Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötletnek tartjátok? . Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötletnek tartjátok? . Már nagyon belezúgtam és nem merem neki elmondani így hát erre gondoltam. Bővebben lennt. :D:D

Figyelt kérdés
Még soha nem csókolóztam, és wan 1 fiú aki nagyon teccik, sztem én is teccek neki csak ő túl félénk h megtegye az első lépést. Arra gondoltam hogy majd én megteszem..Már 1 ideje szemezgetünk is és láccik h kedwel.... Minden évben táborozni megyek, ahol ő is ott wan, úgy döntöttem h ott majd behívom a sátramba és ott megkérdezem tőle hogy bízik e bennem, ha a válasz igen akkor megkérem hogy csukja be a szemét. És ezek után megcsókolom..:D:D..szerintetek jó ötlet? Mert én is azt szeretném h szép helyen történjen meg az első csókom meg ő is. Ezért hát a tábort találtam megfelelőnek mert mindig szép helyeken szoktunk táborozni.Visszautasítana? Attól félek h rosszul csinálom majd, wagy h ő visszautasít..Már éw eleje óta wárok rá de elég wolt!Lécci ne irjátok azt h felejtsem el mert képtelen lennék rá!!...Fiúk wálaszát is wárom h mit szólnátok ha az a lány aki nektek teccik egyszer csak megcsókolna..ja és ha már eddig elolwastátok akkor legalább válaszoljatok is...előre is köszi minden wálaszt...:D:D..
2009. szept. 3. 15:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
77%
Akkor keressetek egy másik nyelvet, ne ezt barmoljátok szét.
2009. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

OFF


Kéne csinálni egy programot az oldalra, melynek célja a helyesírás ellenőrzés. Ha a kérdésben hiba lenne, egyszerűen nem engedné kiírni.

Bár lehet, hogy fogyatkozna a látogatók száma.


ON

2009. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok megint.


Hozzáteszem, hogy nem az egyszerűségre kellene törekedni, hanem az érthetőségre.

2009. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet szerintem, de tényleg ne várj jövő nyárig... addigra lehet,hogy másik lány fog neki tetszeni, aki megteszi korábban az első lépést!
2009. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
mértkel mindent W igy irni v ez helyet ? :D de ugy irsz ahoyg akarsz ^^ a lényeg az hogy annyit téleg ne várj és az hogy elhivod vmi béna alibivel az jo mert ako ő is tudja hogy mi a szitu akor meg má nem lesz beszari
2009. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
nem mindegy h hogy írom..??..ja és szerintem meg az a lényeg hogy mindenki értse...nem??...pff...szánalmas emberek vannak...:o
2009. szept. 5. 13:58
 17/35 anonim ***** válasza:
88%

Atyaég, ettől az írásmódtól szikrázik a szemem!

Miért nem lehet normális betűkkel írni? Miért jobb az a k@rva W a V helyett? Meg a tetszik helyett a teccik?

Amúgy, csak hogy a kérdésre is válaszoljak: egy nőnek mindig minden körülmények között legyen tartása, még akkor is, ha ez a mai világban már nem divat és akkor is, ha türelmetlen és majd' megvadul a férfiért! Egyébként meg tessék úgy viselkedni, hogy ellenállhatatlan légy (na nem kell kiraknod a melledet, ezen nem ezt értem). Ha a pasi vadászni akar, akkor majd elejti azt vadat, ennyi.

2009. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
uristen te most meno vagy h w t irsz? azt a kva, nemtom mi vezet ra embereket h w t irjanak v helyett, de gondolom nem vagy osztalyelso. kesz erre nemtok mit mondani, remelm azert van aki igy is szeret o_O
2009. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

ja es ha annyira kva mind1, akkor irhatnad normalisan is nem??

20:35 voltam..

2009. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

nem mindegy h hogy írom..??..ja és szerintem meg az a lényeg hogy mindenki értse...nem??...pff...szánalmas emberek vannak...:o

sry csak most olvastam.. szanalmas emberek vannak, hat igen kedves kerdes iro, es szerinted sima v vel nem ertenenk?:O("lényeg hogy mindenki értse...nem??")

elozo 2 voltam..... uristen nem fogok tudni aludni

2009. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!