Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyivel növelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyivel növelem meg az esélyem arra, hogy nőt szerezzek, ha jövő hétvégén mennék fel este először az olaszból rendelt Maserati Granturismo sportkocsimmal?

Figyelt kérdés

Viccen kívül.


F25


2013. márc. 10. 23:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
Jaj, ma 10:11! neked ez a bejött az élet? Ennyi lenne az életcél? "Dögös" autók és odajönnek a "dögös" csajok? És ez elég is? Hát csak rajta! Azt szokták ide írni sokszor, hogy akinek ez nem tetszik, az irigy, mert irigyli, hogy már "tehetős". Nem is tudom... én tényleg nem vagyok annyira tehetős, hogy Olsazországból reneljek sportkocsit, beismerem. De hogy azért rendelnék, hogy valami Kustányci Liát vagy Zimányi Lindát szedjek fel, hát nem akarom itt ragozni na, ööö... szép életcél. Hogy ők szép nők és én irigy vagyok? Ugyan... ők tényleg mutatós nők, és nekem egyáltalán nem kellenek, a hasonlók sem. De ha valakinek ez kell, hát legyen neki. Még mindig azt mondom, hogy százszor inkább egy egyszerűbb kinézetű, csupaszív és agy nő, mint egy élő műanyagszobor. Azt nem szeretném eltartani. Meg együtt örülni sem tudnék vele, nem volna közös témánk, a nemiszerv csak rövid ideig központi elfoglaltság. Azután jön a nő többi része, azaz csak jönne, de hát ez meg hiányzik.
2013. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:

Utolsó nem arra mondom,hogy csak ez az életcél,ez már csak a csokireszelék a tejszínhabon ami a tortán van. :)

A tudat,hogy bármit megtehetsz,tehát kakálsz mindenre tele vagy zsével boldog vagy,nem kell költekezni csak a atudat,hogy megtehetsz bármit mégis ad egy fajta eufórikus érzést(a drogosok tudják miről beszélek :D)

Tehát egy fajta lazaság jár át,hogy nincsen gond élek mint hal a vízben,tele vagyok zsével.

A siker érzés,hogy igen ezt elértem és élvezni tudom.Nem felvágás senki előtt hanem a ,,szinte bármit megtehetsz amikor csak akarod", és nincsen kontroll mert rendelkezésre áll az erőforrás.

Ez magával hozza,hogy csajozhatsz is amennyit csak akarsz,és tele vagy önbizalommal,nem kötelező de akkor is a tudat,hogy ezt is simán lehetne,az más,hogy ésszel él az ember,de akkor is nincs ott az a görcsösség.

2013. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:

ha egy kis esze is van a csajnak nem eteted meg ilyen dumával, én legalábbis nagyon furcsállnám hogy egy ilyen kocsit csak úgy odaad a haverod, vagy azt hinném csak csajozni akarsz vele. különben nem látom mi ebben a szivatás. Ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem hogy a granturismo-n belül melyik, (úgyértem granturismo S, MC, MC sport Line...)

A többiekkel egyet értek abban hogy nőt biztos találsz vele de nem biztos hogy olyat akivel tervezni vagy akár rendesen beszélgetni is lehet...

2013. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
Én inkább egy Subari Impreza WRX STI1-et vettem volna,ha azt feltuningolod, annál nincs jobb, baszhatod a maseratid, nemtud semmi, de a ribacnoknak mindeggy csak drága legyen, úgyis csak a kinézet számít nem az h mit tudsz,te meg a kocsid ;)
2013. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
Már eleve az a baj,hogy drága dolgok kellenek, hogy csajozhass, miközben másoknak csórón is megy.
2013. márc. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom,hogy kellenek a drága dolgok,de ezzel is növeled a ,,piacon" az értékedet,mert tetszik nem tetszik te egy áru vagy és mértékkel mérhető.

Mint egy állás:elmehetsz te tecsóba árufeltöltőnek éhbérért,vagy lehetsz SAP tanácsadó havi több millióért.

A követelmények mondják meg te melyikre vagy alkalmas.

Csajozásban is ez a tendencia van minél kalibráltabb egy nő:csinos,kirívó,nőies annál több elvárása van,ezen nincs mit szépíteni.

2013. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
PUAs baromság.
2013. márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:

32-es, 36-os kommentek tulajdonosai és még korábbi hasonlóké, jól látod a dolgokat. Köszönöm, hogy nem ítéled el azt egyből, aki tehetősebb.

Az emberek irigyek. Ezért tartanak ott, ahol.

2013. márc. 12. 10:55
 39/66 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy a többiek irigyek, hanem arról hogy gusztustalan dolog villogni azzal amink van. De ha te úgy gondolod hogy emiatt több vagy mint mások hát éld csak a kis életed, de ugyanoda jutsz majd a végén ahova mindenki más...
2013. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

" De ha te úgy gondolod hogy emiatt több vagy mint mások"


Ezt ki mondta, vagy ki éreztette?

2013. márc. 12. 12:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!