Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első talira el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első talira el lehet vinni a gyermekünket is? A gyermeknek nem lesz kellemetlen érzés hogy nem anyukájával találkozom úgy?

Figyelt kérdés

26 f vagyok 2 éve független

Csak laza kapcsolataim voltak azóta de a gyerekel mindig logisztikazni kellet .


Interneten megismertem egy nagyon jó csajt igaz 10 évvel fiatalabb nálam és még fiatalabnak néz ki

De nagyon jó lenne oszejoni vele nagyon tetszik csak az a baj hogy lányom folyamatosan nálam van ő meg kis ovis 5 éves nálam lakik nem az anyjanal .


De így meg nemtudok csajozni mert nemhagyhatom egyedül otthon .

Oviba meg délelőtt jár amikor meg senki nem akar randizgatni .

Anyámék néha vigyáznak rá akor lenne idő de az ritka és nagyon alkalmazkodni kéne.


Beszéltem sokat ezzel a lannyal nem zavarna azt mondta ha vinném a lányom is első talira csak én kicsit félek hogy így hogyan tudok valakit felszedni ha figyelmemet másra is kell fordítanom.



#Gyerekel csajozas
2023. júl. 10. 14:29
 31/93 A kérdező kommentje:

Lehet be tudom húgom szervezni bebisiternek ő amúgy is szokott segíteni mindent 17 éves de tudja furdetni ettetni altatni szórakoztatni mindent .

Most diakmeloban sutogeti a palacsintát 800 ft oraberert ha ugyan annyit adok neki csak vigyáz rá addig meg csajozóm.


Mondjuk ebben az a rossz hogy utána mindig kérni fog és eddig ingyen csinálta a gyerekvigyazast😀

2023. júl. 10. 19:52
 32/93 A kérdező kommentje:

30# ki mondta hogy bűdos vele foglalkozni hidd el többet foglalkoztam vele akor is mikor együtt voltunk a párommal.


Csak ez nem 1 személyes feladat legalábbis addig meg nem lesz iskolás a gyermek .


Arra nem számoltam hogy 3 évet neveli a gyermeket és csak úgy lelep.

Azzal számoltam ha szét is megyünk akor hetvegi apuka leszek és kész. Ha meg jó együtt akor boldogok leszünk azért csináltam!


Amúgy ezt mindenki megkerdezi mindig hogy miért? Miért?

Vagy 50 szer kerdeztek meg a szüleim a csaladsegito meg gyamugy meg itt is meg máshol is .

Azért csináltam mert azt hittem rövid úton elerhetek mindent amit akarok .

Külön élet barátnő csalad.es sikerült is csak a gyorsan jött siker gyorsan is megy ezt is megtanultam.

2023. júl. 10. 20:39
 33/93 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a gyereket sajnálom, mármint mindkettőt.
2023. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a tortenetben, mindeki gyerek, es mindeki vesztes.
2023. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 A kérdező kommentje:

Engem sajnos soha nem sajnal senki otthon se mashol 😀😀


pedig sok aldozatott hozzok ezért a gyerekert remélem ha más nem ő legalább felnotkent értékeli.

Simán otthagyhattam volna a terhes anyját oldja meg ahogy akarja de nemtettem pedig logikus lett volna.

És akkor is simán itthagyhatam volna mikor egyedül maradtam vele

De nem tetem.

Azért igyekszem jó ember lenni.

Párkapcsolati és szexuális téren zuros vagyok ez igaz de a többi területen igyekszem hajtalni.

Próbálkozni kell újra és újra és akor talán sikerül a boldogság vagy tévedek?

2023. júl. 11. 00:45
 36/93 anonim ***** válasza:
100%
És simogassuk meg a buksid, mert nem hagytad el a gyereket? Az apa ugyanolyan szülő, mint az anya, nem jár azért neked külön elismerés, mert neveled a gyerekedet.
2023. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
100%

Az nem minősíthető szülőnek, aki azzal érvel, hogy simán otthagyhatta volna a gyereket az anyjával, vagy akárhol. Ha már képtelen voltál felelősséggel védekezni, akkor kutya kötelességed bármiáron a felelősséget vállalni! Nagyon gusztustalan a hozzáállásod a saját hülyeségedhez.

Azért nem érdemelsz dicséretet, mert létrehoztál egy számodra tökéletesen felesleges életet. A következményeit kötelességed vállalni. Elképesztő, hogy a saját hibád miatt még dicséretet is vársz. Ennyire nincsen önkritikád? Milyen ember vagy te?

2023. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
100%

Te az élet minden területén zűrös vagy nem csak párkapcsolatban és szexuális téren. De amúgy ha ezt így bevallod, miért érzed, hogy jogodban áll ennek kitenni egy kislányt? Pláne miért akarod megrontani?


A másik: te nem áldozatot hozol hanem szülő vagy. Pont. Ha megcsinálni volt eszed, akkor felnevelni is legyen. Egy gyereknek csináltál gyereket és rá akarod hárítani a felelősséget? Egy apának nem heti 2-3 nap kell foglalkoznia a gyerekével hanem heti 7 nap napi 24 órában. Ez nem kizárólag az anya dolga, mert egy gyerekhez 2 ember kell. Most már törődj bele, hogy szülő vagy és viseld ami ezzel jár. Lett volna más út, más lehetőség (nem, nem az, hogy elhagyod a terhes kislányt). Több, mint valószínű, hogy tizenévesen (bőven középiskolás kiskamaszként) esze ágában sem volt szülni és gyereket nevelni, hisz még ő maga is gyerek volt, még nem is élt, szó szerint előtte állt az élet. Valószínű te voltál az első pasija és bemesélted neki, hogy ez így jó lesz, szegény naiv gyerek meg elhitte minden szavadat és csodálkozol, hogy lelépett? Nem érzed a súlyát annak amit tettél? Itt rajtad kívül mindenki áldozat, és te teszed ki őket ennek.

2023. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 A kérdező kommentje:

38# nem rontok én meg senkit ez a lány akivel chetezek se szűz és végső soron a volt párom se volt az csak majdnem.


Én amúgy teljesen magamat is áldozatnak érzem.oke teherbe ejtettem egy kislanyt! De 6 éve teszem jóvá amit csináltam.

Anyuka is mindent megkapott ami akart.

Nem volt egyszerű vele se élni mindenerol gondoskodni de megkapta .

Az más kérdés hogy 18 évesen elment de ezt önként tette .


Én azt érzem a gyerekről maximálisan gondoskodtam.anyjanak is mindent megtettem.ez nem eleg hogy jovategyem a hibámat?


Maximálisan odateszem magamat 6 éve és ezt mindenki a családomban full természetesnek vesszi de szerintem a korombeli + meg a hozzám hasonló "talán kicsit problemas" emberek 80% biztos nem tenne.

Fogtak volna magukat és itthagytak volna csapot papot.


Remélem majd a gyerek értékeli egyszer ezt ha már más nem.

2023. júl. 11. 11:33
 40/93 anonim ***** válasza:
100%

Nálad semmi keresnivalója lánynemű gyereknek. Egy beteg állat vagy.

IP cím alapján meg lehet keresni, jelenteni, és remélhetőleg kimentik tőled.

2023. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!