Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötletnek tartjátok? . Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötletnek tartjátok? . Már nagyon belezúgtam és nem merem neki elmondani így hát erre gondoltam. Bővebben lennt. :D:D

Figyelt kérdés
Még soha nem csókolóztam, és wan 1 fiú aki nagyon teccik, sztem én is teccek neki csak ő túl félénk h megtegye az első lépést. Arra gondoltam hogy majd én megteszem..Már 1 ideje szemezgetünk is és láccik h kedwel.... Minden évben táborozni megyek, ahol ő is ott wan, úgy döntöttem h ott majd behívom a sátramba és ott megkérdezem tőle hogy bízik e bennem, ha a válasz igen akkor megkérem hogy csukja be a szemét. És ezek után megcsókolom..:D:D..szerintetek jó ötlet? Mert én is azt szeretném h szép helyen történjen meg az első csókom meg ő is. Ezért hát a tábort találtam megfelelőnek mert mindig szép helyeken szoktunk táborozni.Visszautasítana? Attól félek h rosszul csinálom majd, wagy h ő visszautasít..Már éw eleje óta wárok rá de elég wolt!Lécci ne irjátok azt h felejtsem el mert képtelen lennék rá!!...Fiúk wálaszát is wárom h mit szólnátok ha az a lány aki nektek teccik egyszer csak megcsókolna..ja és ha már eddig elolwastátok akkor legalább válaszoljatok is...előre is köszi minden wálaszt...:D:D..
2009. szept. 3. 15:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Ötletnek szerintem jó ötlet,csak jövő nyárig várni... :D Türelmes lehetsz :D

Amúgy jó ötlet,de csak akkor tedd meg,ha teljesen biztos vagy benne h bejösz neki,mert ha nem,rosszul sülhet el.

Kérdezd meg a legjobb barátját vagy egyik bnődet kérdd meg vagy vedd fel vele a kapcsolatot msnen és személyesen és majd elválik. Sok sikert!(amúgy nekem tetszene :D)


16f

2009. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
*bocs :D azt akartam még h kérdd meg egyik bnődet hogy kérdezze meg =D Amúgy korotok?
2009. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Jó ötlet ,de miért kell ennyire kicicomázni, túldivatozni még az írást is?

A magyar nyelv egy nagyon szép nyelv tessék szépen megtanulni!!!

Ilyen írással megbuktatnak a tanárok!!!

2009. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszene, és igaza van az előttem szólónak ,hogy mindenképpen próbáld valahogy megtudni tényleg szeret, vagy bejössz neki mert ha nem, akkor lehet más hogy fogja lereagálni, 15f
2009. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
aha, merész elképzelés, de lehet picit túl bonyolítod..ha beszélgettek akkor hívd el sétálni, vagy valahová, lehet azután ő majd átveszi az irányítást, csak vigyázz ne nyomulj rá, lehet hogy rosszul értelmezed a jeleket...:)
2009. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

De aranyos vagy!!

Hány éves vagy?

Szerintem jó ötlet, nem hiszem, hogy visszautasitaná :)

24/N

2009. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek..amúgy én 16L ő meg 15F...gáz ez a korkülönbség..??
2009. szept. 3. 16:44
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Csöppet sem, és csatlakozok az előttem szólókhoz :) Sok sikert^^
2009. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
65%
Tanulj meg írni.
2009. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
31%

Off: így sztem is eccerűbb írni

Am sok sikert:) csodálom a bátorságod:D én még köszönni se nagyon merek hasonló helyzetbenxd bár lehet h kics túl merész lennél...szal téll vagy te vedd fel az ő haverját vagy a te bnőd vegye fel őt

2009. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!