Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? Csak számomra gyerekes? Csalódott vagyok nagyon

Figyelt kérdés
A legjobb barátom házassága szarba van, este rámírt lelki tanácsért, eközben a párom a hasamon aludt majdnem csak mar, masszíroztam a fejét már vagy 15 oerce, en meg közben visszaírtam a barátomnak, 7 percen keresztül tartott az irkánk,erre a pasim felugrik,( pont mikor a barátom elköszönt), elmegy autózni, mert én irkálok(sosem szoktam), mondtam ne csinálja már , most köszönök el tőle, de muszáj írnom, tudja ő is, hogy szar a barátom helyzete. Kértem, 2x is, ne menjen el, nem szeretném. Azt mondja akkor menjek vele…mondom hogyan? nem vagyok 20 éves csitri aki ugrik( kislányom 10 éves, nem hagyom éjjel egyedül itthon mert a pasimnak autózni támad kedve este 22 kor.Ovodásnak nevezett meg büszke lehetsz magadra…stb…mert mondtam,hogy majd megkérdezem a barátomat,hogy gáz-e hogy emiatt így itthagy,milyen viselkedés ez. Aztán mégjobban nekem esett, hogy befejezte velem,meg soha többet nem fogom kátmi, ha el merem mondani ezt a barátomnak, elment aztán 10 perc múlva visszajött, mintha mi sem történt volna. Mondtam tartsa magát ahhoz, amit mondott, (hogy befejezte velem). Annyira roaszul esett amiket mondott, ti mit gondolnátok/tennétek? (30 felettiek vagyunk)
2023. szept. 28. 02:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
81%
40. Az jól is nézne ki! Szex közben is a telefonomat nyomkodnám...
2023. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
64%
Na, az teljesen nevetséges lenne. De ha a másik már alszik rajtam, az pont nem vesz el kettőnktől időt.
2023. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
37%
De cirógatta, és nem összebújtak, nem megölelték egymást, hanem a baráttal cserélt. Nekem is férfiként kiverné ez a biztosítékot és azt gondolnám: Na ez a nő engem szeret. És attól tartok jól gondolnám.
2023. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

42, 43


Mások az igényeink, mások a prioritásaink (nem akarom erőltetni a "szeretetnyelv" fogalmát).

Az biztos, hogy a sértődés nem vezet sehová, csak mérgezi a kapcsolatot.

2023. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
40%

🤣Jaj, jól van már. Ha meg talizna eleget a baráttal/

vagy a férfi nőhaverral, akkor meg mindjárt jönnének olyan válaszok is, hogy biztos megcsal, vagy az ellenkezője, hogy bízzon benne.

De mivel telón tartják a kapcsolatot (bár biztosan össze is futnak) ezért a válaszok között olyanokat is találhatunk, hogy a férfi manipulálja a kérdezőt. Viszont fordított esetben már megkapná a férfi, hogy ne irkáljon annyit blabla mert a barátnőnek jogosan fáj, tiszteletlenség.

Azért látszik a kettős mérce.


Mindkettő kapcsolatfüggő, toxikus kapcsolatban vannak, de a kérdező pár fokkal rosszabb, mert óvodás is pontosan ahogy a párja mondja. Hihetetlen hogy a barátja véleménye és a Gyakori véleménye érdekli hogy gáz-e a párja viselkedése holott a feszültség generátora maga a kérdező a sok trécselés és magánélet kiteregetése miatt.🤣

2023. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
40%

45. Erre is próbáltam célozni!

Elárulom többieknek: bizony még az önbizalomtól leginkább dagadó exbarátnéim is ki-kiakadtak, amikor előttük más lányismerősnek akár a chatfelületét meglátták (nem is kellett hozzá előtte írogatnom!)

2023. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
70%

Nekem baromira elegem lenne abból hogy a barát jóformán mindent tud rólunk és abból is, hogy a párom vele takaródzik, illetve az meg kiverné a biztosítékot nálam, hogy a párom kiakad, de ő közben szintén nyomkodja a telót, sűrűbben mint én és még ő akar szakítani.

Még egyszer írom mindkettő társfüggő, de a barátnak semmi köze az ő kapcsolatuk mindenegyes balhéjukhoz, vagy rezdüléséhez!


Ez egyáltalán nem manipuláció, hanem van alapja, hogy haragszik a kérdezőre.


Hány évesek, 15? Anyjuk nincs, testvér, pszichológus, csak egymásnak muszáj rinyálni folyamatosan?

2023. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
75%

A barát ebben az esetben a pár barátja is, azt írja a kérdező, ráadásul nem elbújva beszélt vele, hanem ott, a pasi előtt.

Azt is leírja, hogy a párja sokkal többet nyomkodja a telefont, és nem két napja, de hát neki akkor a válaszok szerint szabad.

De ez színtiszta érzelmi zsarolás, hiszti és manipuláció. A pasi a kocsikázós résznél gyakorlatilag választásra akarta kényszeríteni a nőt, ő vagy a barát és a gyereke. Miután a nő nem ment vele, szakított, elment, majd miután úgy érezte, móresre tanította a nőt visszajött, mert valójában esze ágában sem volt szakítani. Így próbálja elérni, hogy a nőnek rajta kívül ne maradjon senki.

2023. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
70%

Jó, nem vitázok veled, legyen igazad. Csakis a férfi lehet a hunyó ugyebár. A kérdező mivel nő még véletlenül se. Egyáltalán nem dedós, még egyetlen egyszer sem hibázott, még egy kicsit sem gyengusz mint a nyárfalevél, teljes mértékben a gyerekét nézi, aki azt hallgatja, észreveszi, hogy fos a párjával való viszony, nem mutat rossz példát neki és a kérdező maga szakított a manipulációra hajlamos partnerével!



JA MÉGSE! 🤣🤣🤣

2023. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
22%
48. A zsarolás itt oda-vissza megy.
2023. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!