Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rávehetem a barátnőmet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rávehetem a barátnőmet, hogy legyen egy kicsit csinosabb, szexibb a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Ez mennyire etikus dolog? Mármint, nem illik beleszólni vkinek az életébe, stílusába, meg ilyesmik... meg tényleg nemis az öltözködése miatt szeretem, hanem önmagáért, de azért mégis számít az is... nagyon szép lány, régebben a suliban ő volt a legjobb csaj, de azért mostanában eléggé elhanyagolja magát...


Már rég nem 15 éves és még mindig tornacsukát hord meg ilyenek... közbe vannak szép ruhái meg cipői, amiket meg nem vesz fel (ki érti ezt?) ott áll a szekrényben... sztem a konzervatív családja miatt.... lehet?

Van pl h kapok fizut és mondom most kirugunk a hámból elviszem vásárolni és megveheti vmit ami tetszik, mindegy az ár. De ő sose akar semmit. Én még ilyen lányt nem láttam.

V pl ott van a sminkelés meg egyéb női praktikák, én értem h ezt nem minden lány csinálja, de azért az se OK, h amikor randizok vele akkor én egy vadiúj inget veszek v felveszem a legjobb ingemet, egy csomót készülök, letusolok stb, ő meg eljön pattanásosan, nem túl szép hajjal stb...


Szerintetek bennem van a hiba, h ez ennyire fontos? Régebben nem érdekelt volna, de mostmár számít az igényesség, nőknél a nőiesség, stb...

V hagyjam a dolgot, mert csak sértődés lesz belőle?


2012. okt. 11. 13:24
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
49%
Az utolsóéval is egyet kell értenem,én pl a páromnak mindig megmondom,hogy ideje volna már hajat mosni kicsim,még örül is neki,ő nem szeret erre figyelni,és szereti,hogy merek szólni :)Ilyen is van:)
2012. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
90%

Már elnézést, de ha meg akarom szabni valaki kinézetét, már rég nincs rendben valami.


AZ oké, hogy ha büdös, és koszos lenne, de itt nem erről van szó. Tornacipő, pattanás (amiről NEM tehet! Ha jön, mégis mit csináljon vele???), és a nem frissen mosott haj még közel sem jelent igénytelenséget.

2012. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:

Kicsit ellentmondásos az irományod.


Először azt sugallod, hogy elhanyagolja magát, aztán úgy jön le a leírásodból, hogy semmi más nem történt, csak az, hogy nem változott a stílusa az évek során. Még mindig a sportos öltözéket kedveli, pedig szerinted a kora alapján már nőiesebben kellene öltöznie.


A sportos stílus még nem egyenlő a hanyagsággal.

Régen tetszett, hogy így öltözött?


Nem lehet megváltoztatni erőszakkal egy ember stílusát.

A sminket se lehet ráerőltetni senkire.

Egyébként nem is használ a pattanásos bőrnek. Igaz, hirdetnek mindenféle antibakteriális alapozókat, de valójában azok is inkább csak elfednek, gyógyítani nem gyógyítanak (kivéve talán a BB-k, abból is csak az eredetiek Dél-Koreából).

2012. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
36%

Oké,hát előfordulhat nem frissen mosott haj,de a már három napos zsíros haj pl undorító,vagy legalább is csúnya.

Pattanás ellen meg nem tehet semmit?Annyi hatékony,de olcsó,vagy akár házi praktika van a kezelésére!

Én legtöbbször otthoni dolgokat használok,nagyon szép a bőröm,ergo nem is költök rá,mégis ennyi igényesség van bennem.

A tornacipő se baj,de ha mondjuk alakalom van,éttermi kiruccanás,csak ne abban menjen már!

2012. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:

14-es!


Látszik, hogy sose volt problémád az arcoddal.


Elárulom, hogy a szép bőr nem kívánság kérdése! A pattanás pedig nem az igénytelenség jele!

Az is küzdhet vele, aki ad magára. Sőt!

2012. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
14: Örülj neki, hogy ennyivel megúsztad. Vannak olyanok, akiknek semmi nem használ a pattanásaikra! Ne magadból indulj ki.
2012. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

De igen,rengeteg bajom van a bőrömmel,intenzíven,naponta legalább háromszor kell ápolnom,hogy valahogy kinézzen,mivel idősödöm,mostanában értem,hogy talán szépnek nevezhetem,tehát szó sincs róla,hogy ne tudnám milyen ez!

Igen,a pattanásos bőr nem igénytelenség,de a kezeletlen,elhanyagolt pattanásos bőr az!

2012. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
És nem úsztam meg ennyivel,sok,és drága kenőcsöt próbáltam ki,mire belefáradtam,és maradtam a házi praktikáknál.
2012. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 Diavolino44 ***** válasza:
66%

En ezt nem is ertem miert nem lehet ezt egyertelmuen megbeszelni, sot azok a lanyok akik a nem szeret valaszokat adtak elmehetnek a...

Ha a par egyik fele, jol akar kinezni ,hogy a masiknak tetszenk akkor egy normalis kapcsolatba a masik fel is adjon mar magara.

Csernus konyveben, volt egy hasonlo szituacio ami megragadta a figylemem s ide vag. Ha egy no elhanyagolja magat, akkor ne varja mar el, hogy a pasija megkivanja. A kapcsolatba a nonek fontosabb a lelki dolgok, akkor idovel elegdjen meg a lelki szexxel is, mert fizikait egyre kevesebbet fog kapni. Nagyon talalo!

2012. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

De miért lenne az igénytelenség, ha csupán ragaszkodik a saját stílusához?


Én is kézzel-lábbal tiltakoznék, ha a barátom olyan hacukát akarna rám erőltetni, ami nem az én világom!


Attól még hogy nem szereti a nőcis stílust, még nem lesz igénytelen?


Miért lenne? Szerintetek csak az nézhet ki jól, aki nőiesen öltözködik?

2012. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!