Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő tartja teljesen normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tartja teljesen normálisnak, hogy nyáron egész nap csak egy szál bugyiban (csak ciciben, nem meztelenül) legyen a család előtt?

Figyelt kérdés

Párom amikor csak az idő megengedi így van egész nap,azt mondja ,hogy ha férfiak lehetnek félmeztelnül otthon a meleg miatt,akkor a nők miért ne tehetnék meg? Szerinte sok nő van otthon a családban így nyáron, semmi féle szexuális értelmezés nélkül,egyszerüen így érzi kényelemben magát.Azt mondja,hogy már egy egyszerü top,vagy melltartó szoritja.A meztlenül járást már tulzotnak tartja,de a ciciben flangálés az neki nagyon kénylemes otthon.

38/F



2016. máj. 6. 17:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 A kérdező kommentje:

#40-esnek,

Nem írtad le,hogy meztelenül vsagy csak bugyiban szoktál a melegben otthon lenni.

2016. máj. 31. 08:23
 42/115 anonim ***** válasza:
64%

40-es vagyok.

nos a legtöbb esetben meztelen.

2016. jún. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/115 anonim ***** válasza:
77%

Orulj neki te buta!

Szerintem sokan juhasz kutyakent elnenek eveket ha ilyen feleseguk lenne :)

2016. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/115 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk, idő engedi, mindig ruha nélkül vagyunk. Így nőttek fel a gyerekek, tehát természetes nekik.
2016. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 anonim ***** válasza:
80%

én bugyiban és pólóban szoktam lenni. csak akkor vagyok félmeztelenül, ha a barátommal vagyok kettesben, mert pl a mellpiercingemet nem akarom mutogatni másnak...

nálunk sosem takargatták magukat a szüleink. senkit nem is érdekelt, ha a másikat megláttuk meztelenül. nyilván nem is bámult meg senki senkit.

2016. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/115 anonim ***** válasza:
89%

Én szégyenlős vagyok, nem mászkálok pucéran itthon, maximum ha egyedül vagyok, és akkor is azon aggódok, hogy mi van ha belát valaki. Attól függetlenül nálunk simán lehetett melltartó nélkül mászkálni mindenféle szexuális töltet nélkül (istenem, azért a családja...), ez az én egyéni döntésem. Attól még, hogy én nem szívesen meztelenkedem a család előtt még nem tartom nagy dolognak.


Ha annyira zavar te is járj otthon 35 fokban is pólóban és senkinek sem lehet egy szava sem.

2016. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/115 anonim ***** válasza:
89%
Otthon nyáron melltartót még véletlenül se veszek fel! (Mondjuk az utcára se mindig.) Bugyi, és egy lenge vékony póló! Párom gatyában. Mi otthon 2-en voltunk lányok, de póló nélkül nem jártunk, mert anyu se ugy volt. Párom családjánál is ez volt, ugyhogy érdekes volt amikor egyszer nagyon meleg volt, és eljött anyám, meg anyósom. Egy ideig feszengtek, aztán kértek tőlem egy-egy pólót, és bugyira vetkőztek.Természetesen melltartó nélkül. Páram nem zavarta.
2016. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/115 anonim ***** válasza:
79%
Magánügy. Otthon úgy járkál, ahogy akar. Én szoktam ha úgy adódik. Anyukám sem volt előttünk soha szégyenlős, ez természetes.
2016. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/115 anonim ***** válasza:
85%

Hányszor emeled még ki???

Nem lett világos ebből a közel 50 válaszból, hogy neveltetés kérdése?

2016. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 anonim ***** válasza:
32%
Én csak meztelenül
2016. szept. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!