Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rávehetem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rávehetem a barátnőmet, hogy legyen egy kicsit csinosabb, szexibb a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Ez mennyire etikus dolog? Mármint, nem illik beleszólni vkinek az életébe, stílusába, meg ilyesmik... meg tényleg nemis az öltözködése miatt szeretem, hanem önmagáért, de azért mégis számít az is... nagyon szép lány, régebben a suliban ő volt a legjobb csaj, de azért mostanában eléggé elhanyagolja magát...


Már rég nem 15 éves és még mindig tornacsukát hord meg ilyenek... közbe vannak szép ruhái meg cipői, amiket meg nem vesz fel (ki érti ezt?) ott áll a szekrényben... sztem a konzervatív családja miatt.... lehet?

Van pl h kapok fizut és mondom most kirugunk a hámból elviszem vásárolni és megveheti vmit ami tetszik, mindegy az ár. De ő sose akar semmit. Én még ilyen lányt nem láttam.

V pl ott van a sminkelés meg egyéb női praktikák, én értem h ezt nem minden lány csinálja, de azért az se OK, h amikor randizok vele akkor én egy vadiúj inget veszek v felveszem a legjobb ingemet, egy csomót készülök, letusolok stb, ő meg eljön pattanásosan, nem túl szép hajjal stb...


Szerintetek bennem van a hiba, h ez ennyire fontos? Régebben nem érdekelt volna, de mostmár számít az igényesség, nőknél a nőiesség, stb...

V hagyjam a dolgot, mert csak sértődés lesz belőle?


2012. okt. 11. 13:24
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
62%

"Arra akartam célozni,hogy egy nő legyen nő,tehát ne slampos."


A nő addig nő, amíg nem lóg valami a lába közt...

2012. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

"lánynak tetszik egy ruha, de fel már nem venné"


Pedig ez nagyon gyakori. Tetszik máson, magamon nem. Nem érzem benne jól magam, nem az én stílusom... akár megvan az alakom hozzá, akár nem.

2012. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

41:

akkor ha tampont használ és kilóg az a kis fonál AKKOR már nem is lehet NŐ???


Lassan átmegyünk abba az irányba h már egy 100 kilós, kajafoltos pulóverben böfögő, büdös nő is rendkívül nőies, és dögös.

2012. okt. 11. 15:10
 44/50 anonim ***** válasza:
a kilógás alatt a f@szt értettem...felfogó képesség ötös...
2012. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
enyhe iróniával próbáltam megjegyezni, h ha ennyire a végletekig egyszerűsíted a dolgokat, abba kb ennyivel bele lehet kötni mint amit én írtam. felfogó képesség ötös :/
2012. okt. 11. 15:14
 46/50 A kérdező kommentje:
de amúgy ha már itt tartunk, miért van az, h férfiaknál viszont nem elég h legyen farka azt jólvan? nekünk miért kell férfiasnak (=izmos, gazdag) lennünk?
2012. okt. 11. 15:17
 47/50 anonim ***** válasza:
47%

Ha ez megnyugtat... nekem nem attól férfi egy férfi, hogy izmos és gazdag. ;)

Férfi, mert annak született.


Az az iménti válaszoló is erre akart rávilágítani.

Nő, mert nőnek született.

Nem a nőies ruhától lesz nő.


Az más, hogy neked viszont úgy tűnik, hogy a nőies ruhától lesz valaki vonzó.


TE megváltoztál, míg a barátnőd nem. TE már mást keresel, nem azt, amit a barátnőd nyújtani tud.


Itt az oldalon nem fog megoldódni a gondod.

Mondd el otthon (azaz neki), hogy mi bánt! Nyíltan, őszintén. Aztán, majd meglátjátok.

Én úgy vélem: vagy mindketten engedtek, vagy ennek a kapcsolatnak vége. A hangsúly a "mindketten"-en van.

2012. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

ma 15:25


köszi :)


Nekem abszolút nem számít hogy kigyúrt legyen...sőt cseppet sem jönnek be az ilyen pasik. Jobban szeretem a macis alkatot. A párom is MACI ;)

2012. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 Lifeishard ***** válasza:

Jóféle veszekedés van itten.

"...eléggé elhanyagolja magát." Szerintem a hangsúly ezen van. Az én párom sem egy miniszoknyás-magassarkús csaj, mert egyszerűen nem ez a stílusa, de ízig-vérig nőies. Nem azzal van a probléma, hogy más a stílusa a Kérdező csajának, hanem kvázi arról, hogy hanyagolja magát. Az ember változik, ahogy minden más is, ez az egyetlen állandó dolog az életben. Szerintem itt nem a szavak legszorosabb szintjén kell nézni a dolgot, azaz a Kérdezőnek valószínűleg nem az szúr szemet elsősorban, hogy az öltözködési stílusa nem változik, hanem hogy a barátnője változik - még pedig rossz irányba, mert hanyagolja magát. Még egyszer, én sem azt mondom, hogy még takarításnál is kell a smink, de azért a ló túloldalára sem szabad átesni. Ha akkor adott magára a csaj, mikor ismerkedtek, mikor a kapcsolatuk elején voltak, később miért nem teszi? Mert már "megvan" a pasi? Nem így kéne, hogy működjön. Ha a férfival szemben jogos elvárás, hogy ne lustuljon bele a kapcsolatba, maradjon továbbra is figyelmes, ne váljon papuccsá, ne eresszen hatalmas sörhasat (legalábbis ne idő előtt :)), akkor ennek fordítva is működnie kell. Senki nem tagadhatja, mennyire fontos mind a két nem számára a külső. Idővel persze "csúnyul" az ember, nem is az lesz majd a legfontosabb, helyesebben, más miatt is kívánatos lesz majd a nő, nem csak a külseje miatt (a gondoskodása, a tudat, hogy a gyermekeim anyja, stb.). Ettől függetlenül azonban mind a két félnek törekednie kell arra, hogy a másik számára továbbra is kívánatos legyen. Ha valaki úgy gondolkodik, hogy elég lesz, ha a belsőm miatt szeret, akkor ne csodálkozzon, ha a Csernus-féle verzió fog bekövetkezni. Nagyon jól meglesznek egymás mellett, csak épp' a fizikai örömszerzéssel lesznek problémák...

2012. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

azéééér ha mondaná vki nekem h elmegyünk vásárolni akk tuti elköltenék pár ezret

imádok vásárolni

2015. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!