Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyivel növelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyivel növelem meg az esélyem arra, hogy nőt szerezzek, ha jövő hétvégén mennék fel este először az olaszból rendelt Maserati Granturismo sportkocsimmal?

Figyelt kérdés

Viccen kívül.


F25


2013. márc. 10. 23:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
Ha nem gondolod többnek magad, akkor miért hiszed, hogy irigyek vagyunk rád?
2013. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
Ahhoz nem kell többnek gondolnia magát valakinek, hogy irigyek legyenek rá, csak mert tehetős.
2013. márc. 12. 12:25
 43/66 anonim ***** válasza:

Az irigység és a szánalom két külön érzés, csak te túl hülye vagy, ahhoz, hogy felfogd.

Úgy írod le ezt a sok baromságot, mintha csak úgy lehetne csajod, ha ilyen drága szarokkal villogsz, holott a lakosság nagyrésze csóró, mégis jó nőik vannak.

Aztán majd jön a szokásos, hogy minden nő csak a pénzre hajd.

De még mielőtt leírnád vagy 60-szor, nem, nem vagyunk irigyek rád, én konkrétan leszarom, hogy mivel vered a nyálad. Ettől az én életem nem lesz se jobb, se rosszabb.

2013. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
Én is megismétlem önmagam. Tudom, hogy nagyon nehéz elhinni, befogadni, de nem vagyunk irigyek rád. Én csak azt írhatom le újra, hogy ilyen áron csak értéktelen libákat fogsz magadnak, akiket mi viszont nem szeretnénk. Nem azért nem szeretnénk, mert irigyek vagyunk, hanem azért, mert mások az értékeink. De meghagyjuk a libákat neked, Lúdas Matyi! Mazerátizzál sokat velük! Mi meg elmegyünk normális nőkkel, sétálni, kirándulni, örülni, élni. Ti meg csak száguldozzatok, csak ne üssetek el minket. Csak ennyit kérünk. Kössz előre is! Ha meg ennyire unatkozol máskor, hogy nem tudsz mást kitalálni, csak azt, hogy idejössz hencegni, csak szólj, kopogj, csengess, és mi megint mosolygunk majd rajtad.
2013. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:

Egyetértek, az én véleményemet sem az irigység motiválta. Én még csak nem is szánlak (egyelőre). Egyszerűen megkérdeztem, hogy te spóroltad rá össze a pénzt? Nyilván nem. Akkor mitől kellene hanyattesni?

Hogy mennyi pénzed van, konkrétan leszarom. Persze könnyebb azt mondani, hogy irigyek vagyunk, mint elgondolkodni rajta, hogy esetleg igazunk van. Főleg, ha már ennyien mondjuk.


25/N

2013. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
Nem volt meg a napi szex adag 35 éves nő? :)
2013. márc. 12. 19:21
 47/66 A kérdező kommentje:
Vagyis 25 :D
2013. márc. 12. 19:21
 48/66 anonim ***** válasza:
Ebből a két utolsó válaszból is eléggé kiviláglik a "mérnök". :o))) A magam részéről befejeztem ennek a kérdésnek a látogatását. És tényleg, őszinte szánalmam.
2013. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:

Hát, biztos többet szexeltem tegnap, mint te. És még Maserati sem kellett hozzá.

Szerintem te továbbra is az a 18 éves kölyök vagy, aki a szülei pénzén menőzik.


25/N

2013. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
Magam kerestem meg. Ne légy ostoba.
2013. márc. 13. 13:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!