Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő tartja teljesen normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tartja teljesen normálisnak, hogy nyáron egész nap csak egy szál bugyiban (csak ciciben, nem meztelenül) legyen a család előtt?

Figyelt kérdés

Párom amikor csak az idő megengedi így van egész nap,azt mondja ,hogy ha férfiak lehetnek félmeztelnül otthon a meleg miatt,akkor a nők miért ne tehetnék meg? Szerinte sok nő van otthon a családban így nyáron, semmi féle szexuális értelmezés nélkül,egyszerüen így érzi kényelemben magát.Azt mondja,hogy már egy egyszerü top,vagy melltartó szoritja.A meztlenül járást már tulzotnak tartja,de a ciciben flangálés az neki nagyon kénylemes otthon.

38/F



2016. máj. 6. 17:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/115 anonim ***** válasza:
82%
A nagy melegben furdoruha van rajtam. Meztelenkedni nem szoktunk. Amig a szuleimmel eltem is igy volt, persze atoltozni nem volt gond egymas elott, de viseletnek mindenki furdoruhaban flangalt.
2016. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/115 anonim ***** válasza:
94%
Minek emeled ki háromnaponta ezt a szart?
2016. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/115 systemerr válasza:
100%
EZT családja válogatja van ahol ez a normális van ahol nem így szocializálodttak.konzervatívabbak.
2016. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/115 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szoktam, és én szeretem a melltartót, de sok nő utálja.
2016. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/115 anonim ***** válasza:
90%
de amúgy nyáron én anyukám melltartó-bugyiban szokott
2016. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/115 anonim ***** válasza:
90%
mi egy panel házban lakunk és nyáron lányommal vagy csak búgyiban vagy teljesen meztelen bírjuk csak
2016. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/115 anonim ***** válasza:
19%

Ha ez ennyire zavar téged, akkor cseréljünk. Az én feleségem, melltartóban felvesz egy pólót, majd a póló alatt leveszi a melltartót. Erre rá sem tudtam venni soha.

Amúgy meg én sem vagyok felöltözve, ha nincs nagyon hideg a lakásban. A nagy lányom is rendszeresen látja, azt amiből csak az enyémet láthatja. Már sokszor mondtam neki, hogy máséra gondolni se merjen!

2017. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/115 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok nő, de azért beleszakértek:

ha neki jól esik, csinálja nyugodtan, engem nem zavarna, az extrém eseteket kivéve (tehát az ebédlőasztalnál ne lógjon bele a melle a levesbe - most ez nyilván durva példa volt). Én személy szerint nem járkálok felső nélkül se télen se nyáron, mert nem szeretem az érzést.

Ha viszont a férfi-női egyenjogúsággal indokolja az zavarna, annak nem ebben kellene megmutatkoznia, hanem azonos fizetésben pl....

2017. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/115 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nincs ezzel probléma családon belül. Mindenki legyen úgy, ahogy neki kényelmes. Én nem tudnék felső nélkül meglenni kánikulában sem, mert egyszerûen kényelmetlen érzet nekem. Mindig van rajtam egy vékony felső vagy top, alulra pedig mini rövidgatyát veszek. Valahogy én jobban érzem magam, ha legalább minimálisan fel vagyok öltözve. Egyébként az én családomban is a nők többsége jobban szeret csak bugyiban lenni.
2017. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/115 anonim ***** válasza:
68%

Amikor otthon voltam testvérekkel, szülőkkel: rövid nadrág és top vagy felső.

Anyukám nem zavartatta magát, elvolt egy melltartóban is nadrággal.

Ha csak párommal vagyunk a közös lakásban, úgy mindketten meztelenek vagyunk.

2017. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!