Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő tartja teljesen normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tartja teljesen normálisnak, hogy nyáron egész nap csak egy szál bugyiban (csak ciciben, nem meztelenül) legyen a család előtt?

Figyelt kérdés

Párom amikor csak az idő megengedi így van egész nap,azt mondja ,hogy ha férfiak lehetnek félmeztelnül otthon a meleg miatt,akkor a nők miért ne tehetnék meg? Szerinte sok nő van otthon a családban így nyáron, semmi féle szexuális értelmezés nélkül,egyszerüen így érzi kényelemben magát.Azt mondja,hogy már egy egyszerü top,vagy melltartó szoritja.A meztlenül járást már tulzotnak tartja,de a ciciben flangálés az neki nagyon kénylemes otthon.

38/F



2016. máj. 6. 17:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 anonim válasza:
94%

Az szerintem teljesen normális, ha egy pár van együtt otthon, pár női tagja meztelenkedik. Láttál egymást már meztelenül, férfinak elvileg még tetszeni is kellene, viszont ha már gyerekek is vannak, akkor gáz, nagyon gáz, de akkor apa se rohangáljon, meztelenül, a kisgyerek ne apa himbilimbijével mókázzon tv nézés közben, sajnos hallottam már ilyenről.

Meg a nagyobb gyerekek se rohangáljanak szülők előtt meztelenül szerintem.

2016. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/115 A kérdező kommentje:
Azért ne tévesszük össze a teljes meztelenségel,ha egy nő csak bugyiban van az miért ne lenne ugyanaz mint a férfiak esetében akik félmeztelenül vannak?
2016. máj. 7. 18:18
 23/115 anonim ***** válasza:
95%
22: Hát bizony, sokan nem is gondolnak bele, hogy a férfi mellbimbó látványa ugyanúgy zavarba hoz minket, nőket, és bizony van erotikus üzenete.:)
2016. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/115 A kérdező kommentje:
Nem, a férfiak nem érdekesek,a nő az egy szépségi csoda,a párom szerint az egyenjóguság az legyen egyenjóguság ,természetesen csak otthon.
2016. máj. 8. 11:04
 25/115 anonim ***** válasza:
82%

nem tudok statisztikát,de az én barátnőm is igy gondolkodik,és tesz is.

persze,ha ott vannak a szüleim/szülei akkor már más a helyzet.

2016. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 anonim ***** válasza:
79%
Ha neki kényelmes így, az ő dolga. A "TopFreedom" egy kulturális és politikai mozgalom is: [link]
2016. máj. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/115 anonim ***** válasza:
88%
Én meztelenül vagyok itthon amikor csak tehetem. 36/N
2016. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/115 anonim ***** válasza:
87%

én amikor csak lehet, meztelenül vagyok itthon. párom is.

24/L

2016. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/115 A kérdező kommentje:
Nem szokott meztelenül,csak egy falatnyi bugyiba,de volt már hogy csak egy szoknyában volt otthon.
2016. máj. 11. 16:24
 30/115 anonim ***** válasza:
90%
én is annak tartom,pedig fiú vagyok.
2016. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!