Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyivel növelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyivel növelem meg az esélyem arra, hogy nőt szerezzek, ha jövő hétvégén mennék fel este először az olaszból rendelt Maserati Granturismo sportkocsimmal?

Figyelt kérdés

Viccen kívül.


F25


2013. márc. 10. 23:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
Biztos valami félreértés történt. Utolsó, köszi. Antipatikus...így van.
2013. márc. 11. 00:30
 22/66 anonim ***** válasza:

Az utolsó is én voltam. (25/N)


Tényleg bocs, reflexből gondoltam, hogy te írtad. De persze, más is lehetett.

2013. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell jó magyar módra lenézni aki gazdag,hogy biztos hülye,pont,hogy nem mert a pénzkereséshez ÉSZ kell,céltudatosság,kitartás,törekvés.

Ami valjuk be az emberek max 5%-a,főleg itthon,hát hogy is mondjam látszik is kiviszi sokra és ki aki elvan.


Nagyban megnöveli a csajoknál az esélyt,kérdező de cserélnék veled,én még a fasorban se vagyok hozzád képest de rajta vagyok,pedig már ,,vénember vagyok,és nem akarok kifutni az időből" ;)


Élvezd ki ember,dugjad rommá a sok tiptop csajt én is ezt tenném a helyedben,izomlázam lenne a sok dugástól,de komolyan. :D


AMúgy azt sem értem miér kell automatikusan buta libázni aki szép csaj vagy szőke,annyira süt az irigység,hogy hihetetlen.


25F

2013. márc. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:

Mese habbal...

Kérdező, a kérdésedet azzal indítottad hogy mennyivel növelné az esélyeidet ha az új kocsiddal mennél... aztán a válaszok láttán már inkább meg se mondanád a csajnak hogy a Tiéd mert ugyebár igazi nőt szeretnél felszedni. Aztán eljátszod az ártatlant mikor biztosra veszem épp zaklatod az egyik válaszolót.

Diploma? Ugyan már...

Ezek után annyi a kérdésem hogy valójában hány éves vagy? Vagy talán ennyire ütős volt a cucc amit szívtál? :D


27N

2013. márc. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 Noydra ***** válasza:
Már megint te vagy itt anyuci pénzével? :D Gondolom sok normáis kapcsolatod volt a legutóbbi kérdésed óta, amit én láttam :D
2013. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
MEkkora szánalmas f*sz vagy
2013. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:

Miért lenne szánalmas?

Mert tehetős?

Sose felejtem el,a Bed Beachen ünnepeltük a 19.szülinapomat,és jött egy fiatal srác Lambóval tényleg az volt nem szívtam semmit,és odament hozzá tiptop csajok és már mentek is.

Ez a fejemben van a mai napig,neki bejött az élet.

2013. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:

Á biztos nem apuci kocsija volt. Hol már.

Kérdező, ha te mérnök vagy, akkor én leszek az új pápa.

2013. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:

Lehet igen lehet nem,honnan tudod?

NEm voltál ott,miért ne lehetne egy fiatal srác sikeres.

Olvasd el ezen kérdéseket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

itt a 37.választ ajánlom nagyon erősen.


Meg ezt nagyon erősen: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Két nem ,,szegény" emberről szól akik megcsinálták,nem rinyáltak nem irigykedtek hanem CSELEKEDTEK.

Ennyi,ők ott tartanak az átlag meg itt és irigykedik.

Ne ítélj hogy ne ítéltess.

2013. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igazi mérnök Nissan GT-R (legjobb gyorsulás, ár-érték arány sportkocsiban, hasnálható hátsó ülések)

vagy Audi R8-ast (középmotoros V8+ összkerék) vett volna.


A Maserati egy olyan Granturismo, aminek alig használható hátsó ülései vannak, vagyis fölösleges plusz súly, fölöslegesen hosszú hátsó tengelytáv, ami rontja a kanyarképességet, de mégse férnek el benne hátul.


Vagy ha orrmotoros V8 Granturismo, akkor Mercedes CL-t fele annyiért tudtál volna venni, amit nem kell majd külföldre vinni szervizeltetni, vagy Jaguar XK-ból akár kupét vagy kabriót is vehettél volna fele ennyiért.


Kérdésedre válaszolva: inkább növeli az esélyeidet, de kontraszelekcióként is működik, mert egy szerényebb vagy tapasztaltabb lány megijedhet tőle, és annyira el akarja kerülni a látszatot, hogy ribancnak tűnjön, hogy inkább ezért nem is jön veled össze, ha anélkül stimmelt volna is a dolog. Amúgy még mindig nem tudjuk, hogy akkor örökségből van-e a pénz? 27F

2013. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!