Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a sok csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a sok csalódás átverés miatt,képtelen vagyok megbízni és hinni a nőkben,sőt lassan ellenszenv alakul ki ellenük párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok,az élet más területein sikeresnek érzem magam,elégedett vagyok vele.

Sok kapcsolatom nem volt, egészen pontosan 4. (Meg egy tini szerelem de azt hagyjuk). Nem síránkozni akarok,szeretem a nőket,szeretek velük dolgozni melóhelyen pl, stb. De ha személyes kapcsolatba fordul ,és vége lesz mindig csalódok,csaltak már meg, vágtak át ,egyszer ezt mondják,másik nap teljesen ellentetjét cselekszik, utánam 1 hétre összejönnek a következővel. Ilyenek,tényleg nem akarom ragozni.

Most is alakult ki valami ,egyik nap a másikra kezdett eltávolodni és ennyi. Ragozni,nem akarom tovább,tudom én is hibázok,mondom nem nőgyűlölő vagyok,de lassan feladom ezt. Pedig szeretnék egy boldog kapcsolatot.

Köszi ha valaki ,ír valamit!


febr. 29. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

#8: "Max valaki ösztönösen jól választ ."


A jelek szerint te még annyira sem vagy képes rájönni, hogy ezt az magyarázza, hogy ilyenkor legalább az illető TUDATALATTIJA tanult valamit (veled ellentétben).

febr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért bántjátok. Én is ugyanezt érzem nőként, mint a kérdező. Viszonylag rendes volt az összes párom, kivéve az utolsó próbálkozást, hol ők, hol én rontottam el, de pl nekem ez a legutolsó olyan ocsmányul viselkedett, olyan gerinctelen volt, hogy teljesen elvette a kedvem. Akiknek összejön a kapcsolat örüljenek, nem mindenki olyan szerencsés..... na de ami tény, kezdj önvizsgálat, mert ebben mindenkinek igaza van. Milyen nők voltak ezek, mennyi ideig tartott, mi történt stb. Illetve a másikat is próbáld minél jobban megismerni, tessék nyitottnak lenni, minél többet beszélni stb, s ha úgy érzed tényleg minden működik, akkor elhinni a dolgot, noha ez elég nehéz.
márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindaddig ami ezt a gondolkodást „üződ” addig nem lehetsz boldog, mert folyton abban a spirálban fogsz örlödni amit messziről el szeretnél kerülni.

Komoly mentál tréning ennek a megoldása, de idővel és gyakorlással, komoly elszánással menni fog és boldog lehetsz a végén

márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt irtad, hogy az emberek nagy százaléka nem emberismerettel kezd el párt keresni, igen ez egy nézőpont ennyi idősen, és jogos, mert nem tudatosak az emberek többsége, hanem ösztönszerűen él és reagál. Minél tudatosabban éled az életed az ösztönszerű élet helyett annál könnyebb lesz az életed. Minél több időt energiát pénzt fektetsz bele az önfejlesztésedbe annál kamatozóbb lesz és boldogabb. Érdemes kigyomlálgatni a negativ futó programjaidat, és berögzült hiedelmeidet, amig ilyen gondolatok vannak a fejedben addig csak egyre elkeseredett leszel, szóval kezdj bele tedd magad rendbe és amikor már valamennyire rendbetetted a mostani gondolkodásod akkor jönni fog a hozzád méltó személy mindenféle akarás nélkül. Engedjétek már el a kényszeres akarást és függést a másiktól..ezek mind mind ellenteremtések öngól
márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!