Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rávehetem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rávehetem a barátnőmet, hogy legyen egy kicsit csinosabb, szexibb a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Ez mennyire etikus dolog? Mármint, nem illik beleszólni vkinek az életébe, stílusába, meg ilyesmik... meg tényleg nemis az öltözködése miatt szeretem, hanem önmagáért, de azért mégis számít az is... nagyon szép lány, régebben a suliban ő volt a legjobb csaj, de azért mostanában eléggé elhanyagolja magát...


Már rég nem 15 éves és még mindig tornacsukát hord meg ilyenek... közbe vannak szép ruhái meg cipői, amiket meg nem vesz fel (ki érti ezt?) ott áll a szekrényben... sztem a konzervatív családja miatt.... lehet?

Van pl h kapok fizut és mondom most kirugunk a hámból elviszem vásárolni és megveheti vmit ami tetszik, mindegy az ár. De ő sose akar semmit. Én még ilyen lányt nem láttam.

V pl ott van a sminkelés meg egyéb női praktikák, én értem h ezt nem minden lány csinálja, de azért az se OK, h amikor randizok vele akkor én egy vadiúj inget veszek v felveszem a legjobb ingemet, egy csomót készülök, letusolok stb, ő meg eljön pattanásosan, nem túl szép hajjal stb...


Szerintetek bennem van a hiba, h ez ennyire fontos? Régebben nem érdekelt volna, de mostmár számít az igényesség, nőknél a nőiesség, stb...

V hagyjam a dolgot, mert csak sértődés lesz belőle?


2012. okt. 11. 13:24
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nő legyen izzig vérig nő,vegye fel azt a miniszoknyát meg a nőies ruhákat."


Hmm...jó...mondjuk egy anyuka is nő. Tegyük fel hogy szülés után van pár nappal/héttel/hónappal...Az első szakaszban semmit nem alszik, karikásak a szemei, a gyerekkel foglalkozik (mert ugyebár egy csecsemő nagy törődést igényel). És mondjuk 4 át nem aludt éjszaka után vegye fel a tűsarkút meg a miniszoknyát ha megy valahova? Hmm...értem én...csak fel nem foghatom...pfff

2012. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

31

hm, ezzel jól megmondtad, mert pont nem azt akarom h lassan már most úgy nézzen ki mint egy gyesen lévő 3szor szült feleség.

2012. okt. 11. 14:38
 33/50 anonim ***** válasza:
Akkor keress mást, aki megfelel hatalmas igényeidnek. Én pl. imádom a fekete bő gatyákat, az igényes(!) rocker megjelenést, de sosem kényszerítettem rá ezt a páromra, mert nekem az tetszik, MERT NEM AZ Ő STÍLUSA. Remélem érthető.
2012. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

27:


nyilván nem érezném jól magam ha miattam feszengene. bár nem teljesen értem, h h van az, h egy lánynak tetszik egy ruha, de fel már nem venné (mikor az alakja megvan hozzá amúgy).

egyébként az, h én 1-2 ruhát kinéztem és megvettem neki, de vannak neki egyéb szép ruhái meg cipői amiket szökőévben egyszer vesz fel. szóval én nem erőltetek rá EGY bizonyos ruhát, lenne neki egy csomó, amiket nyilván nem azért vett meg, mert h milyen rossz az a cucc. nem?


egyébként amit írtál az azért igaz. szakadt farmerben is lehet valaki nagyon dögös. hát nemtom. ez tényleg így van, csak vmiért néha mégis kicsit több igányességre vágyna az ember.

2012. okt. 11. 14:47
 35/50 anonim ***** válasza:
24%

Kifogások mindig vannak,gyerekre mindent lehet fogni,hagyjuk már.

Csodálkoztok,hogy majdnem minden házasság válással végződik,mert én nem.

Nem tudom ezt mire3 írtad ,,Még valami :D"

Valaki elégedett kicsit magával,mert TESZ ÉRTE,ugye nézd a nagybetűt,akkor már le kell ugatni,ez Magyarország,sajnos.

Kérdezőt is nem értem minek kell b_sztatni,mert vannak igényei,látszik az átlag embernek semmi az ég világon el lenni mint légysz@r a falon,ez sajnos látszik.

2012. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
74%

Igen, és az előző hozzászólásodon is tökéletesen látszik, mennyire igazad van.


"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad"

2012. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyszer még régen randiztam egy fiúval aki beszólt, hogy miért nem púderezem az arcomat, hiszen pattanásos vagyok, amúgy nagyon szép lennék. Na az volt az a pont, hogy otthagytam-persze nem csak ezért. Mindenáron rá akart beszélni arra is, hogy fessem be a hajamat, mert neki nem tetszek barnán. Azért is nem értettem ezeket a megnyilvánulásait, mert ő sem volt nagy szám. Persze nem volt büdös vagy koszos a körme de nem is volt az a jajj de jól öltözött.


Nem bántásból de elsőnek magadon nézz végig, mert az a srác is teljesen meg volt győzödve a saját tökéletességéről.


Aztán most úgyérzem megtaláltam az igazit, jópár éve együtt vagyunk. Sajnos a problémás bőröm megmaradt, főleg ha menstruáció előtt állok. DE neki így vagyok jó, ahogy vagyok! :) Mondjuk, minden szerénytelenség nélkül állíthatom, hogy adok magamra (bár korábban, annál a fiúnál is adtam) és nőiesen öltözködöm, viselkedem. Otthon is igyekszem ugyan kényelmesen di csinosan is felöltözni. DE például nehogy már takarítás közben is sminkben kelljen mászkálnom! Neki tetszek sminkkel és smink nélkül is! Pont ez a lényeg a szerelemben. Szép lenne, ha nem tetszenék neki csak úgy egyszerűen, tisztán önmagamban.


Remélem még mostanában fogtok szakítani és nem azután, hogy a barátnőd szülni fog neked. Képzelem micsoda patáliát fogsz verni akkor ha felszed pár kilót.


20/L

2012. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

52%nak annyiban igaza van, hogy egy nő ne csodálkozzon, ha a férje elhagyja mert annyira igénytelen lett, hogy nem kívánja.


DE!


az már hülyeség, hogy egy nő MINDIG legyen miniszoknyában magassarkúban stb.... azért ennyire nem kell eltúlozni.


alapvetően igényesnek kell lennie MINDEN EMBERNEK, és igen, ha valaki nő, akkor különlegesebb alkalmakra, ha máskor nem is csípje ki magát, és legyen csinos.

2012. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
33%

ToriRenton végre egy kulturált ember aki megtanult viselkedni.

Igen lehet túloztam benne,hogy mindig,rosszul fogalmaztam elnézést.

Arra akartam célozni,hogy egy nő legyen nő,tehát ne slampos.

2012. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érzem azt, hogy mennyire sajnálom azokat a fiúkat, akiknek nem jön össze a barátnő. Akik ezerszer jobban megbecsülnék szegény pattanásos, tornacipős lánykádat, kérdező.
2012. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!