Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő tartja teljesen normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tartja teljesen normálisnak, hogy nyáron egész nap csak egy szál bugyiban (csak ciciben, nem meztelenül) legyen a család előtt?

Figyelt kérdés

Párom amikor csak az idő megengedi így van egész nap,azt mondja ,hogy ha férfiak lehetnek félmeztelnül otthon a meleg miatt,akkor a nők miért ne tehetnék meg? Szerinte sok nő van otthon a családban így nyáron, semmi féle szexuális értelmezés nélkül,egyszerüen így érzi kényelemben magát.Azt mondja,hogy már egy egyszerü top,vagy melltartó szoritja.A meztlenül járást már tulzotnak tartja,de a ciciben flangálés az neki nagyon kénylemes otthon.

38/F



2016. máj. 6. 17:40
 81/115 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam ezt csinálni, de nem tartom gáznak azt sem, ha valaki igen.
2020. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 anonim ***** válasza:
20%

Nem hinném...és talán jobb is.

Pl.: Ha ilyen anyám lenne, még most is szopnám, 32 évesen.

[link]

2020. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:
59%
Bocs, de férfiaktól is rettentő proszto dolog.
2020. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 anonim ***** válasza:
53%
Van az a női test, ami ilyen formában is undorító lesz idővel...
2020. máj. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 anonim ***** válasza:
95%
A saját magánlakásában azt csinál mindenki amit akar.
2020. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:
21%
Nalunk otthon sose volt ilyen... De biztos nem maszkalnek anyamek elott igy, nem tartom normalisnak, miota elkezdtem serdulni engem anyamek meztelenul nem lattak... De ha neki igy jo,legalabb egy bikini felsot huzzon fel...
2021. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:
94%
Hát, amig csak ketten voltunk, addig igy voltam én is, de nyilvan gyerek előtt ez nem egészséges
2021. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk (25 nõ) apám egy szál alsóban mászkált elõttem nèha trikóval, anyám pedig pólóban és bugyiban. Nekem 9 éves korom óta kínos, még egyedül sem mászkálok félmeztelenül.
2021. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 anonim ***** válasza:
95%

Mikor a szuleimmel laktam akkor se jarkaltunk felmeztelenul a hazban. En a szobamban nyaron polo nelkul voltam de ferfikent ez normalis.

Most a felesegemmel ketten vagyunk a hazunkban de o napkozben sosincs polo nelkul. Nincs is meleg a hazban mert megy a klima.

En oszinten szolva itt olvasok ilyenrol eloszor, soha nem hallottam meg hogy masok otthon melltarto es polo nelkul jarkalnanak a hazban napkozben.

2021. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/115 anonim ***** válasza:
80%
El nem tudom hinni, hogyha valakinek nem apro melle van, akkor mitol volna kenyelmes. Nem kell, hogy logjon, de ha nagyobb, meg melltarto helyett egy pantnelkuli ruha vagy barmi is jobban esik a semminel.
2021. febr. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!