Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötletnek tartjátok? . Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötletnek tartjátok? . Már nagyon belezúgtam és nem merem neki elmondani így hát erre gondoltam. Bővebben lennt. :D:D

Figyelt kérdés
Még soha nem csókolóztam, és wan 1 fiú aki nagyon teccik, sztem én is teccek neki csak ő túl félénk h megtegye az első lépést. Arra gondoltam hogy majd én megteszem..Már 1 ideje szemezgetünk is és láccik h kedwel.... Minden évben táborozni megyek, ahol ő is ott wan, úgy döntöttem h ott majd behívom a sátramba és ott megkérdezem tőle hogy bízik e bennem, ha a válasz igen akkor megkérem hogy csukja be a szemét. És ezek után megcsókolom..:D:D..szerintetek jó ötlet? Mert én is azt szeretném h szép helyen történjen meg az első csókom meg ő is. Ezért hát a tábort találtam megfelelőnek mert mindig szép helyeken szoktunk táborozni.Visszautasítana? Attól félek h rosszul csinálom majd, wagy h ő visszautasít..Már éw eleje óta wárok rá de elég wolt!Lécci ne irjátok azt h felejtsem el mert képtelen lennék rá!!...Fiúk wálaszát is wárom h mit szólnátok ha az a lány aki nektek teccik egyszer csak megcsókolna..ja és ha már eddig elolwastátok akkor legalább válaszoljatok is...előre is köszi minden wálaszt...:D:D..
2009. szept. 3. 15:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
szerinted, ha w-vel írsz egy olyan szót, amit v-vel kéne ,,menő" leszel? Nemleszel az, inkább szánalmas.Ez a w-s dolog meg még irritálóbb is nekem legalábbis, mint a vok meg az ilyen magyar nyelvet romboló "szavak".
2009. szept. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
55%

01:40-es h te mekkora 1 sz@nalom vagy komolyan=)..

Kritizálod itt a helyesirást ,kozbe tevagy a legret@rdáltabb idi@ta kommentelo h ezen fennakac ,most a teccik-et mié nembirod igy kiolvasni?..Ennyire irrátál ,akkor meg neolvasd ,nemkérte senkise ha nem "TECCIK"^^..

Érdekes csak paran kaptak fel ezt a helyesirast (jopáran:D),de egyszer leirtak azt késsz ,nemvergodtek ,nemverték itt a nyálukat mint te ,gondolkozzá má 1 cseppet el magadon..

2009. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
TÁ JÓ ÉÉJGGGGG. milért kell mindent w-vel irni sima v helyett xDDD. Am jó ötlet. Én nagyon örülnék neki ha valaki ezt velem tenné meg :) 16/F
2009. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

nem kéne várnod jövő nyárig... szerintem...


OFF

hagyjátok már szegény lányt,a kérédst így is el lehetett olvasni,és mellesleg nekem fel se tünt a w-s dolog :) a teccik szót meg gyorsabban lehet irni... néha én is szoktam ha gyorsan akarok irni vmit...

2009. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a w-id! Ez csak annyit jelent, hogy egyéniség vagy, nem a nyelvünk megszégyenítése. Akit zavar, hogy egy 16 éves lány, aki ki akar tűnni ilyet ír, annak vannak pszichológiai problémái!


Jó ötletnek tartom, amit írtál! Nagyon kedves lány vagy. Nem tartom soknak a köztetek lévő egy évet, de lehet, hogy ő pont ezért nem is mer gondolni rád! Hajrá! Remélem megtudjuk egyszer, hogy hogyan reagált! :)

2009. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!