Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigány fiú, magyar lány-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány fiú, magyar lány- esélyek, kilátások?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes lettem egy cigány fiúba. Nem idealizálom, hanem ismerem minden oldaláról, a rosszabb dolgait is mondjuk úgy. De nagyon megszerettem. Nagyon jó eszű, mélyérzésű, erős akaratú (tudja kezelni a hirtelen haragját)nagyon kedves és még szép is. Viszont nagyon eltérőek az életkörülményeink: én egyke vagyok, neki rengeteg tesója van, mi gazdagok vagyunk, ők nem annyira, nekem több iskolám van, neki nem annyi...Viszont nagyon jól érzem magam vele. A családja többségében kúltúrált, nagyon ápoltak, jól öltözöttek, kedvesek. A szüleimnek már beszéltem róla, anyukámnak is tetszik ahogy így elmondtam, mindig nevet a sztorijain, de szerintem az én szüleim nem igazán örülnének, főleg apukám, sőt a baráti köröm...na ők szerintem egy az egybe le is lépnének...Nagyon nehéz ez ...mert néha úgy érzem semmi keresnivalóm mellette hosszútávon mert túl nagy köztünk az életmódbeli különbség mindennek ellenére. Nehezen élem meg ezt az egészet mert kifáraszt, kifacsar érzelmileg az hogy folyton aggódom merthát nem a legkönnyebb helyzet ez a világon. Úgy érzem sokat kéne feladnom, pl. nem dolgozhatnék, sok emberhez kellene alkalmazkodnom, sokan megbélyegeznének érte és nem tudnék beleszokni egy új, más kultúrába, mert nem vagyok rá képes és néha úgy érzem jobb lenne teljesen elfelejteni ezt az egészet és bele sem kezdeni, mert az egész halálra van ítélve. Meg már arra is gondolok, hogy tuti egyszer elmúlik a szerelem, mi lesz akkor? Ismerek sok vegyes párt és ott a magyar nők nem kerültek valami túl jó helyzetbe, teljesen leépültek. Meg eléggé nem cigányos a külsőm sem, világos szem, haj, bőr, tuti szemet szúrna. Elég nehéz ez,mert a pasi minden értelemben megfelelő, sőt...
2013. febr. 10. 18:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Én faterodnak adok igazat!
2013. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
cigánnyal ne gyere össze!egy simerősöm mesélte hogy ismert egy olyan nőt aki összejött egy cigány csávóval aztán egyszer csak agyonverve találták a lakásában,és minden értékét elvitték...
2013. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
38%

Szereted?

Ha igen akkor ne a környezeteddel törődj hanem magatokkal.

2013. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező, a problémád sajnos szinte "kézzel" fogható.

Azt mondják a szerelem mindent legyőz. Én meg azt mondom, hogy nem. A cigány és a magyar két nép fog maradni, függetlenül attól, hogy 1 országba vannak és ezen még a politikusok se tudnak törvényekkel változtatni. S most nem a rasszista maszlaggal jövök (mielőtt kifordítanák a szavaimat), hanem a puszta tényekkel. Ha belemégy ebbe, akkor mindig ki leszel szolgáltatva a lenézésnek.

2013. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Emberek között is vannak jóképű normálisak. Azoknál a lényeknél ha 5% normális az már magas arány. Ha az okosokra hallgatsz messze elkerülöd hidd el jobban jársz kitudja hogy pl egy esetleges szakításnál nem e késel meg, vagy kezd el zaklatni. Egyik csaj ismerősőmnek cigány pasija volt full normálisnak tünt neki szerette stb azt mikor eltünt a szerelem és szakított a csaj vele elkezdte zaklatni, életveszélyesen megfenyegette, rendőrők nem csináltak semmi azt az lett a vége hogy iskola után elkapta őt azt megerőszakolta. Szal én nem ajánlom neked, szerintem ne kockáztass.
2013. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
valamelyik nap volt egy hasonló kérdés,ugyanazt tudom mondani,ne tedd
2013. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

Ajj, nemár.. Most tényleg nem találsz egy ugyanilyen vagy jobb paraméterekkel rendelkező magyar srácot? Attól, h a srác szted nem tróger, a rokonai, a haverjai tuti h nagyrészt azok.. Meg komolyan... Lenne gusztusod egy cigányhoz?

Félretéve az undoromat am tényleg igaz, h a magyar lányok mind leépülnek a cigányok mellett... Én sajnos ismerek nem egy ilyen esetet. A pontos okát nem tudom, de egy idő után egyre igénytelenebbek lettek, a beszédükön, a viselkedésükön is nagyon meglátszott... Ne tedd ezt magaddal!

18/L

2013. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én hanyagolnám a témát! Még ha "normális" is lenne a csaj de tudod milyen a családja? Na ez a nem mindegy!
2013. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, hogy gerjedhet be valaki cigóra. Én soha nem tudnék hozzájuk vonzódni, ez tényleg olyan mintha belém lenne genetikailag kódolva. Olyan távol állna ez tőlem mintha egy grizzlymedvéhez kéne vonzódnom kb....
2013. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Sziasztok 55éves cigán. számazású vagyok.Feleségem szőke kék szemű fehérbörű, 33 éve vagyok a férje van két szép gyerekünk.Soha meg nem ütöttem soha egy szóval sem bántottam. A mai napig is rendesen dolgozunk mindketten (szerencsére van munkánk) Szerintem vágj bele ha szereted Hamar ki fog derülni ha rosz ember és akkor még mindíg van időd lépni
2013. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!