Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? Csak számomra gyerekes? Csalódott vagyok nagyon

Figyelt kérdés
A legjobb barátom házassága szarba van, este rámírt lelki tanácsért, eközben a párom a hasamon aludt majdnem csak mar, masszíroztam a fejét már vagy 15 oerce, en meg közben visszaírtam a barátomnak, 7 percen keresztül tartott az irkánk,erre a pasim felugrik,( pont mikor a barátom elköszönt), elmegy autózni, mert én irkálok(sosem szoktam), mondtam ne csinálja már , most köszönök el tőle, de muszáj írnom, tudja ő is, hogy szar a barátom helyzete. Kértem, 2x is, ne menjen el, nem szeretném. Azt mondja akkor menjek vele…mondom hogyan? nem vagyok 20 éves csitri aki ugrik( kislányom 10 éves, nem hagyom éjjel egyedül itthon mert a pasimnak autózni támad kedve este 22 kor.Ovodásnak nevezett meg büszke lehetsz magadra…stb…mert mondtam,hogy majd megkérdezem a barátomat,hogy gáz-e hogy emiatt így itthagy,milyen viselkedés ez. Aztán mégjobban nekem esett, hogy befejezte velem,meg soha többet nem fogom kátmi, ha el merem mondani ezt a barátomnak, elment aztán 10 perc múlva visszajött, mintha mi sem történt volna. Mondtam tartsa magát ahhoz, amit mondott, (hogy befejezte velem). Annyira roaszul esett amiket mondott, ti mit gondolnátok/tennétek? (30 felettiek vagyunk)
2023. szept. 28. 02:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
A sorok értelmezésével akinek nem megy, tudok mit kezdeni. Nem egy barátom van, hanem van barátnőm is, pl a felesége a barátnak. Köszi a válaszokat!
2023. szept. 28. 10:38
 32/62 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, de a legjobb barátommal sem beszélek kétszer naponta, akkor sem ha bármelyikünk hatalmas gondban van. Maximum napi egyszer, de van hogy hónapokig sem kereesük a másikat. Van hogy csak úgy keressük egymást. Szép dolog ha segíteni akarsz, kell is, de észsterű határokon belül. De nekem ez akkor is troll szagú, de természetesen lehet én tévedek.
2023. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
65%

Te nem tudsz értelmezni semmit.


Sem válaszolni egyszerű kérdésre, miszerint tetszene-e hogy a barát nője olyan jóba lenne a pároddal, mint te a baráttal.


Mivel nem válaszoltál és mivelhogy gyerekes vagy bizony kicsapnád a hisztit, hiszen téged is zavar hogy a párodnak irkalnak és ahelyett hogy rá szólnál vagy kitennéd csak panaszkodni tudsz.


"Csalódtam nagyon, mondtam,hogy majd megkérdezem a barátomat,hogy gáz-e hogy emiatt így itthagy,milyen viselkedés ez. Mondtam tartsa magát ahhoz, amit mondott, (hogy befejezte velem). Annyira roaszul esett amiket mondott, ti mit gondolnátok/tennétek?"


És mégsem szakítasz, valószínűleg nem is fogsz!


Akkor nem vagy értelmileg gyegyós szinten? Dehogynem.

2023. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
61%
Azért csinálta ezt, mert nem ő volt a figyelem középpontjában, tuti, hogy mindig így reagál a pasid, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja. Utána érzelmi zsarolással próbálja meg elérni a célját. Az, hogy 10 perc után úgy megy vissza, mintha mi sem történt volna tök egyértelműen megmutatja, hogy ez egy játszma a részéről, nem valódi sérelem. Manipulál.
2023. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
44%
A legjobb barát-barátnővel sem beszélek telefonon napi 2x, akkor meg végképp nem vele chatelgetek, amikor a párommal bújok össze. Nagyon megalázó és tiszteletlen lenne a párom irányába! És fordítva is elvárom ezt. Akinek ezt magyarázni kell és még engem (meg a hasonló állásponton lévőket) kezdi el arrogánsan kiosztani meg leszólni, az egy gyökér. Bocsi!
2023. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
63%

"Kedves barátnak tessék rendeznie a saját problémáit, nektek szintúgy, nem egymás életét élni!"


Aztán mehettek majd sírni az emberek kategóriába, ha épp nincs pasi/csaj, hogy senki le se szar.


Nem addig barát a barát, amíg nincs dugható opció.

2023. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
46%
36. Ja, majd amikor összebújok a csajommal, én is a barát-barátnőmmel fogok chatelgetni. Biztos el fogja nekem nézni!
2023. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
28%
37, ha nem önbizalomhiányost választasz, igen.
2023. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
39%

38. Lehet benne valami! Ezt megfontolom.


Gondolom állandó jelleggel, amikor a kettőnk idejéből vesznek el ezek a dolgok jelentősen, akkor azért csak zavaró lehet?

2023. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, de nekem a leírtak nem közösen töltött idő. Nem társasoztak, ettek, szexeltek, csak lazultak. Mindketten kirakózhattak volna a telefonjukon, a kérdező egy haverral beszélgetett.
2023. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!