Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyivel növelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyivel növelem meg az esélyem arra, hogy nőt szerezzek, ha jövő hétvégén mennék fel este először az olaszból rendelt Maserati Granturismo sportkocsimmal?

Figyelt kérdés

Viccen kívül.


F25


2013. márc. 10. 23:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
Haver, a mazeráti árából életed végéig fizethetsz 18 éves ribancokat!
2013. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
Nem vadi új, azt sosem tudnám megfizetni :D
2013. márc. 10. 23:33
 13/66 anonim ***** válasza:
Maga a kérdés a bizonyíték rá, hogy milyen szellemi színvonalon élsz. Teljesen független ez attól, hogy valaki mérnök, vagy nem mérnök. Van, aki aranyban méri az élet értékét, és van, aki emberben.
2013. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
Szimplán csak magyaros irigység a részedről. Azt ne mondd már, ha a helyemben lennél, akkor trabanttal mennél inkább. Ha módod lenne rá, ide a rosdás bökőt, hogy Te sem vennél minimum egy Ferrarit vagy valamit. Ez nem felvágás, én egy értelmes kocsiba fektetem a pénzem, más elgépezi, elissza. Szóval érted a kontrasztokat...
2013. márc. 10. 23:38
 15/66 rododendron ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen mérnök vagy, hogy így keresel? Csak mert én is mérnök vagyok, de.. 23L
2013. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy megtudja, hogy milyen kocsid van, mi a faxomért nem mész taxival, mint a normális emberek?


Egyébként az ilyen autókhoz szériatartozék az ostoba szőke liba, nyilván olyanokat tonnaszám találsz a buliban: autóval és anélkül is.


Engem egyébként soha nem érdekelt, hogy ki mennyit keres/milyen autója van/van-e lakása. Egyetlen volt barátom van, akinek egyáltalán van jogsija. Egyébként kétlem, hogy két év alatt, amióta az egyetemről kiestél mérnökként, megkerested a maserati árát, szóval nyilván hitel vagy szülők pénze. Akkor meg miért is kell vele villogni a csajok előtt?


25/N

2013. márc. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:

Roppant szívhez szóló privát üzenetet kaptam a kérdezőtől:

"Örökség Te némber! Arra nem lehet gondolni? Ahelyett, hogy okoskodnál a kérdésnél, inkább térdelj le és szeress."


Ha valóban az, akkor miért kellett előjönni azzal, hogy te mérnök vagy? Jaaah, csak hogy közöld a prolikkal, hogy neked diplomád van? Kár hogy a papír mellé még ma sem mindig osztanak észt.


Mellesleg én se térdre, se hanyatt nem vetem magam egy autótól, mint azt fentebb már jeleztem. Ha 30 lennél, és kemény munkával összespóroltál volna 200ezret egy suzukira, akkor szimpatikusabb lennél. De úgy, hogy veszel egy ilyen autót és még ez a kérdés is megfogalmazódik benned? Pfujjj.


25/N

2013. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:
Szerintem Te összekeversz valakivel. Gondolj már bele, bárki rád írhat, hiszen ott a privát üzenet fülecske. Roppant unszimpatikus vagy, hogy rám kened.
2013. márc. 11. 00:22
 19/66 anonim ***** válasza:

Ez esetben valaki a védelmedre kelt, kedves kérdező, elnézésedet kérem.


25/N

2013. márc. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
bocs, nem bírom ki: a szimpatikus ellentéte az antipatikus.
2013. márc. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!