Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első talira el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első talira el lehet vinni a gyermekünket is? A gyermeknek nem lesz kellemetlen érzés hogy nem anyukájával találkozom úgy?

Figyelt kérdés

26 f vagyok 2 éve független

Csak laza kapcsolataim voltak azóta de a gyerekel mindig logisztikazni kellet .


Interneten megismertem egy nagyon jó csajt igaz 10 évvel fiatalabb nálam és még fiatalabnak néz ki

De nagyon jó lenne oszejoni vele nagyon tetszik csak az a baj hogy lányom folyamatosan nálam van ő meg kis ovis 5 éves nálam lakik nem az anyjanal .


De így meg nemtudok csajozni mert nemhagyhatom egyedül otthon .

Oviba meg délelőtt jár amikor meg senki nem akar randizgatni .

Anyámék néha vigyáznak rá akor lenne idő de az ritka és nagyon alkalmazkodni kéne.


Beszéltem sokat ezzel a lannyal nem zavarna azt mondta ha vinném a lányom is első talira csak én kicsit félek hogy így hogyan tudok valakit felszedni ha figyelmemet másra is kell fordítanom.



#Gyerekel csajozas
2023. júl. 10. 14:29
 21/93 anonim ***** válasza:
100%
Hú baszki, tudom ki ez... tényleg, a tinilányos, akinek gyereke van. Mindig iskolás gyereklányok után eszi a fene, a gyerek anyja is gyerek még, vagyis az volt mikor szült, azért nem nála van a gyerek.
2023. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
95%

Későbbi életszakaszban egyáltalán nem baj 10 év korkülönbség, de a ti esetetekben arról is szó van, hogy nagyon más életszakaszban vagytok. Ő középiskolás, te dolgozó apuka.

Gyereket vinni randira mindenképp gáz, és mindenki szempontjából. (Szerintem a lány is csak udvariasságból mondta, hogy oké, nem tudom elképzelni, hogy bárki is egy randin vadidegen gyereket akarna pesztrálni, ráadásul tizenévesen, akinek az apukájával lehet, hogy össze se jön.) A gyereknek se ideális, most ezt a lányt mutatod be neki, jövő héten lehet, hogy másikat, és így tovább… Te sem fogsz tudni a lányra figyelni így.

2023. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy ez csak egy kitalált kamu kérdés.


Felfogod, hogy 5 éves gyereked van, akinek jó példát kell mutatni?


Azzal baromira nem mutatsz jó példát, ha egy másik gyereket ölelgetsz és csókolgatsz.....


Mondjuk a 16 évesnek is lehetne annyi esze, hogy gyerekes férfival nem áll szóba gyerekként.


Amúgy kb. úgy fog kinézni randin, mintha 2 gyerekedet vinnéd játszótérre vagy cukrászdába. Nem normális.


Mondom ezt 2 gyermekes anyukaként.

2023. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elso korben iratkozz vissza az iskolaba, volna meg mit tanulnod.
2023. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 A kérdező kommentje:

20# azért nem nála van mert anyjának nem kellet a gyerek .

Nem én választottam hogy minden nap bébiszitter legyek .

Anyja dolga lenne .


Ha nevelte volna teljesen jó lett volna ilyen fiatalon a hétvégi apuka szerep .

Szeretem nagyon a gyereket de heti 2 3 nap elég lenne és akor tudnám élni az életem csajozni stb .


De mivel a "tul fiatal" anyuka aki amúgy már 20 felett van nem akar semmit így nem volt más választásom.

Megkapta volna simán a gyerekfelugyeletett ha akarta volna de mivel nem. ezért ez van.


De valahogy élni kell új párt kéne találni de így nagyon nehéz hogy semmi időm nincs egyedül.

Már több csajom is lehetett volna de annyira nehéz idotszakitani rá így gyerek mellet hogy nemigaz .

2023. júl. 10. 18:48
 26/93 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a gyerek ezt egyszer visszaolvassa:


Szeretem nagyon a gyereket de heti 2 3 nap elég lenne és akor tudnám élni az életem csajozni stb .


Ha randizni akarsz azt bizony a gyerek nélkül kell kivitelezni. Mit vársz egy tinilánytól? Összejön veled és neveli a nála 10 évvel fiatalabb gyereket?!

2023. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
100%

És ennek is csinálsz gyereket?

Hát bébi, talán normálisan kellett volna védekezni, aztán most csajozhatnál nyugodtan. De csak az ész nélküli szex megy lehetőleg minél fiatalabb kislánnyal. Szóval, így jártál. Csak az a baj, hogy szerintem semmit sem tanultál belőle, mivel a tyúkomnak több esze van tőled. Minden utadba kerülő tini csajt felcsinálsz? Akkor ne panaszkodj.

2023. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 A kérdező kommentje:

26# nem anyukát keresek akor a 30 feleti korosztalybol választanék ha azt akarnám hogy valaki segítsen a szülői feladatokban. annyit már tanultam az életből hogy nem érdemes túl fiatal lánynak gyereket csinálni ezt egy életre megjegyeztem.


Én már csak magamnak keresek barátnőt komolyat keresek de nem házasság vagy új gyermekcsinalas céljából. Csak egy normális kapcsolatot


Szerintem a hetvegi apuka szerep a legjobb a gyerek is szeret tudja ki vagy te is látod az eletett .

De mégis hétköznap meg szabad vagy elheted a fiatalos életed.

Most nincs igazam ?


A gyerek remélem nem olvasa a gyakoris profilom de más dolgaim se azt se kell tudnia ő hogy lett.

2023. júl. 10. 19:23
 29/93 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt megszívtad.
2023. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Mi a büdös francnak csináltál gyereket, ha ennyire büdös vele foglalkoznod?! Nem, az a normális és ideális felállás, ha egy gyereknek jelen van az életében az anyuka ÉS az apuka is! És rohadtul nem csak az anya feladata a gyereknevelés, hanem KÖZÖS! Közösen hoztátok össze, közösen gondoskodtok róla.
2023. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!