Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első talira el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első talira el lehet vinni a gyermekünket is? A gyermeknek nem lesz kellemetlen érzés hogy nem anyukájával találkozom úgy?

Figyelt kérdés

26 f vagyok 2 éve független

Csak laza kapcsolataim voltak azóta de a gyerekel mindig logisztikazni kellet .


Interneten megismertem egy nagyon jó csajt igaz 10 évvel fiatalabb nálam és még fiatalabnak néz ki

De nagyon jó lenne oszejoni vele nagyon tetszik csak az a baj hogy lányom folyamatosan nálam van ő meg kis ovis 5 éves nálam lakik nem az anyjanal .


De így meg nemtudok csajozni mert nemhagyhatom egyedül otthon .

Oviba meg délelőtt jár amikor meg senki nem akar randizgatni .

Anyámék néha vigyáznak rá akor lenne idő de az ritka és nagyon alkalmazkodni kéne.


Beszéltem sokat ezzel a lannyal nem zavarna azt mondta ha vinném a lányom is első talira csak én kicsit félek hogy így hogyan tudok valakit felszedni ha figyelmemet másra is kell fordítanom.



#Gyerekel csajozas
2023. júl. 10. 14:29
 81/93 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nagyon beteg ember vagy. Kár volt az összes szóért..
2023. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 A kérdező kommentje:

81#Karnak nem kár jó itt beszelgetni veletek meg ha szidnak is.🙂

mashol nemtudok ilyesmiről és ez baj mert teljesen bezarom magam a kis vilagomba .

Kell egy nagyobb látoter.



Nem vagyok gonosz ember csak beteg.most is itt ülök gyerekem elment 3 napra anyamekkal nyaral és nemtudom mit kezdjek magamal és szenvedek ettől üres az egész életem a gyerekem nélkül.


Prostizhatnek maszturbalhatnek ihatnek nézzhetnem a híreket vagy filmezhetek setalhatok de egy idő után uncsi.


Jó lenne egyszer igazából érezni valami intenzivet.

Most valami ilyen programot nézek

Kéne bungee jumpingolni vagy tandemugrani .

Vagy valami más olyan program ami adrenalint vált ki amitől enis érzek intenzíven.



Ha tehetném hidjetek el athuzaloznam az agyam hogy intenzíven is tudjak érezni így ez csak fel élet ezt enis tudom

És rendkívül rossz

hiába van még mindenem van munkám a testem egészséges tudok tanulni nem vagyok szellemileg fejletlen .

De érzelmek nélkül csak fel élet

Vagy tán tévedek?


Szégyent kéne erezek azért amiket csináltam?tudom hogy kéne de nem érzem ezért is írtam le a sztorim


Sok dologban hibáztam lehetet volna okosabban taktikazni okosabban élni de sose akartam ártani senkinek nem tartom magam rossz embernek lehetőségeimhez képest igyekszem.

2023. júl. 27. 13:05
 83/93 anonim ***** válasza:
100%

26!

Nem bèbiszitter vagy hanem a gyereked apja, ès az a dolgod, hogy neveld őt!!

2023. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
100%
Jahh, ès amúgy a gyereke anyja nem közèpiskolás volt, hanem általános suliban 7-es!!!!
2023. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 A kérdező kommentje:

Ezt nem kell mondani ezt csinálom csak hát férfiként más osztoneim is vannak .


Nem érzem magam teljesnek.hianyt érzek.


Sajnos ezekel a csajokkal nem jött össze taliztunk de ennyi.

Van egy 26 éves lány azzal próbálkozom de az meg rendes kapcsolatot akar minden napi foglalkozást fuh én meg erre nem vagyok kész.

2023. aug. 19. 15:16
 86/93 anonim ***** válasza:
100%
Khmm meg a teherbeeses elott is volt szex!! Akkor a csaj 13 volt, szoval nem teljesen legalis
2023. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
100%

Jah, igen nagyon megbántad, jóvátennèd a hibádat, nem èrted mièrt kell tèged elítèlni, mert 20 èvesrn ugyebar kinek van esze?

Akkor mèg mindig mièrt a 13 èves kiscsajokat akarod szèjjelk@rni??

Jóvátehetnèd a hibádat, ha tanultal volna belőle!

2023. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
100%

50!


Bár úgy lenne!

2023. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 A kérdező kommentje:

86# azt csak exem tudja meg én volt e valami előtte.

Ha esetleg igen van 20 éve elmondani ahol kell ő dontese


Már ennyire fiatalokra nem hajtok azért. Plusz nem akarok több gyereket ennyi nem elég hogy jó embernek számítsak?

2023. aug. 19. 16:09
 90/93 anonim ***** válasza:
100%
Ööö...nem, nem elég.
2023. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!