Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyivel növelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyivel növelem meg az esélyem arra, hogy nőt szerezzek, ha jövő hétvégén mennék fel este először az olaszból rendelt Maserati Granturismo sportkocsimmal?

Figyelt kérdés

Viccen kívül.


F25


2013. márc. 10. 23:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
Ugyan már emberek, nem igaz, hogy nem látjátok, hogy egy 14 éves pattanásos gyerek unatkozik a suliban, azért gerjeszti itt a feszkót, mert erre mered a kis cerkája, ami most kezdett el szőrösödni...
2013. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
Kérdező, a keresztneved véletlenül nem Feri? Mert akkor ismerlek.
2013. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:

Egy Maserati 15-40 milla között mozog. Két éve végeztél az egyetemen. Erősen kétlem, hogy 2-300 ezernél többet tudsz spórolni egy hónapban. 24*300.000=7.200.000 Magyarán saját erőből nem vehetted. De ezt egyszer már kifejtettem, de ha már így ragaszkodsz hozzá, ki is számoltam. Egyébként nagyon nagyvonalú voltam, mert erősen kétlem, hogy félmillát keres egy frissdiplomás mérnök.

Vagy netán hitelre vettél 15 millás autót? Hát akkor csak gratulálni tudok.

2013. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:

Akkor utolsó belinkelem neked mégegyszer:

Nézd ezt a srácot:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Egy mérnök simán kereshet ennyit,nézd csak meg a srácot.

2013. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

Nem érted kedves utolsó. Hát OLASZBÓL RENDELTE!


A kérdés nyilván még úgy indult, hogy új, csak aztán rájött a kérdező, hogy a nagyzolásnak is van határa és nagyon nem hihető, hogy 25 éves nyikhaj 40 millás autót vesz, így kicsit korrigált, hogy "használt".

2013. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

Nekem a spanom 27 éves programozó,1,5 éve dolgozik kint,most hazaküldött az anyjáéknak jó pár milliót hogy vegyenek egy házat.Na akkor hogy is van ez??

25 évesen nyikhaj valaki nem is tudtam,ti is érdekesek vagytok azért.

Ne ítélj hogy ne ítéltess.

2013. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

Miért, a 25 éves mi? Idült férfi?


Az 1-2 milliót hazaküldök segíteni a szüleimet és a 40 millióért veszek autót vagizni között remélem te is érzed a különbséget...

2013. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

Az a kemény nem 1-2 misi az hanem sokkal több csak nem akartam leírni :)


Szerintem ha már elindult valakinek a karrierje és dolgozik épül az élete na onnantól már FÉRFI.

Férfi akkor lesz egy pasi,ahogy az edzőm mondta R.I.P:

-Édesapa akkor leszel férfi ha a munkában,az ágyban,az életben,az edzőteremben és pénzben is megállod a helyed.


Nem vagizott ő csak kíváncsi volt valamire,ez érdekes kérdés,mert ugye azt mondják a csajok álszenten,hogy ők aztán nem,közben meg tudat alatt ha meglátják egyből elkezdenek érdeklődni az adott pasi iránt,persze nem tudja mind miért mert ez nem tudatos dolog.

2013. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

54-es: Már első körben is olvastam a kérdést, amit linkeltél. De felhívnám a figyelmed egy lényeges különbségre: a kérdező 25 éves, a kérdésben linkelt pasas pedig 33. Nyolc év tapasztalat rengeteget számít. Ráadásul az is kiderült hogy ez a kérdező nem a hiperintelligens zseni kategóriából való, úgyhogy ne hasonlítsuk össze egy MIT-n végzettel.


25/N

2013. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:
Nem számít ki mit gondol vagy hisz rólam, az igazságot tudom, ha nem is végeztem a MIT-en, de nem hazudok. Mint mondtam, aki nincs olyan szinten mint ez az ürge, vagy mint én, az úgyis csak a keserűsót fújja. 25 éves nő, nem akarlak lenézni, de ezzel a megnyilvánulásoddal nálam már labdába sem rúghatnál. Akár milyen jó segged lehet, vagy jól nézhetsz ki, édes kevés lennél nekem. Be sem tehetnéd a lábad a házamba, és még csak a kocsimba sem. Tudod, lehet, hogy sok a ribanc nő, akik csak a pénzre mennek, de ilyen áron inkább választok egy ilyen ribancot, minthogy egy önmagával elégedetlen, dugatlan, otthonülő nőre pazaroljam az időmet. Nem felvágásnak indult a kérdés, egy egyszerű, ártatlan kérdés volt, ám látszik, hogy a rosszmájú kommentek elviszik az alapkérdést személyeskedésbe. Nem óhajtom kommentálni többé ezt a kérdést. 52%-osnak, aki mellettem áll, mindent köszönök, mert nem fogja el az emberi gyarlóság, a rossz indulat, a gyanakvás és az indokolatlan utálat, csak mert valaki sikeresebb, mint más. Ez szánalmas. Gondolkodjatok már el, aki kiemelkedik az életben, pl. egy sportoló is (csak ő a fizikai képességeivel), akkor automatikusan minden sikeres sportoló hazug gyerek? Csak mert sikeres? Ez nevetséges. Én az eszemmel értem el azt, amit. Nem kívánok további szót pazarolni erre.
2013. márc. 13. 20:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!