Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Ti tényleg lenéztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ti tényleg lenéztek egy 30-as férfit, ha egyszerű nettó 230 ezres (vidéken), egyetemi diplomás köztisztviselő (kormányablak)?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 15:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
31%

Megértem, és el is fogadom, ha egy nő sikeres, pénzes, esetleg még mellé sportos, fiatal, "jó pasi" férfit akar.


DE!!!


Mit ad mellé a nő?


10000-ből hány olyan nő van, aki ennek a 3, alap dolognak megfelel:

1.: Kérés nélkül, ha kell napi 8X lenyeli.

2.: SOHA, nem akar babát.

3.: Így: [link] néz ki.

2021. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
94%
Én meg akkor a kettes számú csodanő vagyok. Kb. kettőnknek ennyi a fizetése és 2 gyereket tartunk el. Sokszor furi ez a gyakori. Itt minden nőnek jó keresetű, véletlenül sem fizikai munkás párja van. Ha fiúról van szó az minimum 60-100 ezret költ a barátnőjére. Meg az állítólagos férfi többlet. Valahogy felénk nem ezt látom.
2021. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
22%

Igen lenézik csak nincs más aki bevállalna nekik 1-2 gyereket.

Mert aki keres 600-800 ezret hülye lenne elköteleződni átlag Maris mellet.

2021. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
86%

22: haha, ja. Nekünk is az összbevételünk van 700 körül (+/-100, kikor hogy), 2 gyereket nevelünk, saját kertes házban (igaz, hiteles, de a törlesztő alig több, mint 10%-a a bevételnek), van autó, megtakarítás, járunk nyaralni, mindig magándokihoz megyünk, ha valamiért kell, kutyánk, macskánk is van, és úgy általában véve, jól élünk. Nagyon sok család a környezetünkben közel sem ennyiből él, és ők is normálisan nevelik a gyerekeiket. De majd mindjárt csórónak érzem magam 😂

Ja, és kapaszkodjatok meg, nőként én keresek többet. A kutyát nem érdekli, úgyis minden közös.

33N

2021. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem én atlagos vagyok...de eszembe nem jutott volna szülni egy 230at kereső pasinak. Mire? Hova? A semmire?
2021. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki a gyerekkel jön, de a kérdező nem írta sehol, hogy gyereket szeretne.
2021. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
85%

Azért van valahol valami szomorú, hogy forintárfolyamban mérik a gyereket: mármint, hogy a fizetéshez mérik a gyerekvállalást. Sejtésem szerint azért, mert nem akarnak a nyári nyaralás és a gyerek között választani: mindent (is) akarnak, és semmit sem akarnak érte vállalni. Csakhogy a jól fizető munka Magyarországon kevés, és ez a realitás. Meg nem is lehet mindenki sikeres: lehet, hogy sokkal boldogabb egy jól fizető állásban.

Egyébiránt rengeteg családtámogatás, az adókedvezmény, családi pótlék stb., szülői támogatás, az adott férfi kereshet más munkát is, nincs a 230 kőbe vésve. De itt is az azonnali elvárás és az itt és most van. Vagy az itt lévő hölgyek rögtön szülni szeretnének? Nem hiszem, inkább megint a fogyasztói korszellem látszik: mindent és most akarok, és nem akarok érte tenni. Csakhogy, fel lehet építeni egy életet közösen, sok áldozattal, és lehet boldogan élni. Várni meg magányosnak és megkeserednek maradni pusztán emiatt: szerintem rossz válasz.

Egyébként egy-két válaszoló szerintem is troll, de végül is ki tudja...

28f

2021. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim válasza:
23%

#12 és #22 hogyan csináljátok?

én egyedül élek, havi nettó 400-at keresek, de 400at el is költök és semmi extráról nem beszélünk. Nincs gyerek, család, kutya, lakás/ház, autó.

Hogyan?

(mondjuk BP-ről van szó)

2021. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
26%

#27

Nem, Nem szeretnék azonnal szülni, de egy lúzer csoró férfira nem fogom pazarolni az időmet, nem fogok bele energiát fektetni.

Igen, bocs, hogy tőlem tudod meg, de a gyerek az pézkérdés!


Nyilván ketten epitjük fel azt az eletet...de egyelőre a Nők tudnak szülni, ergo kiesnek a munkabol. Ezen idoben a feefinek kell eltartania a csaladjat.



"Várni meg magányosnak és megkeserednek maradni pusztán emiatt: szerintem rossz válasz"

Ellenkezőleg: Ha nem talaltam volna megfelelő férit, megfelelő keresettel, akkor inkább maradtam volna egyedül....minth. egyutt legyek valakivel nelkulozesben, gyerekkel...pénz híján lehetőségek nelkul

2021. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenki 4-500 akat keresne akkor..


Zárva lennének a boltok, éheznétek, nem lenne se fűtés se áram, nem lenne még 1 kg liszt sem. ÉS a munkahelyeteken nem lenne milyen gépet bekapcsolni illetve még egy tollatok sem lenne amivel írhatnátok.

2021. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!