kiélje mással is a szexuális vágyait, ha arra van szüksége? Miért nem örültök inkább annak, ha a párotok jól érzi magát mással is, és kiél esetleg olyan dolgot, amit veled nem tud? (mert pl ázsiai lánnyal feküdne le, te pedig európai vagy...). Az helyett, hogy tiltjátok és lebirtokoljátok a másikat, miért nem örültök annak, ha a párotok boldog? Miért jobb lebirtokolni a másikat, és lelki terrorban tartani azzal a másikat, hogy ha elmondja a titkos vágyait, szakítás lesz a vége? Én nem hiszek a monogámiában, úgy gondolom egy poligám kapcsolat, tehát egy nyitott kapcsolat sokkal őszintébb, szeretetteljesebb, és szabadabb tud lenni, és alkalmasabb abból a szempontból, hogy az ember ne érezze magát ketrecben, még akkor is, ha jogunk van mással a szexre, de nem élünk a lehetőségünkkel.


Erről egy cikket is olvastam, és osztom a nézeteit az illetőnek:

[link]



2017. jan. 22. 23:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
100%

#70, igen, csak ezt te már nem tudod szabályozni hogy kettejük közt mi történik. Ha az ember valakivel kettőnél többször találkozik, akkor ott már elindulhatnak érzelmek, valamiféle kötődés. És akkor jönnek a csókok, az ölelések, a hosszú, mély beszélgetések. Ezt max úgy lehet kivédeni ha az illető prostihoz megy, de hát az meg anyagilag sem jó (a betegségeket azért nem mondom, mert azt mástól is vihet haza, sőt másik nőtől még előbb, mert ha tabit szed, akkor nem kell a gumi)

Nőnél pedig fogalmam sincs mi a megoldás, mert egy nő az sokkal inkább megy már alapból érzelemmel félre...

2017. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
78%

Fuuuu Ennyi választ írni egy olyan embernek, aki eldöntötte, hogy na már most, akkor is ez legyen a trendi a XXI.században....felesleges volt.

Kérdező részemről nyugodtan nyalhatod a barátnődet azzal a szájjal, amivel előtte más nőt is kielégítettél(feltéve, ha sikerült).A barátnőd is csókoljon azzal a szájjal nyugodtan, amibe előtte más farka volt.Ti gusztusotok.Részemről szar..ok rá.

Viszont, ha lennél olyan kedves megengedni nekem, hogy ne kelljen már a te elképzeléseid szerint élni az életem, azt nagyon megköszönném.

Monogám beállítottságú vagyok(és ezt elvárom a páromtól is!), és az is maradok.A te erkölcstelen felfogásod Továbbra sem lesz követendő példa Számomra.Sorry!😋

2017. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy az helyett, hogy érdemleges érvelést kapnék, helyette pszichoanalíziseket állítotok fel rólam, amit köszönök szépen, pláne, hogy ha ingyen van, de inkább fogjátok fel az érveimet, értelmezzétek, majd arra reflektálva kérnék válaszokat. Sosem volt frigid barátnőm egyébként, ha már érvelés helyett primitív személyeskedésbe mentetek át, a barátnőm nem akar lefeküdni senki mással, csak velem, de ha szeretné lelkiismeret furdalás, és féltékenység nélkül engedném neki, mivel szeretem. Viszont sosem akart idáig. Ennyit rólam.
2017. jan. 23. 18:27
 74/89 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig az erkölcs is eléggé relatív, és kicsit kultúrsznob jellegű dolog. A sima szex erkölcsös, vagy az még nem? Ha kikötözöd a másikat erkölcsös, a szado mazo erkölcsös? Kérném szépen, fejtse ki nekem valaki mi az ami erkölcsös, mi az ami nem, mert szerintem erkölcsösebb egy poligám őszinte kapcsolat, ahol van szabadság, de hazugság nincs, mint egy monogám kapcsolatként működtetett valami, amiben folyamatosan belső feszültségek vannak, mert egyik vagy másik fél esetleg szexelne mással.
2017. jan. 23. 18:29
 75/89 anonim ***** válasza:
90%
Aki ilyen kérdést feltesz, nincs tisztában az IGAZI szerelem mibenlétével.
2017. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 A kérdező kommentje:
Pont az igazi szerelemről írok, nem pedig arról ami birtokol, és korlátoz, mivel az nem igazi szerelem, ha tiltasz mást féltékenységből.
2017. jan. 23. 18:45
 77/89 anonim ***** válasza:
84%

Azt nem érted, hogy az emberek nem kényszerből vannak monogám kapcsolatokban, hanem akik szerelemből jönnek össze, azok tényleg nem vágynak másokra.

Általában!!! akkor szokott előjönni a mások iránti vágy, amikor valaki már nem szerelmes. Ezt pedig a másik elég nehezen viseli, ha ő még szerelmes. Ezzel meg nem tudsz mit csinálni, mert az érzések nem kapcsolóval működnek.

Ha meg is kívánunk bárkit én vagy a párom, nem szenvedünk, hogy nem feküdhetünk le vele, eleve mondjuk nem értem, hogy lehet emiatt szenvedni meg ekkora tragédiának megélni, ahogyan ezt te leírod, pláne ha amúgy szexel az ember rendszeresen.

2017. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, mi nem akarunk meggyőzni téged, mert ha nem érzed az igazi szerelmet, akkor nem kell erőltetni. Inkább az a fura, hogy nem tudod elfogadni, hogy nagyon sokan igazi társat keresünk magunk mellé.
2017. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
Aki nincs tisztában az erkölcs jelentésével, annak hiába magyarázza millió ember, mit is jelent.Javaslom művelődésként számodra az utána nézést.Tudod a goggle a barátod.Csak megjegyzésként hozzáfűzném, egy párkapcsolatban a félrekefélés még legálisan sem tartozik eme fogalom körbe.Az szabadosság, más fogalom.
2017. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
#71-es,nem biztos hogy ki kell zárni minden kötődést.Mondjuk ha a nejemmel közösen kiválasztanánk egy pasit,esetleg hosszabb távon valamennyire előfordulhat kötődés,de talán jobban el tudja engedni magát,a vágyaira koncentrálhat,nem kell gumival foglalkozni.Akkor lehetne a pasival amikor kivánja,kettesben is,vagy velem hármasban.
2017. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!