Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? Csak számomra gyerekes? Csalódott vagyok nagyon

Figyelt kérdés
A legjobb barátom házassága szarba van, este rámírt lelki tanácsért, eközben a párom a hasamon aludt majdnem csak mar, masszíroztam a fejét már vagy 15 oerce, en meg közben visszaírtam a barátomnak, 7 percen keresztül tartott az irkánk,erre a pasim felugrik,( pont mikor a barátom elköszönt), elmegy autózni, mert én irkálok(sosem szoktam), mondtam ne csinálja már , most köszönök el tőle, de muszáj írnom, tudja ő is, hogy szar a barátom helyzete. Kértem, 2x is, ne menjen el, nem szeretném. Azt mondja akkor menjek vele…mondom hogyan? nem vagyok 20 éves csitri aki ugrik( kislányom 10 éves, nem hagyom éjjel egyedül itthon mert a pasimnak autózni támad kedve este 22 kor.Ovodásnak nevezett meg büszke lehetsz magadra…stb…mert mondtam,hogy majd megkérdezem a barátomat,hogy gáz-e hogy emiatt így itthagy,milyen viselkedés ez. Aztán mégjobban nekem esett, hogy befejezte velem,meg soha többet nem fogom kátmi, ha el merem mondani ezt a barátomnak, elment aztán 10 perc múlva visszajött, mintha mi sem történt volna. Mondtam tartsa magát ahhoz, amit mondott, (hogy befejezte velem). Annyira roaszul esett amiket mondott, ti mit gondolnátok/tennétek? (30 felettiek vagyunk)
2023. szept. 28. 02:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
79%

Előzmény? Figyu, nekem volt csajom, aki esténként folyamatosan a telefonját bszkurálta, le se szarta hogy ott vagyok. Megalázónak gondoltam és vége is lett (nem csak ezért).

Abban igazad van, hogy gyerekesen reagált, csak mivel a körülményeket nem tudjuk, így élnék azzal a felvetéssel, hogy esetleg a párod most sokallt be attól, hogy folyamatosan mások életét éled, nem pedig vele foglalkozol.

2023. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:

Leírtam! Összebújtunk, megmasszíroztam, én! utána odabújtam mondtam gyere masszírkálom a fejed. Semmi nem történt előtte a szeretkezésen kívül! Én fél évbe kb 1x irkálok este akkor is caak a barátaimmal. Válás közelében van, most friss neki, nem hagyom cserben , 7 perces beszélgetésről van szó. A páromnak éjjel is irkálnak a barátai.

És igen, ha olyat mond ami sért és nem érzem jogosnak nekem valakivel meg kell osszam, nem mindent osztok meg csak ami nagon bánt. Nem önigazolást várok csak kiventillálom.

Pont a párom nyomokodja a telot állandóan amiért én nem is szólok

2023. szept. 28. 10:07
 23/62 A kérdező kommentje:
Ja és sosem gondoltam férfiként a barátomra, a felesége is a barátnőm! És a párom is jóba van velük.
2023. szept. 28. 10:08
 24/62 anonim ***** válasza:
52%

De miért nem szakítasz, ha olyan rossz köztetek a viszony?

Azért, mert oltári módon gyenge vagy és kész! Mi van a barát egyszer se mondta, hogy jobb lenne szakítani? :D

Miféle barát ő amikor látja hogy szenvedsz és normális tanácsot nem ad?


Egyébként meg ne hazudj, nagyon átlátszó vagy. Az a barát nem egyszer keresett fel és te se őt, úgyhogy igen van oka kiakadni rajtad.

2023. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

A barát 2 napja szarban van, nem irkálunk, van hogy 1-2hétig nem is beszélünk. De pont attól barátom mert bmi van elpanaszolhatja, meghallgatjuk egymást…

Felhív napközben 2x is az utóbbi 2 napban, ezzel semmi gond. A pàrommal is beszélnek. Csak neki nem mondja el a dolgait nyilván.

Egyébként igen, abban igazad van hogy gyenge voltam eddig is, mindig megbocsátottam neki az ilyesmit, hogy szavakkal bánt

2023. szept. 28. 10:15
 26/62 anonim ***** válasza:
17%
Most már ez trollgyanús kérdés. Kêrdéeben barát. Sokadik Neked nem tetsző válasz után: Barátnőd. Hát sem a barátod, vagy a barátnőd, sem a párod nem az eszrdért szeret, az biztos. Egyet ígérj még a világnak: Ennyibésszel gyereket sosem szülsz. Màr amennyiben nem egy troll kérdés.
2023. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
68%
Gyerekesek vagytok mindketten. Nem ezt akartad hallani, tudom, de ez az igazság
2023. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
51%

Te mit szólnál hozzá, hogyha a párod a magánéleteteteket megosztaná a barátod nejével? Minden kis vitát, nem egyetértést? Kérdező, naponta 2x hív jelenleg, de havonta 2x beszéltek olyan dolgokról is amihez nincs közöd.


Én esküszöm azon se csodálkoznék, hogy a barát MIATTAD IS válna a nejétől pontosan azért, mert minden szart tudsz róluk!


Kivel vagytok párban együtt a haverral, vagy a partnerekkel? Úgy tűnik hogy a haverral!


Nevetséges, hogy védekezel és az is hogy oda vágtad a párodnak, hogy vajon majd mit szól a barát a történtekhez! XD


Nőjjetek fel mindketten és ha egyszer olyan jóba vagytok legyetek együtt! XD

2023. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy jobb troll kérdés nem jutott eszedbe?
2023. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
41%

28. Tipikus nő, aki egy élő szulejmán sorozat-gyár - kavarja a szart - és aztán rácsodálkozik a következményekre.


Kedves barátnak tessék rendeznie a saját problémáit, nektek szintúgy, nem egymás életét élni!

2023. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!