Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első talira el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első talira el lehet vinni a gyermekünket is? A gyermeknek nem lesz kellemetlen érzés hogy nem anyukájával találkozom úgy?

Figyelt kérdés

26 f vagyok 2 éve független

Csak laza kapcsolataim voltak azóta de a gyerekel mindig logisztikazni kellet .


Interneten megismertem egy nagyon jó csajt igaz 10 évvel fiatalabb nálam és még fiatalabnak néz ki

De nagyon jó lenne oszejoni vele nagyon tetszik csak az a baj hogy lányom folyamatosan nálam van ő meg kis ovis 5 éves nálam lakik nem az anyjanal .


De így meg nemtudok csajozni mert nemhagyhatom egyedül otthon .

Oviba meg délelőtt jár amikor meg senki nem akar randizgatni .

Anyámék néha vigyáznak rá akor lenne idő de az ritka és nagyon alkalmazkodni kéne.


Beszéltem sokat ezzel a lannyal nem zavarna azt mondta ha vinném a lányom is első talira csak én kicsit félek hogy így hogyan tudok valakit felszedni ha figyelmemet másra is kell fordítanom.



#Gyerekel csajozas
2023. júl. 10. 14:29
 41/93 anonim ***** válasza:
100%
A helyes válasz a C.
2023. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
100%
Megcsináltad=te hibád=kötelesség. Ezért nem várhatsz hálát senkitől, még a gyerektől sem. Ez a te sarad, és nem másé. Az emberség meg alap kellene, hogy legyen és nem kedv szerinti. Az, hogy más barmok magukra hagyják a gyereküket, semmiképpen sem követendő példa és nem is helyes.
2023. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten, 14 se volt a lány, mikor teherbe ejtetted??
2023. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 A kérdező kommentje:

39# szerinted nem tudnak mindenről? Szerinted hányszor jártam csaladsegitobe meg gyamugyon ezt elmeselni ?

Nem volt illegális semmi .


A saját gyermekem meg más ő sose érdekelne úgy.

Ha ő pasizna ilyen fiatalon enis megvernem a palit nem hagynám ezt .max 16 éves kor felett pasizhatna de vedekezve és lehetőleg azért ne családos emberel lehetőleg korabeli legyen .

És ne roma vagy külföldi.


Aztán lehet palira vesz majd a lányom simán megtudja tenni 😀 akor szívás

2023. júl. 11. 12:25
 45/93 A kérdező kommentje:

43# 14+ volt rosszul szamolsz.

Akor már csucsulnek a hűvösben nemgondolod .

2023. júl. 11. 12:29
 46/93 A kérdező kommentje:

Egyszer hoztam egy rossz döntést atol meg nem vagyok rossz ember.

20 évesen ki nem csinál hulyeseget?

Gyorsan meggondolatlanul döntöttem mert akor elég beszukult volt a latasmodom.


De hány évet kell gurizni hogy jovategye az ember a hibáját?

2023. júl. 11. 12:51
 47/93 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a baj, hogy hibáztál és próbálod jóvá tenni. Az a probléma, ahogyan nyilatkozol az egészről. Kitüntetést vársz egy olyan dologért, amiért nem jár. Elkövettél egy hibát, amiért evidens, hogy felelősséget vállalsz, és nem örök hálát. Mint írtam, a te sarad, nem a szomszéd Ferié. Tehát neked kell helyrehozni, minden kitüntetés nélkül.
2023. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 Hintalow ***** válasza:
100%
Szerintem valami kotorèk cigány lehet, ott megy ez ìgy 😀
2023. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 A kérdező kommentje:

Amúgy ez a lány akitől van a gyerek nem áldozat. Miattam tart ott ahol tart sokmindent tanult tőlem ő maga mondta hogy ennyi értelme volt a kapcsolatunknak hogy rengeteget tanult belőle.


Most külföldön el új párjával és boldog.nelkulem lehet valami roma srác csinálta volna fel 1 2 éven belül és akor semmire se visszi. sokkal rosszabb emberekhez is kerülhetett volna .

Én adtam neki esélyt azzal hogy kivitem abol a közegbol amiben volt.

Ez valamilyen szinten öröm nekem hogy jo sorsa lett miattam.


Oke többször nem csinálnám meg ezt ha össze is jövök ezzel a másik csajjal nem csinálom fel.

1 gyerek is bőven elég nekem erre rajottem .

De ehhez hogy ezt tudjam kellet hogy egyszer kipróbáljam.

Próba nélkül honnan tudhatam volna milyen az élet?

2023. júl. 11. 13:29
 50/93 anonim ***** válasza:
100%

De a hülye fejeddel arra nem jöttél rá, hogy ne gyerekekkel kezdj? Próbáltad, és egy életen át szívsz miatta.

Nincs olyan tini, aki egy rossz életű, levetett apával kitart hosszú távon. Utána te esel arcra.

A gyámügy meg majd akkor kap észbe, ha egymás után ejted teherbe a kiskorúakat. Úgy él fogják venni a lányod, mint a sicc. Vagy bemószerol egy apuka, akinek a lányát fűzöd, vagy egy szomszéd, aki látja, hogy gyerekek járnak fel hozzád.

2023. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!