Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt gyerek féltékenységéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt gyerek féltékenységével mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, a párom elvált, van egy 20 éves gyereke. Egyke a gyerek, és mindene apja. Eléggé el van kényesztetve, azt hiszi ő a világ közepe. A párom adja is alá a lovat. A lány ki akarja sajátítani az apját, a kapcsolatunk kárára. 20 évesen kikötötte az apjának, hogy nem akar testvért, velem meg közölte, hogy az apja mindig az apja marad. Gyakran előttem hozza fel a párom volt nejét, hogy tudod apa, amikor anya stb, meg beszámol az anyjának a dolgairól, és akkor ott előttem elkezdenek nosztalgiázni. Én ilyenkor végighallgatom őket, de kivülállónak erzem magam, mert a lány szándékosan hoz fel olyan régi csaladi közös emlékeket, amikhez nekem semmi közöm, és emiatt hozzá sem szólok a dolgokhoz. Előttem nosztalgiáznak. Sajnos a párom nem veszi észre a lány felém intezett gúnyos mosolyát, és színjátékát. A párom érthető hogy ragaszkodik a lányához, de nem egy 2 éves gyerekről van szó, aki körül forognia kellene a világnak, pláne nem a kapcsolatunknak. Én erősen túlzásnak érzem ezt a szimbiózist. Kb a reggeli produktum állaga (nagy wczés) is téma köztük. Az jó, hogy ilyen szoros a kapcsolatuk, de nincsenek egészséges határok, és ennek a lánynak sosem voltak. Nem olyan mint egy felnőtt 20 éves, hanem mint egy 2 éves. En meg nem tudom mit kezdjek a féltékenységével, hogyan kell ezt kezelni helyesen?
febr. 16. 11:48
 71/110 anonim ***** válasza:
43%

Én is a fiammal a férjem előtt nosztalgiazok milyen jó volt apaddal meg veled hármasban

Ja nem

És a gyerekek sem

Pedig nem felnőttek

A lány egy kígyó maradjunk annyiban

Apu az övé és az is marad

Jelen helyzetben jobb is

febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 anonim ***** válasza:
0%
#71 fel kéne nőni. Vagy a csalódnak is mindent elhiszel? Vagy az új párod nem hagyhat kettesben a gyerekeiddel? Ez miért nem opció a kerdezőnél? Pár órára kettesben hagyni apát és lányát, had nosztalgiázzanak? Hmm?
febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/110 anonim ***** válasza:

Nekem nincs csalóm

Az én férjem mar egyedül élt mikor megismerkedtunk

Ne magadból indulj ki a rosszindulatoddal

febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 anonim ***** válasza:
0%
#73 nem kell érteni, nem baj. Csak ne higgy el mindent mindenkinek kritika nélkül. Az egyoldalú történetek, a gonosz rosszindulatú “patkány” és a szent ártatlan angyal elbeszélőnél szólaljon meg a vészharang. Pláne, amikor a nagy bűn annyi, hogy nosztalgiázik apa és lánya, mert a maca nem képes egyedül hagyni őket egy fél órára se.
febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, ezt a kérdést jól megválaszolta mindenki.

Az én véleményem szerint vagy megszoksz, vagy megszöksz. Ezt páran le is írták korábban, és jól lepontozták.


Nagyon idegesítőnek találom, hogy ilyen agresszíven írogatsz itt válaszokat, bizonygatsz, magyarázol.


Megértettük a problémádat. Ne kérdezgesd, hogy miért csinálja a lány meg az apja ezt, nem tudja senki csak ők.

De ez a háolpogás itt irritáló. Ha ennyire zavar, lépj le.

febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 anonim ***** válasza:
62%

Az én férjem is egyedül élt amikor megismertem és mégis beszállt a képbe a felnőtt lánya szemétkedni.

Fingott kettőt és a férjem azonnal szaladt. Hiába voltunk itt a közös 6 hónapos kislánnyal.

De lekopott a lánya. Csak idő kellett neki vagy rájött hogy amúgy ő felnőtt.

A pasimat hívom ha kell valami nem? Nem az apámat rángatom meg fizettetek vele mindent. Felnőtt dolgozó nő.

Csak nem 18 évesen nőtt fel hanem 27 ez a nem mindegy. Elvált szülők elkényeztetett hülye gyereke.

febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/110 anonim ***** válasza:
0%
#76 remelem a te gyerekedről fogja ezt mondani a következő nő.
febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 anonim ***** válasza:
28%

77# pont erre gondoltam 76# kapcsán.

Hogy beszélhetsz így a férjed gyerekéről???

febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 anonim ***** válasza:
62%

Úgy beszélhetek róla , ahogyan ő rólam.

Ha idejön valaki az otthonomba és lehord minden r.bancnak és azt mondja hogy takarodjak a gyerekemmel együtt, akkor jogom van nekem is nem megalázkodva bocsánatot kérni azért mert a világon vagyok.

Ki gondolta volna hogy meg ismerek egy elvált embert , összeházasodunk, gyereket nevelünk és ezért én majd megtorlást kapok.

Én senkitől nem vettem el semmit, a férjem pedig felnőtt emberként döntötte el hogy engem akar.

Itt a lánya volt az ármánykodó ,mert neki fájt hogy itt mi összetartozunk.

febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 anonim ***** válasza:
62%

Férjem gyereke persze.

Ha a férjem gyereke lenne ( egy irigy féltékeny p.csa helyett), akkor nem akart volna minket szétszedni, nem jelentett volna fel minket 2 szer. Ez egy ellenség.

Nekem mindegy hogy az anyám vagy a gyerekem vagy másnak a gyereke, de aki mocskolódik , nekünk támad, az nem takarózhat azzal hogy dehát ő a “gyerek”.

Nagyon sok szemétkedés történik sokszor a rokontól úgy ,hogy közben neki mindig az a mentsége hogy az anyád, vagy a testvéred, vagy a gyereked.

Dehogynem! Jogod van megharagudni és a helyére tenni azt aki átlépi a határaidat! Jogod van kiállni magadért.

Nincs olyan ember aki csak azért megtehet velem bármit mert hát jajj szegény ő a gyerekem.

Ahogyan nem engedem meg az 5 éves gyerekemnek sem hogy belémrúgjon egyet ha olyan kedve van, más gyerekének sem engedem hogy nekem támadjon.

febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!