Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt gyerek féltékenységéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt gyerek féltékenységével mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, a párom elvált, van egy 20 éves gyereke. Egyke a gyerek, és mindene apja. Eléggé el van kényesztetve, azt hiszi ő a világ közepe. A párom adja is alá a lovat. A lány ki akarja sajátítani az apját, a kapcsolatunk kárára. 20 évesen kikötötte az apjának, hogy nem akar testvért, velem meg közölte, hogy az apja mindig az apja marad. Gyakran előttem hozza fel a párom volt nejét, hogy tudod apa, amikor anya stb, meg beszámol az anyjának a dolgairól, és akkor ott előttem elkezdenek nosztalgiázni. Én ilyenkor végighallgatom őket, de kivülállónak erzem magam, mert a lány szándékosan hoz fel olyan régi csaladi közös emlékeket, amikhez nekem semmi közöm, és emiatt hozzá sem szólok a dolgokhoz. Előttem nosztalgiáznak. Sajnos a párom nem veszi észre a lány felém intezett gúnyos mosolyát, és színjátékát. A párom érthető hogy ragaszkodik a lányához, de nem egy 2 éves gyerekről van szó, aki körül forognia kellene a világnak, pláne nem a kapcsolatunknak. Én erősen túlzásnak érzem ezt a szimbiózist. Kb a reggeli produktum állaga (nagy wczés) is téma köztük. Az jó, hogy ilyen szoros a kapcsolatuk, de nincsenek egészséges határok, és ennek a lánynak sosem voltak. Nem olyan mint egy felnőtt 20 éves, hanem mint egy 2 éves. En meg nem tudom mit kezdjek a féltékenységével, hogyan kell ezt kezelni helyesen?
febr. 16. 11:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim ***** válasza:
93%

Ők cejelmeszek egymásba, itt te csak harmadik lehetsz.


Van néhány lány, nő, aki egyszerűen nem tudja érzelmileg normálisan kezelni, hogy van apja, vagy fiútesója.

febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 A kérdező kommentje:
9-es az apukának nem tűnik fel. Sőt! Ő is belemegy a nosztalgiázasba, meg abba is hogy a felnőtt gyereke kizárólag arról beszéljen előttem, hogy ők (apa-lánya) miket éltek meg ketten. Ilyenkor a párom dicséri, meg ajnározza.
febr. 16. 12:04
 13/110 anonim ***** válasza:
78%

Jól írtad. A határok hiánya. Te meg ott állsz kettejük közt.

Te ebből sehogy nem jöhetsz ki jól.

febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/110 A kérdező kommentje:
Én is így érzem.
febr. 16. 12:55
 15/110 anonim ***** válasza:
85%

"Van néhány lány, nő, aki egyszerűen nem tudja érzelmileg normálisan kezelni, hogy van apja, vagy fiútesója."

Ezt az apának kellett volna éretten kezelni. A lány gyakorlatilag gyerek maradt.

febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem együtt laknak, akkor te hogyan szoktál vele találkozni?
febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 anonim ***** válasza:
100%
Apukanak kéne tokot növeszteni és kiállni melletted. Mivel ez nem történik meg,én nem maradnék vele. Semmi közöd a gyerekekhez, nehogy már a te életed menjen tönkre. Jobb pasit nem találsz magadnak?
febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 anonim ***** válasza:
37%

A férjem lánya 18 volt amikor összeköltöztünk.

Van egy közös kislányunk is.

Igazából itt a lánya azt mondta neki hogy amíg én vagyok a felesége addig nem áll vele szóba.

El akart innen zavarni egyszer a kislányommal együtt.

Egy elkényeztetett büdös kis picsa….

Most már akkora a féltékenysége az irányomba, és a lányom irányába is hogy eltűnt az életünkből végre.

De egy darabig még bankautómatának nézte a férjemet. Kocsi kellett neki, diploma, és sokszor egy egy 20-as. De ezeken a szükségleteken kívül soha nem hívta fel az apját hogy beszélgessenek. Csak akkor beszélt vele ha pénz kellett.

Összejött egy kereskedővel ( drog), azóta lekopott.

Ha szülsz egy gyereket, javulhat a helyzet, nálunk eltakarodott az életünkből a lánya, de erre sem volt garancia.

febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/110 A kérdező kommentje:
17-es, nem tudtam, sőt fel sem merült bennem.az, hogy ilyen beteges a dinamika az aoja-lanya közt. Plusz azt sem gondoltam volna, hogy egy 20 éves gyerek 2 éves szinten van.
febr. 16. 14:03
 20/110 A kérdező kommentje:
18-as náluk inkább az van, hogyy beteges módon mindent tudni akarnak a másikról. A lány az intim, női dolgait is elmondja az apjának. Meg egymást nézik vmi alkalmazással, hogy hol jár a másik. Nekem ez nagyon beteges.
febr. 16. 14:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!