Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő tartja teljesen normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tartja teljesen normálisnak, hogy nyáron egész nap csak egy szál bugyiban (csak ciciben, nem meztelenül) legyen a család előtt?

Figyelt kérdés

Párom amikor csak az idő megengedi így van egész nap,azt mondja ,hogy ha férfiak lehetnek félmeztelnül otthon a meleg miatt,akkor a nők miért ne tehetnék meg? Szerinte sok nő van otthon a családban így nyáron, semmi féle szexuális értelmezés nélkül,egyszerüen így érzi kényelemben magát.Azt mondja,hogy már egy egyszerü top,vagy melltartó szoritja.A meztlenül járást már tulzotnak tartja,de a ciciben flangálés az neki nagyon kénylemes otthon.

38/F



2016. máj. 6. 17:40
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:
100%

A 17 éves fiam előtt nem mászkálék így, akkor se, ha manöken alkatom lenne.

De mivel egyáltalán nics az, a férjemet se szembesítem nappali verőfényben a pucér testemmel.

2021. febr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül oke, gyerekeim előtt minimum bugyi póló kombó
2021. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/115 anonim ***** válasza:
3%
25 éves kor felett minden nő melle lóg, szóval nem esztétikus.
2021. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy 30+ nő ,a nagy papi, a fater meg a sógor előtt meg anyám tudja milyen rokonok előtt ,ne mászkáljon fél pucéran !!
2021. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 anonim ***** válasza:
85%

#93 nekem nem lóg és természetes :) igaz, nem E kosaras a méretem, de azok korabban is lógni szoktak


Egyébként zuhanyzás után előfordul, hogy csak bugyi van rajtam, viszont általában vékony, feszülős, spagetti pántos topot hordok itthonra, melltartó nélkül. Előfordul, hogy boltba is így szaladok el. Míg otthon laktam a szüleimmel, hasonló volt a szokás.

2021. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 anonim ***** válasza:
77%

Hát én semmiképp sem mászkálnék így a családom előtt...

Azért ami a férfiaknak egy kis mellbimbó, a nőknek egy nagy adag zsírszövet. Férfi mellre jóval kevesebben indulnak be, mint a női mellre.

2021. ápr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 anonim ***** válasza:
27%

Igy fogom nevelni a fiam. Ne jojjon zavarba,ha otthon bugyiba vagy meztelenul vagyok. Meg oltozkodok stb.

N

2021. máj. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/115 anonim ***** válasza:
59%
Én meg pont ellenkezőleg fogom nevelni a fiam.. majd ha lesz nője az vetkőzzön ne én. Apám előtt se öltöznék fuj.
2021. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 anonim ***** válasza:
83%
Jól gondolkodik a párod, nálam is tavaly nyáron jött elő pont ez a gondolat. Ha a férfi lehet egy szál csocsbe meg gatyába akkor én miért ne, és rajtam is csak bikinifelső volt felül
2021. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!