Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Van, hogy pusztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van, hogy pusztán önbecsülésből nem békülnétek ki az exetekkel, még akkor is ha szeretitek?

Figyelt kérdés

Nem volt szép szakítás, elzárkóztunk teljesen egymástól. Én párszor még írtam neki, kezdeményeztem találkozást, amibe bele is ment az exem. A találkozás nagyon jó volt, semmi plusz dolog nem történt, de jó volt végre találkozni vele több hónap elteltével, ami után ő még mondta is, hogy ilyen fajta találkozásokban benne lenne.

Úgy érzem, hogy még egyszer nem akar miattam szenvedni, nem akar hülyét csinálni magából, mondván, hogyha egyszer kimondtuk akkor az maradjon is így.

Tudom, hogy nem vagyok számára közömbös és valószínűleg nem is találkozna velem ha nem akarna tőlem semmit.

Erről mit gondoltok? Erősebb lehet a férfi önbecsülés mint a másik fél iránt érzett szeretet?


N



márc. 7. 10:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen van.De még csak szóba se állok az exel pedig nincs azóta se senkim.Tiltás törlés már az első nap mindenhonnan.
márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
A férfi logika mentén él és ítél. Márpedig a logika azt diktálja, hogy ha közösen nem ment a szekér, akkor most mitől menne?
márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez inkább büszkeség, mint önbecsülés. Persze lehet olyat is szeretni, akiről tudod, hogy nem érdemli meg, és pont ezért nem mész vissza hozzá, mert az eszedre hallgatsz.
márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem két legkomolyabb kapcsolatomban is megtörtént elválás és újrakezdés. Ráadásul jelenlegi párommal elképesztően durva helyzetek történtek, mégis volna kérdéshez illő helyzet is.

Exemnél éreztem, hogy nem jól kezeli a távkapcsolatot és nem akar többet. Valahogyan mégis visszasodródtunk egymáshoz, kis idő elteltével túl szigorúnak éreztem magamat, és kapott új esélyt. Jobb lett a kapcsolat, de ugyanúgy amiatt romlott el. Legvégén mind a ketten hibáztunk és még egyszer megbeszéltük volna, de konkrétan a találka helyszínén végképpen összevesztünk. Hiába volt bérlete, nem akart ide jönni. Ott derült ki, hogy ennek tényleg annyi.

Páromat manipulálással elszakította valaki, kihasználta egy múlóban lévő problémáját, és rettentően kígyó-béka repkedett hosszú időn át. Lehetetlenből csinálta vissza az élet, sokkal jobb a kapcsolatunk, és együtt élünk. De ha saját magától tette volna azokat, akkor nem bocsátottam volna meg.


35/F

márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!