Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötletnek tartjátok? . Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötletnek tartjátok? . Már nagyon belezúgtam és nem merem neki elmondani így hát erre gondoltam. Bővebben lennt. :D:D

Figyelt kérdés
Még soha nem csókolóztam, és wan 1 fiú aki nagyon teccik, sztem én is teccek neki csak ő túl félénk h megtegye az első lépést. Arra gondoltam hogy majd én megteszem..Már 1 ideje szemezgetünk is és láccik h kedwel.... Minden évben táborozni megyek, ahol ő is ott wan, úgy döntöttem h ott majd behívom a sátramba és ott megkérdezem tőle hogy bízik e bennem, ha a válasz igen akkor megkérem hogy csukja be a szemét. És ezek után megcsókolom..:D:D..szerintetek jó ötlet? Mert én is azt szeretném h szép helyen történjen meg az első csókom meg ő is. Ezért hát a tábort találtam megfelelőnek mert mindig szép helyeken szoktunk táborozni.Visszautasítana? Attól félek h rosszul csinálom majd, wagy h ő visszautasít..Már éw eleje óta wárok rá de elég wolt!Lécci ne irjátok azt h felejtsem el mert képtelen lennék rá!!...Fiúk wálaszát is wárom h mit szólnátok ha az a lány aki nektek teccik egyszer csak megcsókolna..ja és ha már eddig elolwastátok akkor legalább válaszoljatok is...előre is köszi minden wálaszt...:D:D..
2009. szept. 3. 15:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
70%

sztem nagyon jóötlet és nemgáz a korkülönbség:D

olyan cukin írtad:D

biztos fog neki tetszeni:)

sok sikert!!!!

puszi

19/L

2009. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
"teccik" "éw" hát milyen ember vagy te?Tanulj meg magyarul és utána kezdj bele bármibe is.
2009. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
es ha mar itt tartunk, a valaszoljatok az mernem walaszoljatok? szart csinalsz, de meg azt is szarul
2009. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg TE vagy a szánalmas, írni sem tudsz, mellesleg nehogymár egy 16 éves kislány szólogasson be...

EZT LASSAN ÍROM HOGY ELBÍRD OLVASNI MIVEL NEM A TE NYELVEDEN ÍROM! TANULJÁL MEG ÍRNI AZ ISKOLÁBAN ÉS OLYAN 3-4 ÉV MÚLVA VISSZATÉRHETSZ ERRE A CSÓKOS DOLOGRA!

2009. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
57%
Nemtudom mi bajotok van az irásával ,en nemdramatizáltam ennyire tul ,elbirtad olvasni nem?akkor meg mitkell itt sirni ,most neked nemolyanmind1 h W-vel v V-vel van irva?..Dedo h ilyen kis aprosagon felkapjatok a vizet..istenem..xD
2009. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez nagyon jó 5let.Nekem is tetszene.Csak ha ez 1 nyári tábor , akkor az idő nagysága miatt nem jó, mert túl messze van és ha addig nem lép senki nagy az esély h becsajozik vagy h léptek de csak abrátok lesztek emrt addig akarok várni.
2009. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
48%

Nem a magyar helyesíras szabályaira volt kíváncsi:D tanuljatok meg olvasni mi a kérdés :)))))

jó ötlet :)

2009. szept. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha így áll hozzá mást ne várjon.
2009. szept. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
48%

Szuper otletnek tartom. Nekem tetszene.

16/F wagyok

2009. szept. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

ma 03:04


Te is olyan idióta vagy mint a kérdező.

2009. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!