Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés fázisában vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés fázisában vagyunk, de másfél hónap alatt már kétszer hozta fel az anyagiakat, mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Próbáltam úgy tenni, mintha meg sem hallottam volna, mert szinte nekem volt iszonyú kellemetlen a dolog.

A férfi, akivel több mint egy hónapja ismerjük egymást, kissé problémásnak tűnik munka szempontjából. Nemsokára végre találkozunk személyesen, bár ezek után nem tudom, mire számíthatok tőle … egy kávé esetleg belefér-e a randiba :)

Szóval utálja a munkáját, ami hol van, hol nincs mostanában, de azt is közölte, hogy egy ideje már nem kapott fizetést. Ez a kijelentés 2 szer elhangzott a másfél hónap alatt, meg hogy valakinek említett engem, hogy ráadásul én sem vagyok a közelben, hogy valamilyen formában segítsek neki (…) Fura, ennek ellenére még a wc-re is kocsival jár.

Csak bízom abban, tesztelni próbált, bár ez elég erős szerintem ismeretlenül.


2023. nov. 4. 14:04
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
11%
Erős Red Flag ez számomra, de őszintén megmondva egy randinak adnék esélyt. Nálunk is szóba jött a kereset és a félre tett a pénz a randipartneremmel, mégsem húzzuk le egymást, vagy alapozunk a másik életére, főleg a jövőt illetően.
2023. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
96%

11es, a csávó gyakorlatilag munkanélküli, és valószínűleg nagyzolási mániában szenved.


Hidd el, ha egy ilyennel kedves vagy, kölcsön adsz, saját magadat sodrod bajba.

2023. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

És mit tesztel? Hogy összejönnel-e egy néha dolgozgato, másokon élősködő pasival? Ez off.

És nyilván őmaga ez a pasi. Meg nagyobb off.

2023. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Kitana. ***** válasza:
100%
Ez valami link alak. Ha nem kap fizetést, miközben elvileg van épp munkája, gondolom nem nagyon jár be vagy hát már nincs is neki, csak nem akarja mondani. Egy hónapos chat után meg nem is értem, hogy merül fel a gondolat egyáltalán, hogy segítenél neki, ha közelebb lennél, te egyelőre egy idegen vagy szinte :D Én nem pazarolnám az időmet a randira.
2023. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok, sosem adnák kölcsön! Sőt, ha ide menne a dolog akkor lépnék is a kapcsolatból. Az már kizáró oka egy normális kapcsolatnak.
2023. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Nem fogok randizni vele, sajnálom az időmet arra, hogy felöltözzek :)
2023. nov. 4. 14:59
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam úgy tenni, mintha meg sem hallottam volna"

Nem piszkálni akarlak, félre ne értsd, de pont ez az, amit tilos. Azért szaladnak bele rengetegen teljesen működésképtelen, diszfunkcionális, vagy éppenséggel kihasználó, lehúzó, netán bántalmazó kapcsolatokba, mert a tök egyértelmű jeleket figyelmen kívül hagyják, csak hogy az ne rondítson bele a képbe. Nem szabad. Ha már a kezdetkor komoly intő jeleket látsz, akkor hagyni kell a fenébe az egészet. Van még elég másik pasas a Földön, hülyeség beleszaladni egy olyan kapcsolatba, ahol már az alapvető dolgok sem stimmelnek.


"Szóval utálja a munkáját, ami hol van, hol nincs mostanában, de azt is közölte, hogy egy ideje már nem kapott fizetést."

Most ez nyilván olyan dolog, ami a legjobbakkal is előfordulhat, szóval egyáltalán nem mindegy, hogy ez milyen összefüggésben, és milyen környezetben hangzott el. De úgy érzem, hogy nem olyan kontenxtusban említette, ahol épp a jövőbeli munkalehetőségeiről, és egy jobb karrierről mesélt. ;-) Mert tök más, amikor valaki lelépett egy lehúzó munkahelyről, és keresi azt, ahol jobban megbecsülik, és ahol jobban kamatoztathatja a képességeit, meg megint más az, amikor valakinek semmi nem jó, és csak alibiből dolgozgat néha-néha. Nyilván utóbbi, ha nem akarsz a nyakadba kapni egy nyámnyila élősködőt, akit éveken-évtizedeken át eltarthatsz, akkor messzemenően kerülendő.


"valakinek említett engem, hogy ráadásul én sem vagyok a közelben, hogy valamilyen formában segítsek neki"

Ez meg akkora red flag, mint amekkorát a tegnapi F1 időmérőn lengettek. Oké, én egy szabadelvű ember vagyok, nem vagyok a begyepesedett híve a kőbe vésett nemi szerepeknek, de azért rohadtul gáznak gondolom, amikor egy ismerkedési fázisban már a pasas arról nyervákol, hogy nincs itt a közelében a leendő randipartnere, azért, hogy segítsen neki. Ez önmagában véve is gáz, de egy pasitól szerintem hatványozottan az. Nőben is gáz az aranyásó, de ez... és a "vicc" az, hogy még az ilyen szokott fene módon domináns lenni, aki elvárná, hogy a másik, aki eltartja, kvázi a cselédje legyen. De még ha nincs is így, ez eleve egy rohadt rossz ómen, amikor valaki a másikban a pénztárcát látja.


"Fura, ennek ellenére még a wc-re is kocsival jár."

Na, ez meg a másik, amitől falnak tudnék menni. Jó, oké, én meg a másik véglet vagyok, aki több okból sem szeretne autót, de úgy gondolom, azért elég gáz, amikor valaki már kis túlzással azt is elfelejti, hogy milyen két lábon járni. Főleg ez kombinálva az eddigiekkel... itt borítékolható, hogy te fizetnéd azt, hogy még a sarki vegyesboltba is autóval járjon.


"Csak bízom abban, tesztelni próbált"

Ez meg szerintem a másik bazi nagy red flag. Játszmázások, "tesztelések", egyéb kamuzások, átverések, stb. nekem teljesen összeegyeztethetetlenek egy kapcsolattal. Azt nem színészkedésre, meg hazugságokra, hanem őszinteségre, és nyíltságra kellene alapozni.

2023. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, jó döntés! Csak tarts ki az álláspontod mellett.
2023. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

#17

Mindenkinek köszönöm, de Neked főleg, fényévekre vagy tőlem …

2023. nov. 4. 15:08
 20/37 A kérdező kommentje:

“aki elvárná, hogy a másik, aki eltartja, kvázi a cselédje legyen.”


Nos igen, azt is boncolgatta, milyen egy nő vagyok, aki csak dolgozik és sportol … nem tesz az asztalra ételt a férfinek, de ő majd igényli, hogy foglalkozzak a lelkével, meg amikor beteg, neki törődésre van szüksége :))

Szerintem itt tettem pontot a végére lélekben :))

2023. nov. 4. 15:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!