Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Ti tényleg lenéztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ti tényleg lenéztek egy 30-as férfit, ha egyszerű nettó 230 ezres (vidéken), egyetemi diplomás köztisztviselő (kormányablak)?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 15:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
63%

"nem, tanult ember, nem ő tehet róla, hogy a kormány az alkalmazottaik 80%-t nem fizeti meg"


Arrol tenyleg nem ő tehet, hogy a kormány nem fizeti meg az alkalmazottait. De tudomásom szerint nem kotelezo ott dolgozni. Arrol is gondolom az allam tehet...(te semmiképp)

2021. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom akkor én csodanő vagyok, mert párommal együtt keresünk netto 400-at. Ebből fenntartunk egy albit (megyeszékhely) egy gyereket egy kutyát és egy autót. Mindig telik kajára, van megtakarításunk is, és étterembe is szoktunk járni.
2021. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem keresel jobb lehetőséget? Nem szeretem az ilyen beletörődős embereket. Én ambíciózus nő vagyok, ezt elvárom a páromtól is.
2021. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
68%
5-ös vagyok, nem anyámmal élek, egyedül élek. Szeretnéd leellenőrizni kis csillag? Székesfehérváron megtalálsz. Palotaváros, nem messze az autóbusz pályaudvartól. A másik meg 230-at költ egy hónapra kajára, igen, el is hiszem. :)
2021. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
34%
Jobb, mint egy magasabb fizetésű gyári munkás.
2021. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
95%
Az a gyanúm, hogy aki ilyen 7-800 ezres fizetési elvárást írt, az trollkodik. Különben meg mindenki maga dönti el,hogy kivel szeretné összekötni az életét, ha vele azonos kategória.
2021. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi 7-800 ezret kereső ambiciózus nő írkál egy ilyen oldalon... Hihető. Kíváncsi lennék, hogy milyen munkával lehet nőként ennyit keresni, ahol nem fontos még a helyesírás sem.
2021. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
92%
Szepen elbeszelgetett itt egy incel gyerek magaval. Nyilt provokacio az egesz.
2021. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezzel semmi baj nincs, főleg ha segít gyorsabban elintézni a papírjaimat, mert az meg egészen megfizetethetetlen :D.
2021. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
19%

A ferjem sem tud helyesen írni..mindig mikor beszolok miatta, azt mondja rá, hogy neki elég elég, ha bash-ül, vagy pythonul beszél. És teljesen igaza van.



Én nem keresek sokat. (Netto 400). De ez átlag. (Nőtől.) Egy pasitól szerintem gáz, ha csak 230at visz haza. Nem nézem le ezért....de ne csodalkozzon, ha a Nők emiatt nem őt választják. Jól irja a 13.as


230 sok kajára? Egy auchan kör 50K alatt nincs. Nem csak kaja....2 db Ariel meg 2 cs mosogatógépkapszula 25 rongy.


Székesfehervár 😭....onnan jöttem el. Sajat lakást hagytam ott. Hihetetlen, hogy amit anno 8 éve vettem, - egy 32nm.es LUK!!! - 8.5M forintért, (hitelre nyilván) most 85 ezer ft.oz hoz nekem havonta tisztán.

Az albérlet árak az egekben vannak a legtöbb városrészen..Ház meg 40 alatt nincs. (Esetleg elvetve Maroshegyen)

Palotacity, Kelemen Béla környéke meg egyszerüen döbbenet...

Szoval 230 bol Székesfehérváron lehetetlen megélni, ha albit is fizetsz.

2021. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!