Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rávehetem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rávehetem a barátnőmet, hogy legyen egy kicsit csinosabb, szexibb a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Ez mennyire etikus dolog? Mármint, nem illik beleszólni vkinek az életébe, stílusába, meg ilyesmik... meg tényleg nemis az öltözködése miatt szeretem, hanem önmagáért, de azért mégis számít az is... nagyon szép lány, régebben a suliban ő volt a legjobb csaj, de azért mostanában eléggé elhanyagolja magát...


Már rég nem 15 éves és még mindig tornacsukát hord meg ilyenek... közbe vannak szép ruhái meg cipői, amiket meg nem vesz fel (ki érti ezt?) ott áll a szekrényben... sztem a konzervatív családja miatt.... lehet?

Van pl h kapok fizut és mondom most kirugunk a hámból elviszem vásárolni és megveheti vmit ami tetszik, mindegy az ár. De ő sose akar semmit. Én még ilyen lányt nem láttam.

V pl ott van a sminkelés meg egyéb női praktikák, én értem h ezt nem minden lány csinálja, de azért az se OK, h amikor randizok vele akkor én egy vadiúj inget veszek v felveszem a legjobb ingemet, egy csomót készülök, letusolok stb, ő meg eljön pattanásosan, nem túl szép hajjal stb...


Szerintetek bennem van a hiba, h ez ennyire fontos? Régebben nem érdekelt volna, de mostmár számít az igényesség, nőknél a nőiesség, stb...

V hagyjam a dolgot, mert csak sértődés lesz belőle?


2012. okt. 11. 13:24
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
42%
Igen, benned van. Miért, tornacipőben, másnapos hajjal, 1-2 pattanással (mely a havi miatt jön, nem mert ő így akarj!) már nem is jó? Szerintem nem szereted őt...
2012. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

én is hordok tornacipőt 18 évesen, nem tudom ez miért baj.


mondjuk nálam is kb. ez volt a helyzet. mondjuk én randira sose mentem pattanásosan, smink nélkül meg igénytelen hajjal, de az tény, hogy a barátom hogy mondjam... adt a kezdőlökést, hogy nőiesebben öltözködjek. :D miatta vettem nyárra is magassarkút, meg 2 ruhát is... és vett nekem ő is szoknyát :)


tőlem egyszerűen megkérdezte, hogy nem akarok-e ilyeneket hordani, stb (ja és a stílusomba annyira nem szólt bele, mert ugyanúgy fekete a magassarkú, fekete keresztes szoknya stb stb, mind olyan ami nőies, de illik a stílusomhoz)... meg mondjuk én fogékonyabb voltam, mert megfordult már párszor a fejemben, hogy változtatni kéne egy kicsit vagy újítani :D


nem lehet, hogy önbizalomhiányos? és nem mer 'szexi' dolgokat felvenni?

2012. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Én és így voltam csak fordítva barátommal.

Én készültem 4-5 órát, hogy minden porcikám tökéletes legyen, ő meg szakadt melegítőben, lekajált pólóval fogadott 5 napos borostával, büdösen a gép előtt.


Én amúgy szimplán megmondtam neki, hogy szeretném ha jobban odafigyelne rá, hogy ha jövök, kinézzen valahogy, vagy ha megyünk ne a legócskább, sz.r cuccait vegye fel, mert vannak jó pólói is, ingje, ilyesmi, és ha én epilálok órákat a kedvéért, akkor borotválkozzon ő is meg.

Meg ilyesmi. Persze ezt normálisan mondtam, ő meg tudomásul vette és kész. Legközelebb jól nézett ki ő is.


Szóval nem kell aggódni, ha normális a párod, biztos megérti, hogy nem egy Megan Fox-ot akarsz belőle varázsolni, csak ha te odafigyelsz magadra a kedvéért, akkor ez fordítva is elvárható.


21L

2012. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
76%

Jah, ez azt jelenti, hogy nem szereted.


De a kapcsolatotok is el van laposodva, ha már nem érdekli, hogy hogy néz ki, amikor látod.


Nem kell megvárni, amíg kéri, hanem vegyél neki valami szépet, nyilván tudod a méreteit.

Ha véletlen sminkel, bókolj neki, hogy érezze, hogy ez neked mennyire tetszik.


24/N

2012. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Fúha, ezt akár az én párom is írhatta volna, bár nálunk fura kettősség áll elő, mert ha sportcipőben mászkálok, akkor az a baj, ha közlöm, hogy másnap miniszoknyában megyek, akkor meg az, merthogy mindenki engem fog bámulni. Én is kérdezhetném, hogy "ki érti ezt?"... :)

Egyébként sokszor tojok rá hogy nézek ki egy áttanult éjszaka után mennyire áll tökéletesen a hajam, vagy mennyire karikásak a szemeim, ha valakinek nem tetszik, ne nézzen rám és ennyi, a páromtól pedig természetes, hogy várok némi megértést.

Ettől függetlenül van, hogy még mindig ugyanannyira be vagyok zsongva egy randitól, mint az elején és sokszor rá is kérdezek, hogy mit vegyek fel, amire a válasz, hogy mindegy. Én inkább ezt nem szeretem. Neki szeretnék kedvezni, de neki mindegy... Az persze nálam természetes, hogy ilyenkor igényesen jelenek meg, de na.


Próbálj valahogy finoman beszélni vele, hogy úgyérzed kezd kicsit kifordulni önmagából, nem ad már a külsejére és szereted te így is, de szeretnéd visszakapni a régi énjét. Persze ne akard teljesen a magad ízlésére formálni, de célozgatni lehet. Én pl. utálok vásárolni, de ha már elmegyek, akkor szeretem ha a párom nem duzzog és toporog, hogy mikor megyünk már, hanem beleveti magát ő is a dologba és igen is rámutat egy-két darabra, hogy ez milyen jó állna nekem. Aztán vagy megegyezünk, vagy azt mondom, hogy NEM és kész. :)

2012. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
45%

Te ezt a csajt nem szereted, csak villogni akarsz vele.

Ha szeretnéd, ezt meg tudnád vele beszélni...

2012. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

azokra a válaszokra, h már nem szeretem... hát sztem nem így van. tény h nincs meg már a rózsaszín köd, de nagyon szeretjük egymást. v talán, más kapcsolatokban sosem fordul elő, h mindkét fél kicsit alkalmazkodik, és cserébe szeretné ha a másik is alkalmazkodna? pl a 2. válaszolóra utalva, a büdös koszos pólós srác, namost ha én ilyen lennék, szerintetek lenne barátnőm? a nők sokkal finnyásabbak az igényességre, közbe ők meg elfelejtenek az lenni. na mind1 :/


4.: már vettem neki pár cuccot ami sztem jól néz ki de sose hordja. de volt h olyan csajjal mentem venni neki aki a barátnője és ért a divathoz de azt se hordja.

2012. okt. 11. 13:40
 8/50 anonim ***** válasza:
57%

Én meg nem éltem azokat akik itt most leszólták a srácot!

Én sem vagyok túl nőies,imádom a deszkás cuccokat,meg a visszafogottabb színeket(mondjuk a hajam színe kicsit sem az).

Azért annyi legyen már egy lányban,hogy legalább a párja előtt nézzen ki valahogy,ennyi energiát csak lehet már rá fordítani.Ha nem is sminkelem ki magam,akkor is egy alapozót feldobok,hogy ne legyek már annyira csúnya,vagy ott a haja a lánynak,én pl biztos ,hogy megmosom mielőtt találkozom a barátommal.

Nem az a baj,hogy nem szépen öltözködik,de komolyan emberek,akkora bunkóság, hogy ez a szegény srác egy alapvető dolgok elvár,vagyis hogy legalább ilyenekben adjon magára?Nem kell igénytelennek lenni szerintem....

Nem kell divatos plázacicának lenni,de szerintem ennyi a minimum.

2012. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 Lifeishard ***** válasza:
72%

Semmiképp ne hagyd szerintem! Finoman is meg lehet mondani neki. Ha Te igényes vagy és adsz magadra, mikor megjelensz vele, akkor elvárhatod tőle is. Mielőtt még valaki lehurrogna, nem azt mondom, hogy otthon is puccparádéba legyen, meg reggel az első, amit a kezébe vesz, a fésű meg a sminkkészlet legyen, de igenis jogos az elvárás meg az igény a kölcsönösségre. Van, amikor a tornacipő, a pattanás meg a hanyagolt frizura helyén való, de ne ez legyen az állandó. Szerintem ez egyáltalán nem felszínesség. Ha én adok magamra, adjon a párom is. Ha sportolok, sportoljon, mozogjon a párom is. Azért, mert valaki már a miénk, még nem kell belelustulni a kapcsolatba. Erre szokták mondani, hogy "önmagamért szeressen", de ha ezt lefordítjuk, akkor szeresse, hogy elfeledem az igényességet, ellustulok, nem teszem meg azt érte, amit ő értem, nem figyelek arra, amit szeretne? (Ez tipikusan az az eset, amikor a házasságban a férfi feladja a figyelmességet, a nő pedig tramplivá változik. :D) Kicsit elkanyarodtam, de ahogy az elején is írtam: nyugodtan szóvá teheted, és lehetőleg humorosan csináld.

26/F

2012. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, azért látom vannak akik értenek h mi is a bajom pontosan. majd szelíden megpróbálok utalnia dolgora bár nem hiszem h egyszerű feladat.

és tény h nem Megan Foxot akarok varázsolni belőle, de azért azt se akarom h ilyen fiatalon elhanyagolja magát :/

2012. okt. 11. 13:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!