Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan nagy probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy probléma, ha a szerelmetek mást is megkíván, miért erőltetitek a monogámiát?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet hagyni, hogy kiélje mással is a szexuális vágyait, ha arra van szüksége? Miért nem örültök inkább annak, ha a párotok jól érzi magát mással is, és kiél esetleg olyan dolgot, amit veled nem tud? (mert pl ázsiai lánnyal feküdne le, te pedig európai vagy...). Az helyett, hogy tiltjátok és lebirtokoljátok a másikat, miért nem örültök annak, ha a párotok boldog? Miért jobb lebirtokolni a másikat, és lelki terrorban tartani azzal a másikat, hogy ha elmondja a titkos vágyait, szakítás lesz a vége? Én nem hiszek a monogámiában, úgy gondolom egy poligám kapcsolat, tehát egy nyitott kapcsolat sokkal őszintébb, szeretetteljesebb, és szabadabb tud lenni, és alkalmasabb abból a szempontból, hogy az ember ne érezze magát ketrecben, még akkor is, ha jogunk van mással a szexre, de nem élünk a lehetőségünkkel.


Erről egy cikket is olvastam, és osztom a nézeteit az illetőnek:

[link]



2017. jan. 22. 23:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 A kérdező kommentje:
Felesleges tovább folytatnom a vitát, mert nincs idáig egyetlen intellektuális vitapartner sem, aki a vita tárgyát támadná, és érveket sorakoztatna fel, vagy megcáfolná az érveimet, és arra reflektálva írna érvelést, hanem a személyemet kérdőjelezi és támadja meg primitív proli módon mindenki. Szívesen vitázom ellentétes véleményű emberrel, ha van vitakultúrája, és nem személyeskedik.
2017. jan. 25. 16:33
 82/89 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nagyon jól látod kedves kérdező. Ez azért van, mert egy totális baromságról próbálsz meg vitatkozni.
2017. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kérdező.A te nézeteiddel kevesen tudnak azonosulni.A hozzád hasonlóak meg valamiért nem jönnek ide bólogatni.Így jártál.Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.
2017. jan. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
100%
Màr nem azért kérdező, de te vitatkozol mindenkivel és te kötsz bele azokba akik monogàm kapcsolatban akarnak élni, hogy miért teszik ezt... Azért mert ilyen beàllítottsàkúak és nincs gyomruk nyitott kapcsolathoz. Te nem vagy hajlandó elfogadni, hogy van màs helyes út is azon kívül amit te jónak tartasz.
2017. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élj úgy, ahogy szerinted a "normális" lenne.Az emberek többsége nem azért kezd párkapcsolatba, hogy utána másokkal is össze-vissza keféljen, majd utána hazamenvén édesdeden belemosolyogjon a párja szemébe.Neked van ehhez gusztusod, másnak nincs.Elsősorban próbáld te elfogadni, hogy nem mindenki szeretne így élni(amint látom, ez nem nagyon megy neked).Ha ezen végigrágtad magad, utána felteheted ezt a kérdést ismét.Érveket elég sokat olvashattál itt, az más kérdés, mennyi jutott el az agyadba belőle, túl sok nem a jelek szerint.Az én elgondolásom szerint az már elég érv kell legyen, hogy nincs gusztusom a páromon kívül még 100 másik ember váladékához, bacijához.Tudod a fürdés nem sterilizál ki.
2017. jan. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt csak abban az esetben tudnám elképzelni, ha a felek csak barátok, és bármilyen okból vannak csak együtt (nem is akarnak szerelmet ez a barátság tökéletes, esetleg pénz, gyerek, nincs hova menni, stb) Aki szerelmes, az nem tudja elviselni ha a párja mással is tölt boldog órákat, mint ahogy aki igazán szerelmes, az nem is vágyik másra.
2017. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt: [link]
2019. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
Amúgy az alapján amit írtál, szerintem csak próbálod megmagyarázni magadnak, hogy kéretlen cuckold részese lettél.
2019. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
48%
NEM probléma amig a másik nem tud rola !!!
2019. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!