Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első talira el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első talira el lehet vinni a gyermekünket is? A gyermeknek nem lesz kellemetlen érzés hogy nem anyukájával találkozom úgy?

Figyelt kérdés

26 f vagyok 2 éve független

Csak laza kapcsolataim voltak azóta de a gyerekel mindig logisztikazni kellet .


Interneten megismertem egy nagyon jó csajt igaz 10 évvel fiatalabb nálam és még fiatalabnak néz ki

De nagyon jó lenne oszejoni vele nagyon tetszik csak az a baj hogy lányom folyamatosan nálam van ő meg kis ovis 5 éves nálam lakik nem az anyjanal .


De így meg nemtudok csajozni mert nemhagyhatom egyedül otthon .

Oviba meg délelőtt jár amikor meg senki nem akar randizgatni .

Anyámék néha vigyáznak rá akor lenne idő de az ritka és nagyon alkalmazkodni kéne.


Beszéltem sokat ezzel a lannyal nem zavarna azt mondta ha vinném a lányom is első talira csak én kicsit félek hogy így hogyan tudok valakit felszedni ha figyelmemet másra is kell fordítanom.



#Gyerekel csajozas
2023. júl. 10. 14:29
 51/93 anonim ***** válasza:
100%

Oké, kipróbáltad. Ahogy azt is, hogy Putris Dzsennifert csináltad fel.

De azt vésd be, hogy a saját gyereked neveléséért nem kapsz aranyérmet a nyakadba. Megcsináltad, akkor neveld fel. És a gyerektől ezért ne várd el soha(nincsen jogod hozzá), hogy csókolgassa a talpad. Nem az ő döntése volt a létrehozása. Érthető?

2023. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 A kérdező kommentje:

50# 14 év felett annyi csajt visszel fel amennyit akarsz és annyival chetelsz amennyivel akarsz .

De amugy 2 éve ment el a csajom ugyan sok csajjal cheteztem de azóta egyel se taliztam aki 18 alatti lett volna .nem vagyok szexuális ragadozó tudom annak hisztek de alapvetően nem volt sok partnerem.

Időm se lenne és ha csak szex kell azt sokkal könnyebb egy idősebb nőtől megkapni .


Ez az 1 lány volt életemben akivel ilyen szintű komoly kapcsolatom volt.

tanítványom és mániám volt egy személyben azóta csak ismerkedem barátkozóm plusz nevelem a gyerekünk

2023. júl. 11. 13:53
 53/93 A kérdező kommentje:

51# nem a lányom döntése volt hogy megszűlesen ez igaz engem se kérdezett meg senki.ja mondjuk én se vagyok hallás anyámnak valoszinu gyerek se lesz nekem .


Jó igazából az a lényeg hogy boldog legyen.remelem érzelmi és szociális dolgait anyjától kapja


Kitartást és erőt tőlem és akor jó lesz neki .

Olyan akaratos már most 😀nem lehet irányítani pont mint engem anno.

Mikor elhagyta anyja vittük pszichológushoz azt mondták egészséges de kamasz korában rengeteg bajunk lesz mert nagyon nagy akarata van .

2023. júl. 11. 14:15
 54/93 anonim ***** válasza:
32%
Nehezen hiszem, hogy a szüleiden kívül nincs más családtag, barát, kolléga, szomszéd, esetleg egy ovis társa a gyereknek, akihez átmehetne másfél-2 órára.
2023. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 A kérdező kommentje:

Szüleimnek vannak barátai de ők már jóval 40 felett vannak csak néhány haverjuknak van még kisgyerek .

Általában mindenkinek kamasz vagy felnot a gyerek.

Dedszulok már idősek 70 koruliek rájuk már nem lehet hagyni .


Hugomra tudom rabizni .


Én nekem nincsenek és nem is voltak szociális kapcsolataim szomszédokkal se beszélek kollégákkal csak melóban dumalok de nem vagyunk annyira jóban hogy rájuk bízam. Nincsenek barataim mert nem alakítottam ki ilyesmit inkább egyedül voltam .


Én csak a családra tamaszkodhatom vagy fizetek bebisitert ha van a környéken majd megnezem .


Ja jó lenne ha lenne 20 barátom aztán felváltva lehetne jatszaniuk egyszer ide vinni aztán másikhoz meg nekem is talán jó lett volna ha lennenek barátaim és tudok velük dumálni iszogatni stb

De én mindig is elege különc voltam .nem megy a csoportos létezés.

2023. júl. 11. 14:43
 56/93 A kérdező kommentje:

Na tegnap megvolt a tali vinnem kellet a gyereket de nem volt baj

Volt ott egy másik gyerek eljátszott addig meg ott voltunk.azert figyeltem öt is.


úgy beszéltem le a csajjal jatszoteren találkozunk hogy kislanyom is el legyen foglalva.

O is hozta a barátnőjét mert szegyelos így 3 asban dumáltunk egy padon fel órát aztán kész.



😀 kicsit hülye voltam mind 2 nek elkezdtem bokolni mert barátnő meg szebb volt mint a csaj.elege imponált is nekik

Nem szolt a csajszi akihez amúgy jöttem hogy zavarna.

Otthon csináltunk kozis feces beszélgetést na ott is a barátnőjével chetezgettem ő is elége hogy is mondjam közvetlen volt .


Az lett a vége hogy a csaj akivel régebben beszélek megsértődött rám és a barátnőjere.

😀 fuh ez a lány agymukodes nem is voltunk együtt akor mit zavarja ha mással is ismerkedek és bokolok.

Neten úgyis szoktam neha és ő is tudja de persze ha baratnovel az már zavarja őket fuh .


Lehet 2 szék között padló lesz ebbol vagy nem majd kiderul .

Azon készült ki a csaj hogy barátnője belement hogy kettesben is beszélgesunk másnap ugyan ott


Tudom nagyon nagyob szemét vagyok de nagyon jó volt végre újra talizgatni .

2023. júl. 21. 07:09
 57/93 anonim ***** válasza:
100%

Na remélem kiéltwd a perverziódat trollocska….


Nem szeretnék belegondolni, hogy van olyan hülye aki így gondolkozik mint te, és nem érti mi a gond. Minek bókol valaki egy harmadik félnek randin… és utána csodálkozik, hogy a randipartner megsértődik. Szeretném azt hinni, hogy mindez kamu…

2023. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
100%

Te egyszerűen full gáz vagy. A szemét az túl enyhe kifejezés. Agyadra ment a gcid. Tényleg nem tudom elhinni, hogy létezik nőnemű, aki vonzónak találhat,akármilyen korú is. De a jelek szerint most megtaláltad a szellemi szintedet a másik nemben. Bár az eredetileg kinézett kislány azért némileg kapisgálja, hogy nagyon nem vagy rendben semmilyen szinten. Kérdés, hogy mennyire veszi majd komolyan a figyelmeztető jeleket veled kapcsolatban a barátnőjével ellentétben?Remélhetőleg rájön tényleg még időben, hogy csak egy kiéhezett üzekedő kan típussal hozta össze a szerencsétlenség.

És te nevelsz gyereket..... Ilyen agyi teljesítménnyel..... Kiábrándító.

Tényleg nem megbántani akarlak, de nem vagyok hazug ember, tehát nem fogom szépíteni a rólad alkotott véleményemet. Nem akarom táplálni azt, ami eleve szar. Nem vagy még egyáltalán felnőve, hanem valahol a 10-16 éves kor között vagy el akadva, de nagyon.

2023. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 A kérdező kommentje:

58# nem sertodtem meg valoszinu igazad van 10-16 év kozott el vagyok akadva örökre.

Tapasztalatom növekszik,a társadalmi pozícióm is javul, magabiztosabb vagyok .

testem öregszik de lelkem vagy hogy is mondjam valóban elakadt.


Ezért vagyok efebofil vagy mi a helyes kifejezés.


Hidd el akartam sokszor felnőtt nőkkel idősebbekel is ismerkedni

Tudtam is volt akivel volt 1 2 tali, szex is .

De aztán elfogy a közös téma.egy idő után nem érzem jól magam velük.


Ilyen fiatalabb csajokkal meg minden olyan flottul megy mindig van téma legfeljebb ok hagynak ott .


Igyis úgyis szar nekem higyetek el. de 2 szabalyt azért már betartok 14 felett legyen mindenki és nem ejtek senkit újra teherbe szándékosan.


Ha ezeket betartom akor vegulis csak szórakozás.

2023. júl. 21. 08:58
 60/93 anonim ***** válasza:
100%

#59

Ezt időben közöld a kiscsajokkal is, hogy végül is csak szórakozás.

A jó hír az, hogy pár év, és a probléma magától megszűnik. Már esélyed se lesz a tiniknél.

2023. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!