Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő tartja teljesen normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő tartja teljesen normálisnak, hogy nyáron egész nap csak egy szál bugyiban (csak ciciben, nem meztelenül) legyen a család előtt?

Figyelt kérdés

Párom amikor csak az idő megengedi így van egész nap,azt mondja ,hogy ha férfiak lehetnek félmeztelnül otthon a meleg miatt,akkor a nők miért ne tehetnék meg? Szerinte sok nő van otthon a családban így nyáron, semmi féle szexuális értelmezés nélkül,egyszerüen így érzi kényelemben magát.Azt mondja,hogy már egy egyszerü top,vagy melltartó szoritja.A meztlenül járást már tulzotnak tartja,de a ciciben flangálés az neki nagyon kénylemes otthon.

38/F



2016. máj. 6. 17:40
 61/115 anonim ***** válasza:
74%
Biztos van, ahol ez természetes, bár én a kérdés olvasása előtt még csak nem is gondoltam ilyesmire. Számomra bizarr ez a dolog, de kinek hogy.
2017. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/115 anonim ***** válasza:
69%

Az én anyukám mindig bugyiban volt otthon melegben. Nekem azért fura egy kicsit, persze sose tettem szóvá.

Én már a saját lakásomban nem meztelenkedek. Bár ennek az is az oka, hogy szándékosan minimalizáltam a meztelenkedésemet, mert észrevettem, hogy a párom számára a meztelen testem már nem sokat jelentett. Egy időben, mint bármilyen normális ember, a párom előtt öltöztem, pucéran mentem zuhanyozni stb. Amióta viszont csak "felhívás" célzattal lát meztelenül, újra felfigyel, ha nincs rajtam ruha.

Egész nap melltartó nélkül amúgy nem lehetek, mert fáj a cicim. De amúgy se lennék a fenti okok miatt.

2017. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/115 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, ne foglalkozz ilyen nőkkel, ez nem normális viselkedés. 29N
2017. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/115 anonim ***** válasza:
96%
Párom előtt simán vagyok teljesen pucéran is nyáron. Más családtagok előtt viszont soha (ott bugyi, melltartó van rajtam minimum, és ha hallom, hogy jönne vki be a szobába, akkor magamra kapok egy pamutruhát).
2017. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/115 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem lennék így a családom előtt. Nekem még a bugyi sem pálya, úgy értem hogy mondjuk fürdőbugyiban oké, de sima bugyiban tuti nem jelennék meg a családom előtt. A pasim előtt igen, de előtte sem mindig max időnként ha úgy adódik. Nyáron is rendes ruhában vagyok otthon, szoknya vagy rövidnadrág és természetesen felül is van rajtam top vagy bikinifelső. Azért sok mindent csinál otthon is az ember, sztem nem minden tevékenységhez megfelelő öltözet csak egy szimpla bugyi.
2017. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/115 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én is jobban szeretek úgy lenni itthon,nem zavar ha látnak meg szokták nekem,hogy mindig így vagyok itthon 36N
2017. máj. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/115 A kérdező kommentje:

#36 os

Mit jelent az hogy így?

2017. máj. 9. 10:03
 68/115 anonim ***** válasza:
65%
Hat lehet prud vagyok, de szamomra ez gaz..En biztos nem maszkalnek igy a csalad elott..Persze mas ha a parommal kettesben vagyunk otthon...Ugy miert ne.😉
2017. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/115 Ay carramba! válasza:
100%
Tulajdonképpen (szerintem) semmi baj azzal hogy egy nő félmeztelenül mászkál otthon (de akár mondhatnák bármilyen más helyet is), mert az csak egy kulturálisan/társadalmilag kialakult álláspont, hogy csak a férfiak lehetnek félmeztelenül, mivel gyakorlatilag ezen a két okon kívül én most azonnal nem tudok másikokat.
2017. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/115 Ay carramba! válasza:
100%
Francba, az utolsó mondatomat véletlenül küldtem el, így akartam: (.....) másikokat felsorolni.
2017. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!