Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rávehetem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rávehetem a barátnőmet, hogy legyen egy kicsit csinosabb, szexibb a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Ez mennyire etikus dolog? Mármint, nem illik beleszólni vkinek az életébe, stílusába, meg ilyesmik... meg tényleg nemis az öltözködése miatt szeretem, hanem önmagáért, de azért mégis számít az is... nagyon szép lány, régebben a suliban ő volt a legjobb csaj, de azért mostanában eléggé elhanyagolja magát...


Már rég nem 15 éves és még mindig tornacsukát hord meg ilyenek... közbe vannak szép ruhái meg cipői, amiket meg nem vesz fel (ki érti ezt?) ott áll a szekrényben... sztem a konzervatív családja miatt.... lehet?

Van pl h kapok fizut és mondom most kirugunk a hámból elviszem vásárolni és megveheti vmit ami tetszik, mindegy az ár. De ő sose akar semmit. Én még ilyen lányt nem láttam.

V pl ott van a sminkelés meg egyéb női praktikák, én értem h ezt nem minden lány csinálja, de azért az se OK, h amikor randizok vele akkor én egy vadiúj inget veszek v felveszem a legjobb ingemet, egy csomót készülök, letusolok stb, ő meg eljön pattanásosan, nem túl szép hajjal stb...


Szerintetek bennem van a hiba, h ez ennyire fontos? Régebben nem érdekelt volna, de mostmár számít az igényesség, nőknél a nőiesség, stb...

V hagyjam a dolgot, mert csak sértődés lesz belőle?


2012. okt. 11. 13:24
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Ezek szerint igen, másik 82%-os.

(mert hogy ketten vagyunk, kicsit félre is érthető :_D)


Én 9éve vagyok együtt a párommal, közel sem hordok nőies cuccokat, érdekes módon őt nem zavarja. Kérdeztem már erről, megbeszéltük. Ezért furcsa nekem, hogy te meg elvárod szegény lánytól az olyan stílust, ami már nem Ő.

2012. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

mi 5 éve vagyunk együtt de még mindig "ki rittyentem" magam ha találkozom a párommal és ugyanígy Ő is :) Ezt szerintem személye válogatja hogy ki mikor, miért, és hogyan öltözik stb.


Viszont ha az a sok szép cipő a szekrényben porosodik én igényt tartok rá :P (na jó ez csak vicc volt :D )


N22

2012. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

látom sokan kiragadták a legfontosabb részletet... a pattanás csak egy dolog, nem kell miatta h sminkeljen...

én fiú létemre ha tiszta pattanás vagyok, próbálok kezdeni vele valamit. csajoknak meg aztán, ott egy tonna kozmetikai kence, kozmetikus, stb... nem hinném h ez annyira reménytelen dolog, ha így lenne, az emberek fele pattanásos fejjel mászkálna, nem? de erről nem akarok további vitát nyitni csak egy részlet volt amit sajna kiemeletem nem tudtam ekkora felháborodás lesz.


az meg h a stílus nem változik... hát, elég fura lennék így huszon évesen, ha még mindig az általános suliban hordott FUBU deszkásgatyámban meg vicces pólókban és 5 mérettel nagyobb melegítőben járkálnék. v, ha a középsulis bakancs+elnyűtt együtteses póló kombóban, amit pont a barátnőm szólt le amúgy.

meg úgy általában, ha megkérdezem pl melóhelyen az embereket, h mi lenne ha holnaptól visszatérne a rocker korszakom, hát mindig megkapom, h nőjek már fel. :/

2012. okt. 11. 14:18
 24/50 A kérdező kommentje:
22: lehet kezdeményezem h rakjuk fel vaterára. végülis ez célzásnak se rossz, bár kicsit talán durva.
2012. okt. 11. 14:20
 25/50 anonim ***** válasza:

N22 vagyok.


Az tény, hogy ha nem akarja ne erőltesd az olyan szerelést ami távol áll Tőle...(az első licitelő én lennék :D )

2012. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem gáz,inkább az,hogy nem veszi magát észre.

Szerintem nagyon gáz a tornacsuka egy lányon,én egyszer látnám meg kivágnám vele együtt :D

Egy nő legyen izzig vérig nő,vegye fel azt a miniszoknyát meg a nőies ruhákat.

Ha én állandóan nagyon jó megjelenéssel rendelkezek és ezt minden nagyképűség nélkül mondom,izmos edzett vagyok,ruháim nem mindennapiak,adok magamra.

Így a csajomnak is kötelessége.

Nálam sose volt baj,mert mindig hasonló stílusú csajokat kerestem mint ami elvárok.

2012. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

Szia másik 82%-os! ;)


Én szeretek nőiesen öltözködni (na, nem mindig), ennek ellenére írtam azt, amit. :)

Kicsit lehet terelni a másikat az öltözködés terén, megdicsérni ha valami jól áll neki és nekünk is tetszik, de az alapvető stílust megváltoztatni erővel nem lehet.


Kérdező!


Ha a te általad kinézett ruhában nem érzi jól magát, az mire jó? Te boldog lennél, miközben ő feszeng?


Ha nem érzi magáénak az adott stílust, akkor nem lesz meg az a kisugárzás, amit te vársz az adott ruhától.

Mindeközben egy leharcolt farmerban és pólóban is lehet valaki eszméletlenül dögös, ha jól érzi magát.

2012. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ki mondta, hogy nem változik a stílus?

Azt mondtuk, hogy TE nem változtathatod meg a stílusát.

Majd változik, ha ő változtatni akar, DE ez korántsem azt jelenti, hogy arra változik majd a stílusa, amerre TE akarod.


Abban is tévedsz, hogy törvényszerű lenne, hogy idővel a nők nőiesebb öltözködésre álljanak át.

Ha a munkahely nem kényszeríti, akár szabály, akár az ott dolgozók hallgatólagos nyomása folytán, akkor az se meglepő, hogy valaki 40-50 évesen is a sportosabb stílushoz húzzon.


Nem a ruhától lesz valaki NŐ.

2012. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

"Egy nő legyen izzig vérig nő,vegye fel azt a miniszoknyát meg a nőies ruhákat.

Ha én állandóan nagyon jó megjelenéssel rendelkezek és ezt minden nagyképűség nélkül mondom,izmos edzett vagyok,ruháim nem mindennapiak,adok magamra.

Így a csajomnak is kötelessége."


Még valami....? :_D

2012. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
46%

na várjunk csak...


ő leszólja a te ruháid, te változtatsz, de neked nincs beleszólásod az ő ruhatárába?

na innen már gáz....

2012. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!