Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyivel növelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyivel növelem meg az esélyem arra, hogy nőt szerezzek, ha jövő hétvégén mennék fel este először az olaszból rendelt Maserati Granturismo sportkocsimmal?

Figyelt kérdés

Viccen kívül.


F25


2013. márc. 10. 23:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
ha látják is a kocsidat, akkor növeli
2013. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%

Partyribikkel akár ki is tömheted a Maseratid.

De normális lányt CSAK ezzel nem fogsz felszedni..

2013. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%
haver... ha ribancokat akarsz... villogj... ha olyant aki téged akar és nem az autót akkor a bulitól 2 sarokkal arrébb parkolj
2013. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
87%
Semmivel,mert az csak egy kocsi és ha azt hiszed ettől leszel sikeres,akkor az már régen rossz.
2013. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Nőt? Semmivel!! Qvát igen!
2013. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kocsival csak olyan nőt tudsz szerezni, ami hozzá való. Értéktelen dugnivalót. Egy igazi nőt meg rollerrel is meg lehet szerezni, és százszor többet ér.
2013. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

Azt tervezem, hogy megszivatom a csajokat.

Arrébb parkolok le és szokásos módon megyek be egy szórakozóhelyre, majd elkezdek ismerkedni velük és egy haveromat vonom be, felhívom, hogy jöjjön értünk a kocsimmal. Az fogom mondani a lánynak, hogy a haveromé, mert szén gazdag...kíváncsi leszek a fejére. Ha ezután is akar ismerkedni velem, akkor nem árulom el, hogy az enyém, így kiderül, hogy magam miatt akar-e ismerkedni. Ha meg már összejöttünk, elárulom, hogy az enyém a kocsi :)

2013. márc. 10. 23:19
 8/66 A kérdező kommentje:
6-os: Mi az, hogy hozzá való értéktelen d.gni valót? Te ennyire lenézed a Maseratit? Hozzá pontosan egy illedelmes, bölcs nő illik, :D
2013. márc. 10. 23:20
 9/66 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 6-os. Nos, azt hiszem, eltér a véleményünk a nők értékéről. Én még nem láttam Maserati-ban értelmes, bölcs nőt. Plázacicát, meg szórakozóhelyeken pasikat vadászó ragadozókat persze, azok szívesen mérnek így valakit. De nem baj, mert a Maserati-s fickó is általában a megfelelő párja a benne ülő nőnek. Nekik az a mérce. Azért kérdezd majd meg, hogy olvasott-e már valamit életében étlapon meg árcédulákon kívül.
2013. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Mérnök vagyok, elmerültem az önismeretben...miért kell azt hinni, hogy minden egzisztenciával rendelkező ember buta? Olvass egy kis Anthony Robbins-t, azt tanácsolom.
2013. márc. 10. 23:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!