Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? Csak számomra gyerekes? Csalódott vagyok nagyon

Figyelt kérdés
A legjobb barátom házassága szarba van, este rámírt lelki tanácsért, eközben a párom a hasamon aludt majdnem csak mar, masszíroztam a fejét már vagy 15 oerce, en meg közben visszaírtam a barátomnak, 7 percen keresztül tartott az irkánk,erre a pasim felugrik,( pont mikor a barátom elköszönt), elmegy autózni, mert én irkálok(sosem szoktam), mondtam ne csinálja már , most köszönök el tőle, de muszáj írnom, tudja ő is, hogy szar a barátom helyzete. Kértem, 2x is, ne menjen el, nem szeretném. Azt mondja akkor menjek vele…mondom hogyan? nem vagyok 20 éves csitri aki ugrik( kislányom 10 éves, nem hagyom éjjel egyedül itthon mert a pasimnak autózni támad kedve este 22 kor.Ovodásnak nevezett meg büszke lehetsz magadra…stb…mert mondtam,hogy majd megkérdezem a barátomat,hogy gáz-e hogy emiatt így itthagy,milyen viselkedés ez. Aztán mégjobban nekem esett, hogy befejezte velem,meg soha többet nem fogom kátmi, ha el merem mondani ezt a barátomnak, elment aztán 10 perc múlva visszajött, mintha mi sem történt volna. Mondtam tartsa magát ahhoz, amit mondott, (hogy befejezte velem). Annyira roaszul esett amiket mondott, ti mit gondolnátok/tennétek? (30 felettiek vagyunk)
2023. szept. 28. 02:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
nem féltékeny, ő is jól ismeri, több éves barátság ez, és a párommal is pár éve együtt már.
2023. szept. 28. 08:12
 12/62 A kérdező kommentje:
Én ilyen vagyok, ha valami bánt ki kell beszélnem és mivel vele mem tudom megbeszélem a barátommal. Nem önigazolást várok a barátomtól! Csak ki kell ventilláljam azt amit nem érzek jogosnak!
2023. szept. 28. 08:13
 13/62 anonim ***** válasza:
85%

Olyasmi nem opció, hogy a veszekedések miatt úgy érzi magát mintha mellékvágány lenne, mert mindent a baráttal beszélsz meg, vele van jó kapcsolatod míg vele rossz és mivel nem változik a helyzet így irigy a ti felhőtlen viszonyotokra?

Amúgy ha sehogyse tudtok megegyezni (még azután se, hogy elbeszélgettek és kijelented, hogy nincs oka félnie semmitől, mert szereted és változtatni akarsz jobb irányba, de neki is kellene), akkor jobb lenne szakítani. A gyerekedet nézd, mert árt neki a feszült légkör még akkor is hogyha nem tanúja az ordibálásnak, mert érzi ő hogy szomorú vagy.

2023. szept. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
96%

Nekem szakító ok lenne, hogy mindenért szakítani akar, de az ő részéről is szakító ok lenne, ha a párom minden apró-cseprő-sz*rt kibeszélne a barátaival. Létezik a magánélet fogalma, szerintem ez ugyanolyan gyerekes viselkedés.

Az, hogy egy nehéz helyzetben ott vagyunk egymásnak, tök oké, sosem szúrnám le ezért a páromat, sőt... De hogy velem kapcsolatban is mindent ventillálsz felé, hát köszi.

Összességében ti szerintem lehúzzátok egymást a kapcsolatotokban és nem felemelitek, így nincs értelme folytatni.

2023. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
25%
Ennel rosszabb hir az, hogy nem tisztel teged. Titeket mar csak a megszokas es a penz tart ossze, legalabbis reszerol. Te pedig es ellen nem tudsz tenni.
2023. szept. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
45%

De minek tisztelné, amikor óvodás 15? 30-on felül 10 éves gyerekkel miért kell minden kicsinységet/összezördülést a baráttal megosztani? Nélküle nem tud döntéseket hozni, vagy mi? Látszik egyébként abból is, hogy annak ellenére hogy többször vágta neki oda a párja, hogy elhagyja ő még mindig vele van. Olyan gyenge, olyan gyerekes és semmiféle önbecsüléssel sem rendelkezik, hogy visszafogadja, tőle várja el, hogy szakítson.

Milyen tisztelet vár el ő? Este 22-kor, vagy 22 felé pedig takarodó van, vagy az, hogy a másikat nem zavarja. Egyedül akkor ha élet és halál kérdése áll fönn! Nyugodtan írhatott volna neki, vagy felhívhatta volna másnap napközben. Szinte 100%, hogy nem egyszer hanem több alkalommal csörgött rá a nejével kapcsolatban a barát, mert sem felnőtt, hanem kisfiú! Egymástól függnek és abból is elege van a másik férfinak! Természetesen ő sem hibátlan, de a kialakult elharapózott helyzetről a kérdező tehet (sokkal jobban, mint a párja!)!

2023. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
84%
Ez zsak utca.. almodozhatsz de nem fog valtozni..
2023. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem is igaza van. Mert gondolom ilyenkor vele akkor sem foglalkozol, ha ő épp beteg. Szakíts vele az ő érdekében is és mindkettőtöknek jobb lesz! A következő kérdésre legalább saját magadnak válaszolj őszintén: Szereted Te még egyáltalán a barátod?
2023. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
31%
Màrmint: Szereted Te egyáltalán még a párod? Vagy esetleg a barátodhoz, akivel írsz, szívesen tovább lêpnél?
2023. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
22%

Tegat a baratod fekszik rajtad te kozbe a pasiddal irkálsz.

Kicsitsem gyagyás

Ez kamu .

2023. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!