Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? Csak számomra gyerekes? Csalódott vagyok nagyon

Figyelt kérdés
A legjobb barátom házassága szarba van, este rámírt lelki tanácsért, eközben a párom a hasamon aludt majdnem csak mar, masszíroztam a fejét már vagy 15 oerce, en meg közben visszaírtam a barátomnak, 7 percen keresztül tartott az irkánk,erre a pasim felugrik,( pont mikor a barátom elköszönt), elmegy autózni, mert én irkálok(sosem szoktam), mondtam ne csinálja már , most köszönök el tőle, de muszáj írnom, tudja ő is, hogy szar a barátom helyzete. Kértem, 2x is, ne menjen el, nem szeretném. Azt mondja akkor menjek vele…mondom hogyan? nem vagyok 20 éves csitri aki ugrik( kislányom 10 éves, nem hagyom éjjel egyedül itthon mert a pasimnak autózni támad kedve este 22 kor.Ovodásnak nevezett meg büszke lehetsz magadra…stb…mert mondtam,hogy majd megkérdezem a barátomat,hogy gáz-e hogy emiatt így itthagy,milyen viselkedés ez. Aztán mégjobban nekem esett, hogy befejezte velem,meg soha többet nem fogom kátmi, ha el merem mondani ezt a barátomnak, elment aztán 10 perc múlva visszajött, mintha mi sem történt volna. Mondtam tartsa magát ahhoz, amit mondott, (hogy befejezte velem). Annyira roaszul esett amiket mondott, ti mit gondolnátok/tennétek? (30 felettiek vagyunk)
2023. szept. 28. 02:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
69%
49. Nyilván :D A nő sosem lehet hibás. Olyan nincs. A nő akkor chatel és azzal, akivel akar. Ha úgy van kedve, szex közben is. Mert miért ne? Hisz bajban van, hát ő segíteni akar a kedves barátnak! Jajjajj, nagy a baj! Ha rászólsz, b, akkor meg te vagy a zsarnok manipulátor. Véletlenül sem a nő, ááááá!!!
2023. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
54%
A kérdező nem zsarolja, még arra se szól semmit már), hogy a teló elsőbb, mint ő. Maszírozza, gondolom meg is főz neki, eltűri, hogy ezerszer otthagyta, visszaengedi az életükbe és a barátnak nyavúkol neki milyen szar.
2023. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
39%
52. "Gondolod". Azt' úgy is van, vagy csak gondolod?
2023. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
45%
52. Na ezek az árukapcsolások: "gondolom még főz is rá". És ha nem? Bakker, a csajaim felére nekem kellett főznöm, férfi létemre, mert egy rántottát nem voltak képesek összerakni...
2023. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
76%
Elhiszem neked! De onnan gondolom hogy már van gyereke és annak csak ad enni. 😀
2023. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
62%
Nektek ez a "biztos azér' ő hibáztatod mer' férfi" egy olyan kibújó, mint amikor cigányok előveszik a rasszizmus kártyát.
2023. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
23%
Mindkettőnek van alapja sajnos.
2023. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyet kimell bszni.
2023. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
85%
kikell*
2023. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők! Köszi a meglátásokat! Főzök is igen, sőt kicsit túl is tolom a törődést mert sokszor 9kor csinálok neki vacsit mikor megérkezik hozzám edzés után. Mert nálam “lakik”.

Akkor kiegészíteném: megmasszíroztam majd Szeretkeztünk azután massziróztam 15 percet a fejét mert tudom hogy imádja, én kértem hogy feküdjön a hasamra, hogy még masszírozzam kicsit.Eközben írt rám a barátom. És igen ő is tudja hogy nagy a gáz náluk, és ő is jóba van vele is meg a barátomfeleségével is!

Mint elmondtam én is van hogy 1-2 hétig nem is beszélek a barátommal, ritkán van náluk gáz, 10 éve kb ez a 2. és most aznap 2x hívott fel! Nem folyamatosan beszélünk!

Ellenben az ő kezében rengeteget van a telo, neki éjjel ks irkálnak, illetve egyszer volt egy megalázó eset is amikor szex után szó szerint még le swm szálltam a facet nyomta, akkor bocsánatot kért mert baromi szarul esett, na itt nálam ilyeneől szó sem volt!

Azt mondta zavarta,hogy egy kézzel nyomkodtam csak a fejét, hisz megígértem, h megmasszírozom…

Nem érzem magam hibásnak abban mert ha valamit sérelmezek akkor olykor azt elmesélem a barátaimnak, kiventillálom. Nem heti szintű dolog ez, az meg hogy ha neki égő amit csinál és ne mondjam el azt sajnálni tudom csak.

2023. szept. 29. 23:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!